Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • auuu demoliranje Boltona,kakve greske prave....kad bi se ovako nastavilo bilo bi odlicno.....Daniel Staridz

    Comment


    • Idemo napuniti do vrha!!!

      EDIT: Kako mi je drago sto su po 2 komada dali Lampard i Sturridge...

      Drogba, na tebe je red...
      Last edited by bracala; 02-10-11, 14:04.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Cim nema Toresa poceli da trpaju
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Cim nema Toresa poceli da trpaju
          Trpali su i proslu...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Kolko je Chelsea dobar danas tolko je i Bolton los. Konacno dobro prvo poluvreme Chelsea, visok presing, to odavno nismo videli i definitivno se iplatilo. Lampard verovatno ima bolji osecaj za gol od 80/90 % napadaca. Sturridge isto odlican, mada se ni golman nije proslavio kod njegovog drugog gola.

            EDIT: E jbg, morali odmah da ga prime........
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Cim nema Toresa poceli da trpaju
              Jeste on bio smesan od januara ali vase sve igrace je pobacao koliko se ja secam. Sad, sto je dao samo 1 a trebao je 3 to je nesto drugo.
              sigpic

              Comment


              • Joj strasna akcija opet, i opet Lampard, het trik!!!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Trpali su i proslu...
                  Ali kad je Torres dobio crveni

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Ali kad je Torres dobio crveni
                    Koliko ja znam, vodili su 2:0 dok je bio u igri i bilo je 1. poluvreme, on strelac jednog gola.

                    Ne volim ga ni ja vise i to samo zbog nacina na koji je otisao. Setio se 2 dana pred kraj prelaznog roka da mu Liverpul nije dobar za njegove ambicije a 10. januara rekao kako misli samo o Liverpulu i da sa Kenijem na klupi, Dzerardom i par pojacanja zeli trofeje. Eto, to mi je smetalo, nacin odlaska a ko zeli da ide i treba da ide, samo ne da zavlaci.

                    Ali iako ga ne volim, ne mogu da mu osporim da je jedan od najboljih spiceva kad je u formi i ako nastavi da daje golove nece biti dobro po protivnike nikako.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakva golcina VDVa
                      Adebajor od sad da igra desetku,dao mu je genijalnu loptu Arsenal je bio bolji iako je Totenhem imao izglednije sanse mada je Zervinjo promasio nesto sto ne smije da se promasi,Scesni jos jednom pokazao da je strasan golman.

                      Bolton je u velikom problemu,a Fulam napokon dosao do pobjede,iskalili su bijes na KPRu
                      Last edited by Vladan; 02-10-11, 17:00.
                      sigpic

                      Comment


                      • VdV je ustopao loptu rukom.
                        Uglavnom opet ocajna igra Arsenala.

                        Comment


                        • Koja bomba Vokera.
                          Scesni nije mogao bolje da intervenise, zato sto nije mogao od svojih igraca da vidi loptu.

                          Comment


                          • Fin gol Walkera, uhvatio je Szczesny-ja na "spavanju", ali nije ni vidio loptu od svojih igraca.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Krivo mi za Scesnog.Mozda je mogao bolje da intervenise, ali sprecio je barem jos jedan gol kod situacije sa Adebajoror.Branio je danas odlicno, ali desavaju se i takve stvari.

                              Comment


                              • Arsene daj otkaz,ovo je neoprostivo!

                                Comment

                                Working...
                                X