Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Ja bih pre rekao da Liverpulu treba drugi trener a ne da se menja pola ekipe...
    I trener i kompletna rekonstrukcija. Cak i Murinjo da dodje, Dauning je sablonski igrac, Kerol drvo, Henderson precenjen, Adam prosek, Kujtu, Maksiju i Karageru je vreme proslo. To niko ne moze da promeni. Potreban je novi covek na klupi, sa jasnom vizijom i drugacijom transfer politikom. Da sklopi nesto za duzi vremenski period i polako uigrava iz sezone u sezonu.
    Last edited by Casiraghi; 08-04-12, 01:13.
    sigpic

    Comment


    • Murinjo ako bude uopste dolazio u Englesku, sigurno nece doci u Liverpul... Pored jednog City i mozda Celzija, nema sanse!

      Nude LS i gomilu novca!

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Murinjo ako bude uopste dolazio u Englesku, sigurno nece doci u Liverpul... Pored jednog City i mozda Celzija, nema sanse!

        Nude LS i gomilu novca!
        Nisi me razumeo, sad sam editovao post. Poenta je u tome da i kad bi dosao Posebni licno, Dauning je sablonski Englez, Kerol drvo i da ne nabrajam dalje. Novi trener je potreban jednako i koliko i novi igraci, koji imaju viziju i koji su tehnicki dovoljno potkovani.
        sigpic

        Comment


        • Ma Mourinho se ne vraca u Englesku, uvjeren sam u to, barem ne u narednih 1-2 godine kolko mu je ostalo da radi sa Realom. Sto se tice Liverpoola, najbolje da ovo zaborave sto prije, ovako los niz im se zadnji put desio prije 59 godina, a vec odavno se vidjelo da je sezona za njih propala. Prije svega potreban je novi igracki kadar, pogurate malo mladje ljude, nekog solidnog trenera i za koju sezonu ponovo da hvataju vrh.

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            On najvise Championship radi i to stvarno odlicno prenosi, zna sve u mali prst ali previse je subjektivan kad je PL u pitanju.
            Pa svi su takvi. Cica i Zivkovic organski mrze Junajted, Andrijasevic mrzi Celzi itd...

            Jedino mogu da uzivam u PL kada prenosi Srdjan Radojevic (ne racunajuci ocigledno, Novakovica).
            sigpic

            Comment


            • Ajde topnici danas razorite plave! Danas ce Ramsey dati gol i ubit ce sve nade Citya za titulu

              Comment


              • http://www.sportklub.info/manciniju-...liko-pojacanja

                Ovaj covek je skrenuo...

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  On je svoje odradio,ako i bude pojacanja on ih nece ni voditi i dovoditi,nema titule,njemu je noga,sad moze pricati sta mu je volja...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Penal i crveni,kontakt mlak za penal,a kamoli za crveni i to posle ofsajda.No ne bunim se.Pomazu nam sve celave sudije
                    sigpic

                    Comment


                    • Bolje mu je da plati doktora, da provjeri imal sto u toj njegovoj ludoj glavi. Inace postoje i ekipe koje su igrale jedno vrijeme bez 10 igraca, ekipe koje nije sreca pratila pa su se iz tekme u tekmu stalni igraci povrijedjivali, konkretno mislim na United

                      A evo i prvih 11 protiv QPRa.

                      Comment


                      • I neko prigovara Barsi?! (sem mene)
                        sigpic

                        Comment


                        • Niko ne zeli da vidi kako Siti uzima neki trofej
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miki7878 View Post
                            I neko prigovara Barsi?! (sem mene)
                            Ovo mi je postala navika vise,ni ne komentarisem,podrazumjeva se,nisam vidio situaciju,ali vjerujem da je Vladan pravo rekao
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Popisam se ja na ovu ligu i na ovakvo sudjenje.Neko treba igracu Liverpoola noge slomit da bi bio penal ali zato pogled ocima se Unitedu svira penal.Prvo ofsajd ogroman onda diskutabilan penal i slag na tortu ne da nije za crvenog nego nije za zutog ako je uopste i bio penal.Kad Barceloni bude ovako nesto odmah cigani kako su odvratni itd.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Kad je vec rijesio da nas casti penalom,nije morao onom kukavcu da daje crveni.Ajde sto nije bio penal,nego sve i da je bio za ono se ne dobija crveni...Kako je pocela utakmica vidjel ose da ce ih Junajte pregaziti + sada i ovaj crveni...bice odje makar 3-4 u mrezi QPR-a

                                Comment

                                Working...
                                X