Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Pa ne nadaju se valjda Liverpulovi navijaci tituli?
    Tri tima su mnogo jaca od ovog Liverpula,a Totenhem i Arsenal blizu...
    potpuno netacno. lfc zna da kiksne, ali cak i prosle godine, sa znatno losijim timom, lfc je pobedio i man utd i chelsea... sto sad ne bi mogli?
    http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

    http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

    http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ma kako brate nije los,lik je 6 puta sutirao van okvira,nikome to nije poslo za nogom prosle godine.
      Pa jel on kriv sto mu ovi salju lopte non-stop? U nekim situacijama je mogao bolje da reaguje ali su ostali mnogo veci problem. Dao je regularan gol, ali sta vredi kad su mu ga ponistili. Adam je prespor, valjda ce Meireles biti spreman 100% za Arsenal. Lukas me prijatno iznenadio.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        A i ti Vladane ga sad ubi u pojam stavljaš Arsenal u rang sa Totenhemom i ispod Liverpula a Čelsi iznad stvarno ..
        Fabregas otisao,ako ode Nasri bojim se da cete biti 6. iako mi je Arsenal najdraza velika ekipa iz Engleske(Man se ne racuna ).Totenhem ako zadrzi Modrica moze mnogo,nema sanse da njihovi napadaci ove sezone odigraju kao proslu,previsu su dobri
        Last edited by Vladan; 13-08-11, 17:15.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Fabregas otisao,ako ode Nasri bojim se da cete biti 6. iako mi je Arsenal najdraza velika iz Engleske(Man se ne racuna ).Totenhem ako zadrzi Modrica moze mnogo,nema sanse da njihovi napadaci ove sezone odigraju kao proslu,previsu su dobri
          Nije Fabregas pola tima jeste dobar ali nije za toliku klasu bolji od Remzija ako ode Nasri biće sranje to stoji ali ipak mislim da smo kandidati iz drugog plana sa Liverpulom i Čelsijem dok je Totenhem tik iza
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Joj, moji Liverpulđani ..

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Vidi Vladana sto provocira...pusti ljude mozda se i njia neke stvari okrenu nikad se ne zna

              Prevelika letargija je vidjena kod igraca u drugom poluvremenu i kao i uvijek,barem kod mene Kuyt pokazuje najvecu zelju,a ne pocinje,a AKvilanija ni na klupi,pa kako,zasto???Zasluzio je jos jednu priliku...
              Ma ne provociram,ali zar nije cilj mjesto u 4 ove godine,nije lako pucati ni iz cega na titulu,a znamo kakve su ekipe dva Mancesetera i Celsi(jos Celsi ima genijalnog trenera)
              Aha bas je vala zasluzio,voli Liverpul i Englesku,trebao je da igra

              Originally posted by Plavusa View Post
              potpuno netacno. lfc zna da kiksne, ali cak i prosle godine, sa znatno losijim timom, lfc je pobedio i man utd i chelsea... sto sad ne bi mogli?
              Liverpulu se ovo ne desava slucajno,svake godine je ista prica.Oni svakako mogu i vjerujem i da ce dobijati velike ekipe,ali se proiv njih ne osvaja PL.

              Originally posted by S-Nash View Post
              Pa jel on kriv sto mu ovi salju lopte non-stop? U nekim situacijama je mogao bolje da reaguje ali su ostali mnogo veci problem. Dao je regularan gol, ali sta vredi kad su mu ga ponistili. Adam je prespor, valjda ce Meireles biti spreman 100% za Arsenal. Lukas me prijatno iznenadio.
              Adam je dao gol,ona lopta je bila fantasticna,Meireles ostaje ili ne,sve novajlije od prvog minuta,sta to bi?
              I mene,odlicno je odigrao.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ma ne provociram,ali zar nije cilj mjesto u 4 ove godine,nije lako pucati ni iz cega na titulu,a znamo kakve su ekipe dva Mancesetera i Celsi(jos Celsi ima genijalnog trenera)
                Aha bas je vala zasluzio,voli Liverpul i Englesku,trebao je da igra


                Liverpulu se ovo ne desava slucajno,svake godine je ista prica.Oni svakako mogu i vjerujem i da ce dobijati velike ekipe,ali se proiv njih ne osvaja PL.


