Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evra je rekao da ga je Suarez vrijedjao vise od 10 puta.Mariner je potvrdio da je to unio u svoj izvjestaj i da ce FA pokrenuti istragu.
    Nadam se da ce pravda biti zadovoljena

    Comment


    • Stvarno,ako je to radio,pao mi je u ocima,i Mamba kaze da je Chica cigan,sramota
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Bas je nesto krenuo da kopira Hauarda u fazonu Supermen.xD
        Jos ima i Apple.
        Mamba je poseban slucaj.

        Comment


        • Patrice Evra and his racism card. 2006, accuses Steve Finnan. Finnan cleared. 2008, accuses Chelsea groundsman. Man cleared
          Ne bi me cudilo da ga je Suarez i vredjao ali zbog ovoga ne mozemo biti sigurni. Svi snimci su tada pokazali da nije nista bilo.

          A Suarez ocajno govori engleski, krenuo je na casove pre nedelju dana.
          Last edited by Casiraghi; 16-10-11, 11:06.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ne bi me cudilo da ga je Suarez i vredjao ali zbog ovoga ne mozemo biti sigurni. Svi snimci su tada pokazali da nije nista bilo.

            A Suarez ocajno govori engleski, krenuo je na casove pre nedelju dana.
            Ma da, nikad u zivotu nije pogledao nijedan holivudski film. Verovatno gleda samo urugvajsku kinematografiju (mozda i holandsku posto je bio tamo dosta). Kakav ti je to argument??

            Kao nikad nije cuo rec nigger, molim te...

            Ne kazem da je kriv, svako je nevin dok se ne dokaze suprotno, samo ti je argument...
            Last edited by Casiraghi; 16-10-11, 11:08.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Ma da, nikad u zivotu nije pogledao nijedan holivudski film. Verovatno gleda samo urugvajsku kinematografiju (mozda i holandsku posto je bio tamo dosta). Kakav ti je to argument??

              Kao nikad nije cuo rec nigger, molim te...

              Ne kazem da je kriv, svako je nevin dok se ne dokaze suprotno, samo ti je argument...
              Pa ne znam, na snimku mi izgleda da mu je nesto malo duze pricao ali se ne vidi sta, mozda ga je ovaj pogresno razumeo jer ovaj jako tesko sastavi recenicu, a ni Evra nije cvecka, 2 puta optuzio ove iako mu nista nisu rekli. Sacekacemo.
              sigpic

              Comment


              • Nisu od povjerenja obojica,ne podnosim Evru nikako ali mi je sumnjiv Suarez,radio je i gore stvari
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ma daj Evra ima 30.-godina i sada bi on rekao da ga je vredjao namjerno,nije balavac,a onaj vampir je ujedao,sada ovo vredjanje me ne iznenadjuje,i preko tv se ne moze viditi,da li je bilo vredjanja.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Ma daj Evra ima 30.-godina i sada bi on rekao da ga je vredjao namjerno,nije balavac,a onaj vampir je ujedao,sada ovo vredjanje me ne iznenadjuje,i preko tv se ne moze viditi,da li je bilo vredjanja.
                    Pa sto je to Evra radio vec 2 puta, naveo sam primer gore?

                    Moze se videti na snimcima, to ce da pregleda FA.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma nece od ovoga nista ispasti. Na kraju ce reci da nemaju dovoljno dokaza i da je slucaj odbacen. Cak i da je uradio to (a nisam bas siguran, mozda ima problema u glavi, ali nije toliki kreten) ipak je on bitan igrac i nece ga tako lako ukaljati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Ma nece od ovoga nista ispasti. Na kraju ce reci da nemaju dovoljno dokaza i da je slucaj odbacen. Cak i da je uradio to (a nisam bas siguran, mozda ima problema u glavi, ali nije toliki kreten) ipak je on bitan igrac i nece ga tako lako ukaljati.
                        On je lud 1000%, van terena je ljudina, car, prijatelj ali na terenu je cigan, to je cinjenica. Jeste velemajstor i trenutno jedan od najboljih igraca na svetu ali sve ce da uradi samo da je gol vise u mrezi protivnika. Ne bi me cudilo da ga je izvredjao jer je hteo da izvuce crveni ali Evra nije cvecka uopste. Da je Andersonu recimo rekao da je ovaj igrao pa da jos i kaze covek ali ovako je druga prica potpuno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Evra je gospodin za Suareza u svakom pogledu.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Evra je gospodin za Suareza u svakom pogledu.
                            Po cemu, po tome sto optuzuje za rasizam iako nije istina(vec 2 puta) i po tome sto se valja kad stigne? Nisu gospoda ni jedan ni drugi, gospodin je Gigs u Mancesteru i Ferdinand.

                            Sad jos reci da je Nani gospodin za nekog.
                            sigpic

                            Comment


                            • danas veliki mec Newcastle-Totenham!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobija to totenhem lagano ! Vreme je da njukasl pocne da pada na tabeli !!!

                                Comment

                                Working...
                                X