Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Nisam se nagledao Edena, ne znam kakav je al cini mi se da je opet na fizikalijama besan. Ne gleda mi se to nece mi biti ljubimac. SuperMario i dalje prvi pik, Gaza II <3
    Eden je bolesno jak na fizikalijama i zbog toga ti je covek od oko 190, oko 90 kg prvi pik od mladjih igraca. Tako ispada po ovom postu.
    sigpic

    Comment


    • Eden je sila,nekad imam osjecaj(kad je igrao vise u sredini a ne na krilu) da gledam Zidane-a licno,samo malo brzu varijantu,gledao sam ga masu puta ove i prosle sezone,samo su otisli Rami,Cabaye i Gervinho pa je Lille slabiji ove sezone jer su to standardni prvotimci bili i vise igra na krilu,lijevom pogotovo jer je tu opasniji,mucim se sa streamovima zbog njega,ali vrijedi

      Navijaci Juventusa su Mario-u fino rekli,nema crnih Talijana,zabar je zabar,oni su posebni u svijetu fudbala,on je karikatura(ima sve predispozicije za vrhunskog igraca,ali sam sumnjicav s tim hoce li ikada ista napraviti)

      Gaza je nesto drugo,car
      Last edited by AK47; 13-02-12, 23:39.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Al Maria to ne interesuje, on protne igracu kroz noge i smori se i nece da centrira nego odigra neki nebitan pas, ili iz cista mira opali sa 40 metara loptu koju ne moze 16 golmana da odbrani, ili da gol grudima. Kakva drskost kakav bezobrazluk. Samo talijan(u glavi je zabar ) moze biti toliko bezobrazan <3
        Last edited by LBJmvpFORlife; 13-02-12, 23:40.

        Comment


        • To moze i da radi sa drustvom u kraju, treba biti profesionalac i igrati za ekipu...

          Ja ga ne gotivim i kraj!

          Comment


          • Pa dobro ima interesantnih budala,ali sve manje je tako...samo detalj kad je Gaza Seaman-u(Tottenhem-Arsenal) dao go iz slobodnjaka i otisao da se smije u kameru, proziva,provocira ga i naziva svakakvim imenima,neprocjenjivo

            Mario je potez karijere napravio kad ga je Princ sutao s ledja na finalu kupa,a on se okrenuo i pruzio mu ruku,dvije budale
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Da takvih nema verovatno bih nedeljom popodne gledao hokej.

              @kalash Pa najjaci su a Maikon se grli sa Princom dok ovaj izlazi u fazonu ako si ga mater mu malu Ili kad se iznervira sto nije igrao protiv Barse i baci dres a Matrix ga hvata za vrat i pobiju se Grande Mario! Mada je i dalje Di Canio carina najveca sta je on radio po Engleskoj Opet zabar <3
              Last edited by LBJmvpFORlife; 13-02-12, 23:53.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Da takvih nema verovatno bih nedeljom popodne gledao hokej.

                @kalash Pa najjaci su a Maikon se grli sa Princom dok ovaj izlazi u fazonu ako si ga mater mu malu Ili kad se iznervira sto nije igrao protiv Barse i baci dres a Matrix ga hvata za vrat i pobiju se Grande Mario! Mada je i dalje Di Canio carina najveca sta je on radio po Engleskoj Opet zabar <3
                Meni je pao u ocima kad sam cuo da su ga Ibra i Mou rasplakali na treningu,cak ga je Ibra nabio nogom i rekao mu da je place i otjerao ga da trenira,to je spektakl bio na treningu,mislim da je ovo Stankovic prepricavao,ali nisam siguran

                Scena kad Maicon na osvajanju kupa pocinje s pjesmom i prikljucuju mu se svi igraci( nos vamos para Madrid,finale LS-a),a dolazi veliki Tata i musica se ne cuje,niko vise rijeci nije rekao.Imao je drugarski odnos s njima,ali su ga se bojali svi,osim Kadabre
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Jao kakav podatak mi izbaci jedna fb stranica:
                  "Rajan Gigs je odigrao više utakmica u Premijer Ligi (589) nego Mančester Siti (568)"

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Jao kakav podatak mi izbaci jedna fb stranica:
                    "Rajan Gigs je odigrao više utakmica u Premijer Ligi (589) nego Mančester Siti (568)"
                    Kakve to veze ima ako na kraju ove sezone Mancini doda jos jednu titulu u kolekciju? Hoces tada biti srecan zbog ovog podatka? Ipak mislim da ne Bilo kako bilo imas li sta da kazes o Super Mariu? Fina je diskusija mogao bi da doprineses ;)

                    Comment


                    • http://www.youtube.com/watch?v=DIz8Fj9s_vw

                      Gledaj kako se Murinjo covek nasmejao na kraju...
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ma ono, samo jedan fascinantan podatak za mene. Jedan nas igrac ima vise odigranih utakmica u PL nego jedan tim koji bi mogao da uskoro i osvoji to takmicenje
                        Sto se tice Maria, pa za njega sam sve vec davno rekao, kao i o svakom pojedincu Citya. Za mene ce on uvjek da bude klaun koji zeli biti u centru paznje samo, ali da je odlican igrac to stoji. Kao sto rekose vecina navijaca UTDa, reci cu i ja, onaj gol na Traffordu koji nas je naceo, necu zaboraviti u blizoj buducnosti
                        Od pocetka svoje karijere pravi budalu od sebe, nije samo stvar Citya.