                Adam je dao gol,ona lopta je bila fantasticna,Meireles ostaje ili ne,sve novajlije od prvog minuta,sta to bi?
                I mene,odlicno je odigrao.
                Ma dobar je iz prekida ali je davio mnogo, a Meireles je klasa za njega kako god okrenes i ne znam sta ce levo, nije mi Keni danas bio jasan nikako.
                sigpic

                Comment


                • Ma on je rekao da zeli da ostane u Liverpoolu,evo je igrao "teska noga" Henderson,mada je pretpostavljam pod jakim treninzima pa zbog toga je tako,ali nije nesto danas bio...kao ni Adam i onaj Lucas...meni nisu bolji od njega(subjektivno znam,al tako ja to vidim)
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ma on je rekao da zeli da ostane u Liverpoolu,evo je igrao "teska noga" Henderson,mada je pretpostavljam pod jakim treninzima pa zbog toga je tako,ali nije nesto danas bio...kao ni Adam i onaj Lucas...meni nisu bolji od njega(subjektivno znam,al tako ja to vidim)
                    Vodeni je doktor, bolji je od sve trojice s tim da Henderson moze da postane bolji igrac od njega s obzirom na potencijal, koji danas nije pokazao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro,Henderson je danas malo i podlegao pritisku,ali ima vremena,mada mora malo riskatnije igrati,nego je sve isao na te sigurne paseve koji realno kuci protiv ekipa kao sto je Sunderland i ne donose nesto posebno

                      Nadam se u svakom slucaju zbog Liverpoola i Akvilanija da ce ga ostaviti i da ce dobiti priliku,on je igrac fantasticnih mogucnosti,ili da ga barem ne prodaju za sicu kao sto Milan hoce
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ja mislim da je to gotov,Galijani ide u Englesku,posto je Fabregas otpao ne znam za koga bi drugo isao sem za Akvilanija
                        sigpic

                        Comment


                        • Akvilani ce odlicno doci Milanu ako ga dovedu, na kraju ce verovatno biti oko 10M, ali nije mi jasno zasto ga se Liverpool tako lako resava. Sto kaze Nash, Akvilani je doktor za ove koji su danas igrali, ali eto Englezi i dalje stalno potenciraju na fizickim predispozicijama, a ne shvataju da Akvilani svojom tehnikom nadoknadjuje to.
                          Sve u svemu Liverpool je bio prilicno dobar u prvom poluvremenu, nisu imali srece mozda, moglo je da bude vise od 1-0, ali u svakom slucaju trebalo je da pobede, a na kraju mogu da budu srecni sto Sunderland nije iskoristio kontre, da su bili malo bolji igraci, a ne Lee Cattermole mozda bi cak bilo 1-2. Bas me zanima kako ce izgledati postava Liverpoola kad svi budu spremni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ja mislim da je to gotov,Galijani ide u Englesku,posto je Fabregas otpao ne znam za koga bi drugo isao sem za Akvilanija
                            Akvilani jeste opcija ali je vrlo moguce da je i Nasri.
                            sigpic

                            Comment


                            • Slazem se sa Vladanom kada su u pitanju pobede protiv "malih" ekipa.Nista nam nece pomoci tih 12-15 bodova protiv favorita kada izgubimo od Wolves-a i ostalih,na to nam ode 20-25 bodova.To moramo resiti ili necemo jos dugo osvojiti,pa mozda ni uci u LS.
                              Ali se ne slazem za Carrolla,kada svaka lopta ide na njega,coveka stigne umor.Ovo nije nikakva igra,u prvom poluvremenu su imali dugih lopti koliko u drugom akcija kratkim pasovima (skroz malo)...a prvo je bilo mnogo bolje.
                              Last edited by Black Mamba 24; 13-08-11, 17:58.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako ima onih koje interesuju ovi "mali" klubovi da reknem nešto.

                                Blakburn za koje i navijam je odigrao onako kako sam očekivao, bez Sambe (najvažnijeg pojedinca u ekipi) i Nilsena nije moglo više da se očekuje. Formika se još donekle traži u igri sa ekipom i to je evidentno, N' zonzi nije mogao da zameni Sambu (iako neki ovde tvrde kako je on danas bio dobar ), a Gudvil je kasno ušao. Sve u svemu nadam se mnogo boljem (a i danas nije izgledalo uopšte toliko loše) izadnju u sledećem kolu, ali i tešku utakmicu protiv Aston Vile u gostima.

                                Liverpul nisam gledao, ali ko iole malo prati zna da su oni takvi kakvi su u zadnjih deset godina! Ništa od ovoga im se ne dešava slučajno, jer oni ne mogu da zadrže 11 igrača dve sezone da igraju zajedno, tako da o njima ne mislim ništa dobro, a Sanderlend kad se vidi koliko se pojačao, pitam ja vas šta mislite da li mogu do 4. mesta?

                                Comment

                                Working...
                                X