Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • City vodi 3:0, 53. minut u toku, tako da je ovo rjesena utakmica...

    Nadao sam se da ce kiksati ali nista od toga zasad...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Sto se Balotelija tice,kad ga stavis na papir izgleda kao savrsen napadac ali u prirodi svi znamo sta je ... Brzina,snaga,sut,osecaj za gol,tehnika... Covek ima sve.

      Comment


      • Ngog strelac za Bolton, znaci Vigan mora da ispadne, ovo kakvi god da su nisu smeli da dozvole.

        Smirio sam se sad malo, vrtim film sto se tice utakmice. Keni je definitivno najlosiji akter danasnjeg derbija. Prati ga Ferguson. Od igraca, Dauning i Flecer. S obzirom na to kako su nam tekli napadi i da je bilo dosta dobrih centarsuteva i slobodnih pozicija, ubedjen sam da bi Kerol dao gol i da je popio 5 gajbi. Evans se i sa Suarezom i Dirkom mucio u vazdusnim duelima, Kerol bi i tu izdominirao. Morao je da igra, posebno sto je postepeno podizao formu. Belami se odlicno pokazao za to malo sto je igrao do sada u svim mecevima. Morao je i on da udje. Uz duzno postovanje Mancesteru ali sa ovom postavom koju je Ferguson izveo smo morali bar 2 razlike dobiti ako mislimo da budemo konkurentni najjacima. Opet smo ispali idioti, valja zato dobiti 3 naredne male utakmice pa izvuci iz 2 derbija sta se moze.
        sigpic

        Comment


        • Keni je kukavica,na domacem terenu nije napao,a da je napao primio bi ga iz kontre on to zna.
          Kajt i Suarez oni nisu klasicni napadaci,oni koji budu u sesnestercu,nego se izvlace.
          Manc je fino ovo izvukao,treba sada uzeti Otelul i onda City,i onda smo derbije prvog dijela prvenstva odradili.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Sjajna lopta Mate, Cole na drugu stativu i Sturridge pogadja! Nacet je Everton u 30. minuti...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Keni je kukavica,na domacem terenu nije napao,a da je napao primio bi ga iz kontre on to zna.
              Kajt i Suarez oni nisu klasicni napadaci,oni koji budu u sesnestercu,nego se izvlace.
              Manc je fino ovo izvukao,treba sada uzeti Otelul i onda City,i onda smo derbije prvog dijela prvenstva odradili.
              Po cemu si tako siguran bi ga primio iz kontre kad ste imali svega par krstenih napada za ceo mec? A sto ga nije pao gol prosli derbi iz kontre nego je bilo jos gore a Liverpul je sevao sa svih strana i igrao maksimalno otvoreno? Ne pravi se pametan.
              Suarez koji je rodjeni golgeter i u Ajaksu imao broj golova prilicno blizu broju meceva nije klasicni napadac, moguce.
              Ajde 1. poluvreme da ne racunam gde se obe ekipe nisu mogle sastaviti ali u 2. smo imali bar duplo vise sansi tako da ne znam kako to nije bilo napadanje jedino sto smo morali jos ofanzivnije i tu je Keni krivac i greska je preskupa.
              sigpic

              Comment


              • Ma napali ste svaka vam cast,centarsutovi na Suareza i Kajta,Suarez je usao u onu sansu slucajno,dobila mu se lopta,i par sutova iz vana,vi sanse niste imali postene,kuci se igra sa dva napadaca,pa Manc cim je ubacio Nanija,Runiaj i Chicu pritisnilu si dali gol.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Ma napali ste svaka vam cast,centarsutovi na Suareza i Kajta,Suarez je usao u onu sansu slucajno,dobila mu se lopta,i par sutova iz vana,vi sanse niste imali postene,kuci se igra sa dva napadaca,pa Manc cim je ubacio Nanija,Runiaj i Chicu pritisnilu si dali gol.
                  Pogledaj 2. poluvreme ponovo pa pricaj nesto. Napadali smo i stvorili dosta sansi. Imao je Henderson 2, Suarez, Dirk i jos nekoliko posle kornera. Vi ste dali gol iz jedine prave prilike u 2. poluvremenu, mozda jos neke poluprilike ste imali. 1. poluvreme niko nije ni napadao, sve se svodilo na nabijanje napred i trcanje kod oba tima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro polu sansa i sansa su meni dva razlicita termina.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Dobro polu sansa i sansa su meni dva razlicita termina.
                      Pa jesu ali kakve to ima veze sada sa cinjenicom da smo u 2. poluvremenu imali 6-7 prilika koje ako ne napadas nikako ne mozes stvoriti za 45 minuta? Skrtelovu sansu sam zaboravio, najbolja od svih. To sto smo morali jos ofanzivnije je nesto drugo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ajde dobro,kada ti tako kazes
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Bas kada sam pomislio da padne gol u sudijskoj nadoknadi, pade gol. Lampard ubacio iz prekida a Terry u svom stilu glavom, 2:0 odlicno!!!

                          Chelsea totalno kontrolise igru. Sjajna razmjena pasova, fin fudbal, strpljivo i na odlicnom smo putu da uzmemo 3 boda. Ovako treba i u 2. poluvremenu nastaviti. Kako mi je drago sto Sturridge zabija...

                          Ja kao da sam se utripovao ali sam prilicno siguran da sam cuo dobacivanja tipa: "Idi, idi..ajmo, ajmo!"
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • John Terry-2:0. Gotovo je ovo,uzeli smo 3 boda ;)
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Bas kada sam pomislio da padne gol u sudijskoj nadoknadi, pade gol. Lampard ubacio iz prekida a Terry u svom stilu glavom, 2:0 odlicno!!!

                              Chelsea totalno kontrolise igru. Sjajna razmjena pasova, fin fudbal, strpljivo i na odlicnom smo putu da uzmemo 3 boda. Ovako treba i u 2. poluvremenu nastaviti. Kako mi je drago sto Sturridge zabija...

                              Ja kao da sam se utripovao ali sam prilicno siguran da sam cuo dobacivanja tipa: "Idi, idi..ajmo, ajmo!"
                              Nisi se utripovao,i ja sam to cuo
                              Kada je Lampard namjestao loptu,imao sam neki osjecaj da ce da padne go,i pao je
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Ajde dobro,kada ti tako kazes
                                Pa objasni mi ako je drugacije. Henderson je imao onaj sut sa 20 metara sto je De Hea skinuo noktima i glavom onaj sa 7 metara. Dirk onaj posle centarsuta kad je isto De Hea skinuo. Skrtel ono sa 5 metara i bilo je posle 2-3 kornera bas opasno, Suarez 2 polusanse. E sad, kako to jedan tim da uradi ako se brani? Mozda je moguce, ja nisam video pa pitam. Branili smo se izgleda, Mancester u istom tom poluvremenu je napadao i imao sansu iz koje je dao gol i jos dve polusanse i dominirao. Do sada nisam cuo za takve meceve i takvu situaciju izmedju protivnika ali mlad sam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X