Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • liverpula ne racunate,ako ako,odgovara nam ova zapostavljenost
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by Dacha View Post
      liverpula ne racunate,ako ako,odgovara nam ova zapostavljenost
      Fuckin' scared of Captain Fantastic!
      sigpic

      Comment


      • Mancini-jeva izjava

        "Stvarno sam razočaran. Drugo poluvrijeme smo imali dosta prilika za pogodak, ali nismo uspjeli i ne smijemo si dozvoljavati protunapade kao što je onaj kod primljenog gola", kazao je Roberto Mancini za Sky Sports 1, dodavši:

        "U posljednjih desetak minuta dopustili smo dva-tri kontranapada koji su stvarno bili opasni. Jake momčadi ne mogu dopustiti da se ovakvo nešto dogodi u jednoj takvoj utakmici".

        "U prvom poluvremenu nismo igrali dovoljno dobro, drugo poluvrijeme bili smo puno bolji. Morali smo pobijediti ovu utakmicu", za kraj je rekao italijanski stručnjak.
        Danas je se vidjelo koliki je KLOC Mancini. Ne poceti mec sa Silvom, a staviti 3 zadnja vezna u pocetnoj je vrhunac gluposti ovog strucnjaka.

        Covjek kad gleda utakmice City-a zapita se da li oni uvjezbavaju i jednu akciju na treningu, jer njihovi napadi su presmjesni. Odbrana imala dva ozbiljna zadatka i oba navrata kriminalno reagovala. U prvom slucaju zahvaljujuci Bendtner-u i njegovim kvalitetama nije gol pao, ali drugi put ...

        Dzeko veoma los i zao mi je sto najbolje godine provodi u ekipi koju vodi Mancini.

        Comment


        • Sa 3 zadnja vezna se igra eventualno u dvomecima ako cuvas prednost iz prvog a protivnik ti je gigant. Strasno sta radi covek ali jos gora je izmena Kolarov-Ricards. Nisam gledao bas ceo mec ali ako Aca nije bio povredjen ne znam sta je hteo time da postigne osim da izgubi. Sa takvim asovima bi svaki od ostalih 5 trenera TOP6 ekipa igrao one-touch fudbal.

          Vec prekosutra igraju sa nama a i u losoj su formi tako da imamo finu sansu. Videcemo da li ce Dzerard poceti, da li ce imati snage za 90. Bez njega od pocetka cemo tesko nesto napraviti, mada kakvi su ludaci ne bi me cudilo da ih oduce od fudbala pa nas Oldam izbaci u FA Kupu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            liverpula ne racunate,ako ako,odgovara nam ova zapostavljenost
            Ma daj, ako ovako nastavimo, necu vise ni nas racunati
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • E jeste PL najbolja

              Nikome 3 boda nisu zagarantovana.Jedva cekam Siti-Liverpul

              Comment


              • Ocekujem "kiks" Gerrard-a za pobedu City-a kao pre dve godine... ;)

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Fuckin' scared of Captain Fantastic!
                  Neka se plase! Imaju i cega (koga).
                  Karling mora biti vracen na Enfild!
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Originally posted by ivan piper View Post
                    Auu, al smo svi kiksnuli ovog vikenda(osim Arsenala)
                    Niko srecniji od mene. Nadam se da ce biti jos slicnih situacija, pa da se i Arsenal prilkljuci borbi za titulu.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Tek mi sada zao zbog onog juce protiv Svonsija. Bili bi samo na 4 boda i mec manje. A i ovako ako dobijemo zaostalu imacemo 3 boda manje i sve je otvoreno. u utorak sa WBA. A Liverpul bi mogao da iznenadi, al ovaj put pozitivno!
                      sigpic

                      Comment


                      • Za sve koji misle da je City igrao sa 3 zadnja vezna - Zar niste primetili da Yaya Toure moze da igra i ofanzivnije, sto je danas i bio slucaj? A ni ta 2 zadnja vezna nisu klasicni zadnji vezni kao npr. sto je bio Makelele. Nego kako vam se cini Nasri od kad je u City-ju? Meni deluje nekako prosecno, nema neke specijalne poteze, ne mislim samo na driblinge, nego makar da ga vidim da odigra dupli pas i sl.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Za sve koji misle da je City igrao sa 3 zadnja vezna - Zar niste primetili da Yaya Toure moze da igra i ofanzivnije, sto je danas i bio slucaj? A ni ta 2 zadnja vezna nisu klasicni zadnji vezni kao npr. sto je bio Makelele. Nego kako vam se cini Nasri od kad je u City-ju? Meni deluje nekako prosecno, nema neke specijalne poteze, ne mislim samo na driblinge, nego makar da ga vidim da odigra dupli pas i sl.
                          Moze ali mu produktivnost opada 30% i igra Sitija ne lici ni na sta.

                          Nasri senka onog igraca iz Arsenala.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Za sve koji misle da je City igrao sa 3 zadnja vezna - Zar niste primetili da Yaya Toure moze da igra i ofanzivnije, sto je danas i bio slucaj? A ni ta 2 zadnja vezna nisu klasicni zadnji vezni kao npr. sto je bio Makelele. Nego kako vam se cini Nasri od kad je u City-ju? Meni deluje nekako prosecno, nema neke specijalne poteze, ne mislim samo na driblinge, nego makar da ga vidim da odigra dupli pas i sl.
                            On je otisao u bolji klub da bi osvajao trofeje.

                            Nista specijalno nije tamo, prakticno se ne vidi na terenu. Bolje da je ostao u Arsenalu, bio bi mozda najbolji igrac tima ove sezone, ali spadao bi i medju najbolje veziste sveta.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Yaya uopste ne igra zadnjeg veznog u City, on je vise neki univerzalac u sredini ali vise igra ofanzivno!

                              A sto se Nasrija tice, sasvim je dobro poceo ovu sezonu ali u zadnje vreme igra slabije. Ali mislim da je to do rotacije koju primenjuje Mancini, za kojom nema tolike potrebe ali mislim da je pre svega primoran na to s obzirom kakve igrace ,citaj zvezde, ima u timu!
                              Zanimljivo ce biti videti kako ce se sada snaci kada su u maloj krizi. Kako ce igraci reagovati na to, mada vec je primetna nervoza.

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                On je otisao u bolji klub da bi osvajao trofeje.
                                I da bi igrao Ligu Evrope.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X