Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kao da je taj pobjednicki mentalite nastao u dvije sezone,to je sistem rada od Fergija,to je gradjeno 20.godina,i srecu treba da izazoves da bi je imao,naravno da ce Barsa ili Manc da imaju srece kada cijeli mec vise pred golom,napadaju i naravno iz toliko napada mora doci gol,pa kako god uguran,a cemu se nedati,ako tri puta predjes centar i kazes nema srece.
    I ima ona kada dodjete na traford,i ako budete vodili na 2-0 na poluvremnu svi znaju da cete na kraju izgubiti,pa i vi sami,ala sam ovo srocio,ali ide tako nesto.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Pa kao da je taj pobjednicki mentalite nastao u dvije sezone,to je sistem rada od Fergija,to je gradjeno 20.godina,i srecu treba da izazoves da bi je imao,naravno da ce Barsa ili Manc da imaju srece kada cijeli mec vise pred golom,napadaju i naravno iz toliko napada mora doci gol,pa kako god uguran,a cemu se nedati,ako tri puta predjes centar i kazes nema srece.
      I ima ona kada dodjete na traford,i ako budete vodili na 2-0 na poluvremnu svi znaju da cete na kraju izgubiti,pa i vi sami,ala sam ovo srocio,ali ide tako nesto.
      Koliko bese Bazel gubio Ono sto je Skols dao Milanu ne moze se zasluziti ono je prava Mancesterska sreca, klasicna, nezasluzena, nepravedna. Tada vas je Milan oducio od fudbala kao sto to radi godinama unazad. No o tome koliko je Manca veliki klub govori da ima JEDNU titulu vise od Liverpula a Liverpul je nije osvojio DVADESET DVE godine. 7 titula je Manca osvojio za 110 godina dok velike pare nisu usle u fudbal.

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Pa kao da je taj pobjednicki mentalite nastao u dvije sezone,to je sistem rada od Fergija,to je gradjeno 20.godina,i srecu treba da izazoves da bi je imao,naravno da ce Barsa ili Manc da imaju srece kada cijeli mec vise pred golom,napadaju i naravno iz toliko napada mora doci gol,pa kako god uguran,a cemu se nedati,ako tri puta predjes centar i kazes nema srece.
        I ima ona kada dodjete na traford,i ako budete vodili na 2-0 na poluvremnu svi znaju da cete na kraju izgubiti,pa i vi sami,ala sam ovo srocio,ali ide tako nesto.
        Ovaj post zasluzuje da bude citiran jos jednom,tj da se cak treci put prikaze na ovoj strani

        Manchester cesto nije "visio" pred golovima protivnika pa su tu srecu nekako dobijali,pao je i Terry u finalu LS,to je sreca,ima jos primjera
        Last edited by AK47; 02-02-12, 19:28.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Pa dobro vi sve bukvalno shvatate.
          @LBJ
          Razvalio nas je City kuci,da ne kazem koliko,ali to je uzrecica kroz godine unazad.

          @Akijas
          Dobro,bilo je tu srece kod Terija,bilo je srece u finalu LS i protiv Bajerna,kada smo u nadoknadi dva stavili,jbg,takvi smo zvijezde su nam vazda naklonjene XD
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Koliko bese Bazel gubio Ono sto je Skols dao Milanu ne moze se zasluziti ono je prava Mancesterska sreca, klasicna, nezasluzena, nepravedna. Tada vas je Milan oducio od fudbala kao sto to radi godinama unazad. No o tome koliko je Manca veliki klub govori da ima JEDNU titulu vise od Liverpula a Liverpul je nije osvojio DVADESET DVE godine. 7 titula je Manca osvojio za 110 godina dok velike pare nisu usle u fudbal.
            Sreca je relativna. Ne volim ni ja kada je neko nenormalno srecan, ali isto tako je poznata i italijanska sreca.

