Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oo , kruna na fantasticnu sezonu najboljeg mladog igraca lige , kakva golcina , kakav majstor , bravo Kyle kralju !
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Da,bomba Wokera .

      BLE nije imao 2 udarca za celu utakmicu.

      Comment


      • De nek neko okaci ako vam nije mrsko. Ja nisam ni odgledao tekmu, kont'o sam da ce to Tottenham privesti kraju bez icega posebnog.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Golcina, nema sta.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • The FA has confirmed an approach for former LFC manager Roy Hodgson.


              Da li je moguce da su ovako glupi?
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • A kad su to Englezi bili pametna nacija

                Comment


                • I eto,mesto da puknemo Wigan i budemo na lepom rastojanju od petog i šestog,sebi smo iskopali rupu.Čelzi je u strahovitom poletu,Torres proradio,a Pardew ne zna da psihički spremi ekipu.Jebali smo ježa u dupe u sredu.

                  Comment


                  • Originally posted by spira View Post
                    I eto,mesto da puknemo Wigan i budemo na lepom rastojanju od petog i šestog,sebi smo iskopali rupu.Čelzi je u strahovitom poletu,Torres proradio,a Pardew ne zna da psihički spremi ekipu.Jebali smo ježa u dupe u sredu.
                    De opusteno majstore. ;)

                    Ja ti garantujem da ce tekma biti mnogo teska.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Liverpool napokon da nekoga zestoko podere. Iako ga ne gotivim, Suarez je bio fantastican u ovom kolu, a onaj treci gol je bio strasan, nemam rijeci.

                      Volio bi jos kada bi se Newcastle nekako izborio za tu cetvrtu poziciju, ali bit ce tesko i svakako zanimljivo do samog kraja sezone.

                      Eh veceras je derbi. Ne znam sta bi mislio. Mislim da ih mozemo dobiti na Emptyhadu veceras i tako postati prvi tim ove sezone koji ih je tamo porazio (kada je u pitanju PL). U FA Cupu u januaru smo im dali tamo 3 gola, sto je znak da mozemo da ih dobijemo veceras. Nedaj Boze i ako izgubimo, ima nade da se vratimo na prvo mjesto s obzirom da City ima malo tezi raspored od nas. Ali neka momci pokusaju ici na pobjedu pa da proslavim titulu veceras

                      Comment


                      • Juce ste videli koliko lopta treba da predje liniju da bi bio gol! ;) Tek sam sada cuo da Rednap izgleda ostaje u Totenhemu. To bi moglo da znaci da ce i neki glavni igraci ostati. Makar su tako izjavljivali. U sredu mozda i presudni mecevi. Celzi-Njukastl i Bolton-Totenhem
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko vidim po kladionicama,ostalim sportskim sajtovima i medj' narodom,Siti je veliki favorit.Zar je Junajted toliko slab,pa su svi toliko sigurni u Siti!?J*bo ih Siti...

                          Comment


                          • Ja tu nekako ocekujem X...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ja bih voleo da pobedi Utd.Jer,ako ostane razlika tri boda ili bude egal,nemamo šta tražiti protiv Sitija.Kupiće tekmu,ako treba.A naš gazda nije imun na pare,nimalo!

                              Comment


                              • Po Vladi Novakovicu samo neki Sitijevi igraci bi mogli da igraju u Junajtedu, Arsenalu, Celsiju pa cak i Liverpulu.

                                Hart, Ricards, Kompani, Kolarov, Jaja, Silva, Nasri, Tevez, Kun, Balo, Edin pa i Milner koji je ove sezone izneo dosta malih utakmica koje se nikom ne igraju i postao top class radilica, poput Ramiresa u Celsiju. Kako te bre nije sramota vise, budi objektivan jednom u zivotu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X