Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spiro, evo ja kao navijac Chelsea-ja da ti kazem da nista pogresno nisi rekao, i stvarno ne razumem oko cega se uopste digla bilo kakva frka... Sasvim je OK pitanje "zasto bi se podrazumevala pobeda Chelsea-ja nad Newcastle-om?"... to nam valjda i tabela govori. Dakle, nema sta da se izvinjavas...
    sigpic

    Comment


    • Meni jos niko nije odgovorio sta se desava ukoliko NWC uzme 4. mesto a Celzi recimo LS , oni uzimaju njihovo mesto ili
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Meni jos niko nije odgovorio sta se desava ukoliko NWC uzme 4. mesto a Celzi recimo LS , oni uzimaju njihovo mesto ili
        Da...
        sigpic

        Comment


        • Ja se samo pitam da li naš vepar planira da zadrži ekipu na okupu.Iskreno,mislim da ostajemo bez 1-2 startera,jer debeli mora podmazati dupe kešovinom,propustio je jedan prelazni rok.Najviše bih kukao za Krulom,jer će sledećih godina biti prvi golman Holandije i u prva 3 golmana PL.Ba može da ode,može se naći zamena.A Tiotea Ashley neće pustiti bez 20 milki,pa ko voli nek izvoli.

          Comment



          • Robin van Persie je proglasen za najboljeg igraca ove sezone u PL. Zasluzeno ! Sve cestitke nasem kapitenu!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Transfer Market Feed‏@Signings_TDDReply

              Report emerging that Harry Redknapp has had a bust up with Adebayor and other teams mates this evening. Adebayor now refusing to play.#thfc
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Muamba o nesrecnom dogadjaju kojeg je prezivio:
                "I just felt myself falling through the air and then felt two big thumps as my head hit the ground in front of me then that was it. Blackness, nothing. I was dead."
                http://www.givemefootball.com/premie...s---i-was-dead
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Kyle Walker proglasen za najboljeg mladog igraca u 2012. godini.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Premier League team of the year: Joe Hart (Man City), Kyle Walker (Tottenham), Vincent Kompany (Man City), Fabricio Coloccini (Newcastle), Leighton Baines (Everton), David Silva (Man City), Yaya Toure (Man City), Gareth Bale (Tottenham), Scott Parker (Tottenham), Robin van Persie (Arsenal), Wayne Rooney (Man Utd).

                    Comment


                    • Samo Rooney u timu godine iz Man Utd...a biće prvaci again.Bale je bio mnogo bolji lane,kao i Baynes.Parker što stariji to bolji,u Njukaslu je igrao očajno.

                      Comment


                      • Originally posted by spira View Post
                        Samo Rooney u timu godine iz Man Utd...a biće prvaci again.Bale je bio mnogo bolji lane,kao i Baynes.Parker što stariji to bolji,u Njukaslu je igrao očajno.
                        Bas to. Bice fazon ako United uzme titulu a u timu godine najvise iz Cityja. Jos jedan od dokaza koliko je Mancini los, prelos.
                        Last edited by bracala; 23-04-12, 17:09.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Bas to. Bice fazon ako United uzme titulu a u timu godine najvise iz Cityja. Jos jedan od dokaza koliko je Mancini los, prelos.
                          Haha, slažem se sa tobom uprkos tome što nema mnogo igrača Uniteda u timu godine kao što ste spomenuli, to će biti još bolje jer će te dokazat' da ste mnogo bolji i kvalitetniji od ekipe Citizena

                          Comment


                          • Originally posted by Blanco View Post
                            Haha, slažem se sa tobom uprkos tome što nema mnogo igrača Uniteda u timu godine kao što ste spomenuli, to će biti još bolje jer će te dokazat' da ste mnogo bolji i kvalitetniji od ekipe Citizena
                            A koji smo to mi?
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              A koji smo to mi?
                              Rekao je vi mislio je na United Mumaro unisti te ovaj alkohol
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Rekao je vi mislio je na Mancester Mumaro unisti te ovaj alkohol
                                Kakve ja veze imam sa Unitedom? Da mi nije u potpisu mozda United? Gangy, opet si se vratio pijan s posla.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X