            A ostatak posta je stvar proslosti. Ni meni se puno toga ne svidja, ali sta cu... To je sve proslost.
            Last edited by bracala; 02-02-12, 19:26.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Voleo bih da ta utakmica sa Bajernom nikada ne bude spomenuta, uz Celzi Barselona 1-1 i Liverpul Milan 3-3 najveca nepravda ikada. Sva tri meca dobile ekipe koje su malo je reci nadigrane. Ono sto je pool uzeo 2005. godine je tragedija, izgubila je po mom skromnom misljenju najkompletnija i najbolja ekipa modernog fudbala. Najmocnija, najlepsa za gledanje, takticki najpotkovanija, ma sve. Dusa me bolela iako sam Interovac jos od malena. Onda Celzi Barselona istrosena tema 1000 puta sazvakana i vrapci znaju koliko je '' najbolja ekipa svih vremena '' izdominirana i u najmanju ruku ponizena u tom dvomecu, dovoljno govori podatak da su za 180 minuta 3 puta sutirali u okvir gola sto ce reci SAT VREMENA je trebalo atomskoj Barseloni da uputi sut na gol. Dolazimo do finala protiv Bajerna, pojeden Mancester, 9 godina sam tada imao i zbog uticaja okoline (citaj oca ujaka i dede) navijao za Mancester jer su navodno svabe najveca stoka. Elem, pojeden, takticki unisten Mancester, Efenberg, Basler i Jeremis preorali teren imali bezbroj oduzetih lopti ubili svaku nadu da Manca ista moze da uradi, Cikleru treba dan danas zabranjivati da udje u Minhen zbog one sanse koju je promasio, velika nepravda, ogromna.

              Comment


              • S Nash,u pravu si brate svaka ti cast! Cinjenica je da se Junajtedu pomaze,ne enormno u onoj mjeri kao Barsi,ali se pomaze itekako!;)


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Liverpool: Reds get reduced allocation for United trip##we were reduced to 2100 tickets... In a 75000 seater
                  Dno dna.
                  sigpic

                  Comment


                  • To se i ocekivalo.Ne znam koji im je q...!?I ovi nasi su na Enfildu imali oko 1.500 isto zbog nekakve kazne.

                    Comment


                    • To se radi zbog mera bezbednosti... Umesto 3100, dalu su im 2100.

                      Comment


                      • Narocito zbog mera bezbednosti jer je poznato kakvi su ludaci engleski navijaci nemoj me zasmejavati, u engleskoj je (ne ulazim u razloge kako i zasto) ultra tribina najsmesnija u Evropi. Nije to zbog bezbednosti nego zbog tipicnog ostrvskog proseravanja, moraju oni nesto da urade van protokola da bi bili drugaciji. Tupavi zutaci.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Narocito zbog mera bezbednosti jer je poznato kakvi su ludaci engleski navijaci nemoj me zasmejavati, u engleskoj je (ne ulazim u razloge kako i zasto) ultra tribina najsmesnija u Evropi. Nije to zbog bezbednosti nego zbog tipicnog ostrvskog proseravanja, moraju oni nesto da urade van protokola da bi bili drugaciji. Tupavi zutaci.
                          Drzi se svojih masnih zabara. Idi u Egipat ako ti je do nemira...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Drzi se svojih masnih zabara. Idi u Egipat ako ti je do nemira...

                            Nije mi do nemira samo iznosim cinjenicu, posle Hejsela ultra tribina na ostrvu je malo je reci pukla, 90% tih ljudi vise ni ne ide na utakmice, gledaju po pabovima, tuku se po ulicama, zive van fudbala, nema niti jednog razloga da se skrati broj sedista.

                            p.s. Sva sreca pa Italijanima ultrase nikada nece ukinuti

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Nije mi do nemira samo iznosim cinjenicu, posle Hejsela ultra tribina na ostrvu je malo je reci pukla, 90% tih ljudi vise ni ne ide na utakmice, gledaju po pabovima, tuku se po ulicama, zive van fudbala, nema niti jednog razloga da se skrati broj sedista.

                              p.s. Sva sreca pa Italijanima ultrase nikada nece ukinuti
                              Dobro ti znas sve,to smo skontali(da si vec 20.godina u fudbalu),ali te spekulacije gdje ko gleda i bije se,pisi u opstim diskusijama,to rekla kazala nikog ne zanima prepostavljam,ovo je tema najjace fudbalske lige na svijetu, i drzi se fudbala,ekipa i igraca. ;)
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • I LOVE PREMIER LEAGUE HE IS THE BEST IN THE WORLD

                                Comment

                                Working...
                                X