Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bravo MATA i tores

    Comment


    • Eh jesi peh Fernando

      Koji je ovo put da mu se desi da maestralno sutira i pogodi okvir , ali uzet ce vazna tri boda , to im je najbitnije
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Koliko samo uziva Novakovic u ovakvom rezultatu, ne moze da sakrije.
        E to sam i ja primetio... Za svaki faul nad Suarezom ili nekim drugim, prica da je simuliranje, a kada igraci Aston Vile simuliraju, on kaze u fazonu, "ocigledan prekrsaj"...

        Ne mozemo da ga uteramo, ne vredi, svih 85 minuta igramo kao posrani, nema dobre igre, lose, veoma lose.. Ovako izgleda tim koji nema samopuzdanja i koji je u ogromnoj krizi, nema to veze sa kvalitetom ili necim drugim, jednostavno, ocaj...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Jedan je Torres!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Suarez mnogo nervozan, a i ja bih bio da igram sa Kujtom, Kerolom i ostalim budalama. Samo se bojim da ne ode.
            sigpic

            Comment


            • Ali ove se racuna kao asistencija toresa,jel da ?

              Ostali smo u igri za LS, SRECOM !

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Suarez mnogo nervozan, a i ja bih bio da igram sa Kujtom, Kerolom i ostalim budalama. Samo se bojim da ne ode.
                Ma ne vredi, mora on da se okruzi boljim igracima, jer ovo ne vodi nicemu... Tacno se vidi da je i on izgubio veru, lose igra, lose dribla, kao da nije sav svoj.. I onda jos kad pomenes koliko je golova dao ove sezone, to je kao da mu dodajes so na ranu...

                Keni me razocarao, ostavio je Kajta koji je nikakav bio danas, nikakav... Opet je Hendo igrao na krilu, i nije se video.. Imao je par dobrih one touch pasova, i sad kapiram kad si pricao za njega da moze biti dobar igrac, upravo zbog tog segmenta igre.. Ali sve celokupno, nevidljiv... Selvi je bio konstantan danas, prilicno siguran, moze biti veliki igrac...;)
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Ma ne vredi, mora on da se okruzi boljim igracima, jer ovo ne vodi nicemu... Tacno se vidi da je i on izgubio veru, lose igra, lose dribla, kao da nije sav svoj.. I onda jos kad pomenes koliko je golova dao ove sezone, to je kao da mu dodajes so na ranu...

                  Keni me razocarao, ostavio je Kajta koji je nikakav bio danas, nikakav... Opet je Hendo igrao na krilu, i nije se video.. Imao je par dobrih one touch pasova, i sad kapiram kad si pricao za njega da moze biti dobar igrac, upravo zbog tog segmenta igre.. Ali sve celokupno, nevidljiv... Selvi je bio konstantan danas, prilicno siguran, moze biti veliki igrac...;)
                  Henderson je danas igrao u sredini i bio je sasvim dobar, dosta dobrih lopti na stranu i poneka u prostor, posebno kad je Selvi izasao ali ne zato sto je ovaj bio los nego se tako potrefilo. Realno je Dzerard odigrao losije od obojice. Enrike kriminalan, tu je Keni dobro uradio sto je Agera ubacio, zasluge za gol i barem remi idu njemu.

                  Sve u svemu kad se pogleda do sada ove sezone evo zakljucka za leto:

                  Kujt - OUT
                  Dauning - OUT
                  Kerol - OUT
                  Henderson - OUT
                  Adam - OUT
                  Maxi - OUT
                  Aurelio - OUT(zbog povreda)
                  Karager - penzija
                  Spiring - OUT
                  sigpic

                  Comment


                  • Stivi je bio kriminalan danas, znaci kriminalan...

                    Za sve koje si naveo, se u potpunosti slazem, ali ipak mislim da je jedini siguran Hendo, jer je ipak najmladji, pa kao u fazonu, ima vremena za njega, iako znamo da nece biti veliki igrac... Ali ako bi sve te prodali, za sve njih mozemo uzeti od 40-45 miliona, ne vise, a doveli za duplo vise novca samo Britance...

                    I sa tim novcem uz dodatnih 30-40, dovesti normalne igrace, koji imaju mozak i koji nisu Britanci... E sad ko bi mogao IN da bude, to mislim da ni ovi u Liverpulu ne znaju..
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Stivi je bio kriminalan danas, znaci kriminalan...

                      Za sve koje si naveo, se u potpunosti slazem, ali ipak mislim da je jedini siguran Hendo, jer je ipak najmladji, pa kao u fazonu, ima vremena za njega, iako znamo da nece biti veliki igrac... Ali ako bi sve te prodali, za sve njih mozemo uzeti od 40-45 miliona, ne vise, a doveli za duplo vise novca samo Britance...

                      I sa tim novcem uz dodatnih 30-40, dovesti normalne igrace, koji imaju mozak i koji nisu Britanci... E sad ko bi mogao IN da bude, to mislim da ni ovi u Liverpulu ne znaju..
                      Bezmudi da leti da ga ne gledam, necemo p...e u klubu. Nema od toga nista ali realno tako bi trebalo.

                      IN bi mogli da budu oni sto smo pricali, Hoile, Mati, Mozes ali verujem ja da ce da se puknu pare na Katermola, Holta i Krisa Branta kako bi Henderson, Dauning i Kerol imali zamene i da se uspostavi britanski sablonski sistem i napravi tim za osvajanje Championshipa.
                      sigpic

                      Comment


                      • @Nash, Freshman

                        Fora je sto Novakovic nije prenosio Liverpul danas. Ne znam tacno kako se zove ali najcesce prenosi Arsenalove tekme (mislim i da je njihov navijac). 100% nije Novakovic bio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          @Nash, Freshman

                          Fora je sto Novakovic nije prenosio Liverpul danas. Ne znam tacno kako se zove ali najcesce prenosi Arsenalove tekme (mislim i da je njihov navijac). 100% nije Novakovic bio.
                          Jako slican glas ali nasladjivao se samo tako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Jako slican glas ali nasladjivao se samo tako.
                            Slican glas da, ali nije Vlada. Vlada i ne prenosi skoro nikad na glavnom kanalu SK-a. Oglavnom je na onim koji retko ko ima - SK3, SK4, Prime...

                            On je tamo ionako kao gost-voditelj, radi uglavnom kada se u istom terminu prenosi vise utakmica pa da popuni prostor. Cak ga ni u studiu SK-a vise ne vidjam.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Slican glas da, ali nije Vlada. Vlada i ne prenosi skoro nikad na glavnom kanalu SK-a. Oglavnom je na onim koji retko ko ima - SK3, SK4, Prime...

                              On je tamo ionako kao gost-voditelj, radi uglavnom kada se u istom terminu prenosi vise utakmica pa da popuni prostor. Cak ga ni u studiu SK-a vise ne vidjam.
                              On najvise Championship radi i to stvarno odlicno prenosi, zna sve u mali prst ali previse je subjektivan kad je PL u pitanju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja bih pre rekao da Liverpulu treba drugi trener a ne da se menja pola ekipe...

                                Comment

                                Working...
                                X