Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • City je bezveze pukne a ona u gol , Clichy ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Celsi izgubio od WBA,da li je ovo kraj za AVB-a?Tesko da ce Roman imati strpljenja sa njim
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Bas me zanima da li ce ga Roman oterati nakon novog poraza...Idealan rezultat za Arsenal..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • van Persi 2-Koselni 1
          Liverpul bio bolji tokom veceg dela meca, a i to sto su sve ispromasivali je bio samo odraz njihove tekuce sezone.Meni je to pomalo neshvatljivo kako su furiozno zavrsili prosli sampionat i ocekivao sam mnogo vise od njih.Pa meni je ovo neyapamceno koliko jedna ekipa u sezoni moze pogoditi stativi i precki.Barem su osvojili jedan trofej i u igri su za drugi.Ono sto mi se nije svidelo u Liverpulu pre pocetka utakmice je sto Kerol nije poceo od pocetka, bio bi od mnogo vece koristi, posto se nekoliko puta pokazalo da je Arsenal slab u vazdysnim duelima i da su puno golova primili iz prekida.
          S druge strane, nije mi bila jasna funkcija Benajuna.Ne znam ni da li je covek imao 4 kontakta sa loptom, potpuno odsecn od ostatka tima, Liverpulova dominacija u prvom poluvremenu se bas zasnivala na tome sto je Arsenal vezni red bio fizicki slabiji u odnosu na Liverpulov.
          Jos jedna stvar, misljenja sam da je Suarez previse teatralno pao, cini mi se da kontakta jedva da je bilo.Scesni je ipak igrac utakmice, da nije bilo njega arsenal bi vec u ranom delu meca vec bio odsecen i tesko bi izborio pozitivan ishod.
          Do kraj sezone ocekuje nas borba izmedju Arsenala i Celzija za cetvrto mesto.
          Sutra igraju Njukasl-sanderlend i sa velikim nestrpljenjem iscekujem taj mec, jer po meni bice zanimljiviji i neizvesniji od Totenhem-Junajted gde pored silnih povreda i suspenzija fudbalera Totenhema, ocekujem rutinsku pobedu Junajteda.

          Comment


          • Celziju se izgleda bas ne igra Liga Sampiona sledece godine Sada su 2 meca iza Arsenala s obzirom da u slucaju isto bodova Arsenal ima prednost , Arsenal je sada 4 boda iza Totenheme i ako pevci kiksnu protiv Junajteda eto Arsenalu sanse za direktan prolaz u LS sledece godine
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ako sutra Tottenhem izgubi mislim da su oni gotovi i da Arsenal ima velike sanse cak i za 3. mesto. Wilshere ce mozda dobiti opkladu sa navijacima Tottenhama, a izgledalo je nemoguce pre nekih mesec dana.

              Nisam ocekivao poraz Celsija danas, kao ni pobedu Svonsija u gostima kod Wigana.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Bravo za Tobdzije..svaka cast!Kkako sam i prognozirao


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Samo da kazem da je Suarez apsolutno najvece smece u svijetu fudbala.Sve je snimljeno,svi mogu vidjeti koliki je sup**.

                  Comment


                  • Originally posted by Funkerman View Post
                    Samo da kazem da je Suarez apsolutno najvece smece u svijetu fudbala.Sve je snimljeno,svi mogu vidjeti koliki je sup**.
                    Kako vas vise ne smori da pljujete covjeka,ok jeste usijana glava,jeste prljav igrac,to smo culi milion puta u ovoj temi,mislim da nema potrebe za tolikom kenjazom.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Gangrena, jel ostalo sta za mene od onih krilaca?
                      Cestitam, bravo!

                      Comment


                      • Originally posted by Funkerman View Post
                        Samo da kazem da je Suarez apsolutno najvece smece u svijetu fudbala.Sve je snimljeno,svi mogu vidjeti koliki je sup**.
                        Totalno nepotreban komentar, mislim da su ga dovoljno isprozivali svi posle onoga sa Evrom... Da si pametan pa da nesto kazes o utakmici, a ne da pljujes druge igrace... Kakav je takav je, covek ne moze promeniti svoj karakter i tacka...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Funkerman View Post
                          Samo da kazem da je Suarez apsolutno najvece smece u svijetu fudbala.Sve je snimljeno,svi mogu vidjeti koliki je sup**.
                          Sta je uradio? Ali recite istinu, nemojte pretjerivati

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Sta je uradio? Ali recite istinu, nemojte pretjerivati
                            Nista nije uradio, zato sam i rekao da je nepotreban komentar...;) Coveku je ocigledno bilo mnogo bitnije da napise da je Suarez smece, nego da kaze i da slavi pobedu svoga tima...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Fanta View Post
                              Sta je uradio? Ali recite istinu, nemojte pretjerivati
                              Simulirao kod penala, ali jbg, tesko je bilo videti.

                              Igrao je danas Luis dobro, ali gol nije mogao dati...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • AVB hvala ti
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X