                        Nisam sve procitao, pa cu da se ukljucujem lagano kako rasprava bude tekla ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Fanta View Post
                          Ma ono, samo jedan fascinantan podatak za mene. Jedan nas igrac ima vise odigranih utakmica u PL nego jedan tim koji bi mogao da uskoro i osvoji to takmicenje
                          Sto se tice Maria, pa za njega sam sve vec davno rekao, kao i o svakom pojedincu Citya. Za mene ce on uvjek da bude klaun koji zeli biti u centru paznje samo, ali da je odlican igrac to stoji. Kao sto rekose vecina navijaca UTDa, reci cu i ja, onaj gol na Traffordu koji nas je naceo, necu zaboraviti u blizoj buducnosti
                          Od pocetka svoje karijere pravi budalu od sebe, nije samo stvar Citya.

                          Nisam sve procitao, pa cu da se ukljucujem lagano kako rasprava bude tekla ;)

                          Zbog cega imas nesto protiv Sitijevih igraca? Siti ima vise navijaca u Mancesteru od Junajteda, ima vrlo dugu tradiciju od 132 godine. Mislis da ne bi svaki delija ili grobar za koga god da navijas voleo da u njegov dodje neki seik i ulozi milijarde? Uostalom kako je Junajted postao mocan nego ogromnim novcem koji je u njega ulozen? Cela ta prica oko Sitija i kako su oni ruzni i losi jer ulazu je smesna, Siti nije nista drugaciji od bilo kog drugog bogatog kluba, samo pokusavaju da nadoknade ono sto su neki ulagali decenijama.

                          Comment


                          • Sine, o cemu ti to? Pa ajde, redom cu ti odgovoriti.
                            Odakle ti podatak da ima vise navijaca Citya nego UTDa? Dovoljno je da ti kazem da je Trafford najposjeceniji stadion u Engleskoj u zadnji par sezona, a tvoj Etihad je poceo tek da bude puniji nakon sto je ulozeno 500 miliona u City. A ti navijaci koje imate su obicni licemjeri. Kad smo vas porazili 3:2 u januaru 2012, Etihad je vec bio poluprazan nakon 45 minuta ali eto nekim cudom su navijaci dosli kada ste se kao malo vratili u igru, a Old Trafford je bio pun dok je City nas trpao i dok nam je nanosio nesto sto cemo pamtiti godinama, cak su navijaci na kraju i dali aplauz momcima i nastavili ih bodriti, eto, to su navijaci, pravi navijaci koji bodre svoj klub uvjek, a ne samo kad pobjedjuje.
                            Pa idemo dalje. Vidim, naceo si temu o historiji tog kluba. Pa, 1999 godina je dovoljna da ti sve kazem o kakvom se klubu radi, finale protiv Bayerna, povratak za historiju. Dok smo mi igrali tu tekmu, vi ste bili u championshipu, i u finalu playoffa ste zabili gol u 94 minuti i tako ste dosli do prve lige. Pa tu je i Benfica protiv koje smo uzeli kup sampiona par godina nakon strasne nesrece. Nije dovoljno? Idemo dalje. U to vrijeme igraci UTDa su osvajali 3 zlatne lopte, Calton, Best, Lou i tada smo imali nebrojeno vise titula od vas bez nekih prevelikih ulaganja. Sto se tice novca, tek smo 90tih postali bogatiji klub, ali sve smo to zaradili pobjedama i osvajanjem, prosipanjem znoja na teren, a ne da nam je neki bogatas dosao i ulozio u klub, razumijes? To je poenta svega ovoga.
                            Idemo dalje, o kakvoj ti historiji drug moj govoris kada vam treba 500 miliona da osvojite titulu? A da ne spominjeme podatak koji sam ostavio prije par sati. City ima 2 titule, kakva je to historija, molim te reci mi, pa da svi znamo?

                            Jel dovoljno? Ili da nastavim?

                            Comment


                            • Vidim pricalo se o Mariu,pa da i ja kazem koju o njemu
                              Momak je super talentovan,ali je samo takav seronja!Nikada nece biti ni u top 10 na svijetu samo zato sto je kreten i sto nece da radi...Ne volim ga uopste i volio bih da ga jednom sretnem i da ga isamaram kao malo dijete...

                              Comment


                              • P.S: LBJ, nisam ni grobar, niti delija, ja sam horda zla ;)

                                Comment

                                Working...
                                X