Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uskoro ce i Arsenal. Gervinho stupa na scenu...

    Liverpool ocaj u drugom poluvremenu. Nisu mogli da se sastave. Koliko su bili dobri u prvom, toliko su bili losi u drugom poluvremenu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Mogao je Sanderlend i do sva tri,Liverpul opet prosipa bodova,nista novo.Fulam i Vila tvrdo,Given pokazao kakav je majstor i kakvo ce pojacanje biti.Blekburn ceka borba za opstanak i nesto ne vjerujem da cemo ih i sledece sezone gledati u PL,no vidjecemo.Zao mi je sto je QPR ovako razbijen,valjda ce biti bolje.
      Larsonu majstore,kakva golcina!
      sigpic

      Comment


      • lfc-sanderlend, tako dobar pocetak, ali fudbal se igra 90 minuta, a lfc to nikako da shvati. jako lose, bez zelje za igrom, toliko smoreni i pogubljeni, kerol los, flanagan ocajan, suarez umoran... horor. toliko ocekivanja, toliko ulozenog novca, toliko prica o ambicijama... i na terenu nista. ljuta sam i razocarana.
        http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

        http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

        http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

        Comment


        • Wolvsi su me prijatno iznenadili nisam očekivao ovakvu utakmicu protiv Blekburna, a sad Arsenal stupa na scenu
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Plasim se da se ne ponovi ono iz prosle sezone na St. James Parku.
            NAPRED ARSENAL !
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Fuj,nismo ni zasluzili da pobjedimo.

              Kad fulis penal,ne slomis protivnike kad imas igru i kontrolu nad utakmicom ovo se onda desi.

              Ne znam koji je djavo Flanagan igrao kad je Kelly pokazao protiv Valencie da je trenutno 3 puta bolji bek od njega i mali se prepo ko da cuva Messi-a a ne Larssona

              Samo me izivciraju

              QPR ocigledno se odmah vraca u drugu ligu,kad izgubi od Boltona kuci 0-4,pitanje je sta ih ceka protiv jacih.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Flanagan jako los, Kerol takodje...Bunarenje pocelo mnogo pre nego sto je bilo vreme. Prvi je mec, ima jos da se radi sa novim igracima, ali zelja i motivacija je ono sto verovatno brine navijace Liverpula.

                Seb Larson najvece pojacanje Sanderlenda i to dokazuje u prvom mecu. Katermol solidan.

                Comment


                • Nije mi bas najjasnije kako se ovo Liverpulu stalno desava. Dobra igra i onda cim nesto stane, krene bunarenje, strah, nesigurnost, uvaljivanje lopte, tragedija. Ako ovo bude poziv na budjenje onda dobro, ako ne, ceka nas jos jedna sezona gde cemo pobediti favorite, a titulu izgubiti u Halu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Bogi View Post
                    ali zelja i motivacija je ono sto verovatno brine navijace Liverpula.
                    upravo. tim koji ovako igra, nema zelju za uspehom. a bez zelje za uspehom nema pobede. uffffffff bas se nerviram. ni ne gleda mi se arsenal sada.
                    http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                    http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                    http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                    Comment


                    • Pa ne nadaju se valjda Liverpulovi navijaci tituli?
                      Tri tima su mnogo jaca od ovog Liverpula,a Totenhem i Arsenal blizu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije ljudi Kerol toliko los, nije on kriv sto su resili da bunare na njega. Dobro je skakao, nije mu svirano par faulova i ponisten mu cist gol, pogresio samo jednom u pasu, Adam je los bio, kao i Henderson, Dauning tu i tamo. Flanagan pored Kelija zdravog nije smeo da igra.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma kako brate nije los,lik je 6 puta sutirao van okvira,nikome to nije poslo za nogom prosle godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • A i ti Vladane ga sad ubi u pojam stavljaš Arsenal u rang sa Totenhemom i ispod Liverpula a Čelsi iznad stvarno ..
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Šta se nervirate, pa ovo je tek počelo.
                              Larson, kakav majstor!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Vidi Vladana sto provocira...pusti ljude mozda se i njia neke stvari okrenu nikad se ne zna

                                Prevelika letargija je vidjena kod igraca u drugom poluvremenu i kao i uvijek,barem kod mene Kuyt pokazuje najvecu zelju,a ne pocinje,a AKvilanija ni na klupi,pa kako,zasto???Zasluzio je jos jednu priliku...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X