Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    Najvise se ovoj pobedi obradovao Venger,mogu sledeceg vikenda i do 3 mesta,posto Totenhem igra sa Evertonom a tamo se im isto biti tesko...
    Totenhem ima duplo laksi raspored nego Arsenal ima da bude pogibija , sa tim da nam je Celsi odma iza ledja jeste otpusten AVB al ja ih nikad nebi otpisivao setimo se samo prosle sezone kako nas je presisao zadnjih nekoliko kola ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Svaka cast Totenhamu, odlicno su igrali ali jbg, iskusniji smo bili i zbog toga smo i slavili. Pohvalio bi De Geu a posebno Younga koji je odlicno reagovao i odradio posao kod oba gola.
      Veceras cu da ostavim veci izjestaj u temi United

      A sad....
      Krilca

      Comment


      • Rednap...idi preispitaj se malo!!!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Samo me brine ocajna forma Nanija u zadnje vreme... Ako nista drugo uskoro se vraca Valensija, mozda ga to podstakne i bude bolji.

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Rednap...idi preispitaj se malo!!!
            Bas tako, previse cesto gubi derbije. Nije dovoljno dobar takticar, a rekao bih da je danas i pogresne igrace izveo. Malo se zaleteo sa 2 napadaca, misli da ce sve ici kao po loju zato sto su razbili Newcastle, ali Arsenal i United su znatno bolji protivnici. Ne znam koja je uloga Livermora i Sandra, bolje da je igrao Kranjcar. Lennon je bio odlican, prolazio je nekoliko puta na obe strane, steta sto to nije krunisano golom. Ne znam zasto ne daje sansu Dos Santosu, vazio je nekada za jednog od najtalentovanijih igraca, mislim da i dalje poseduje taj talenat, ali dzabe kad ne dobija sansu cak ni u slucaju povrede Bale-a i VDV-a.
            Medjutim i pored svega, glavna razlika, kao u vecini utakmica Uniteda ove sezone, su iskoriscene sanse. Tottenhem ih je dosta propustio u prvom poluvremenu i onda primili gol ni iz cega. U drugom poluvremenu United nastavio da se brani i iskoristio losu odbranu Tottenhema...
            sigpic

            Comment


            • Kakva taktika, kakav tajming, kakav De Gea u prvom, a tek majstor Jang. Samo još da se što pre vrati Valensija.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miki7878 View Post
                Pa totenhem ima 4 boda vise? Ne dobija se za pobedu 5 bodova. Polako....;)
                Moja geska,sada sam tek video... Sledece nedelje ako Totenhem misli da ide u LS mora kako zna i ume da pobedi Everton,bice im tesko,ja ocekujem X

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Bas tako, previse cesto gubi derbije. Nije dovoljno dobar takticar, a rekao bih da je danas i pogresne igrace izveo. Malo se zaleteo sa 2 napadaca, misli da ce sve ici kao po loju zato sto su razbili Newcastle, ali Arsenal i United su znatno bolji protivnici. Ne znam koja je uloga Livermora i Sandra, bolje da je igrao Kranjcar. Lennon je bio odlican, prolazio je nekoliko puta na obe strane, steta sto to nije krunisano golom. Ne znam zasto ne daje sansu Dos Santosu, vazio je nekada za jednog od najtalentovanijih igraca, mislim da i dalje poseduje taj talenat, ali dzabe kad ne dobija sansu cak ni u slucaju povrede Bale-a i VDV-a.
                  Medjutim i pored svega, glavna razlika, kao u vecini utakmica Uniteda ove sezone, su iskoriscene sanse. Tottenhem ih je dosta propustio u prvom poluvremenu i onda primili gol ni iz cega. U drugom poluvremenu United nastavio da se brani i iskoristio losu odbranu Tottenhema...
                  Niko ne zna, daleko najgori igrac u Totenhemu otkad znam za sebe, ne bi mi igrao ni u onim sastavima koji su bili na sredini tabele. Zna jedino da trci, nesto na foru Spiringa u Liverpulu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    Moja geska,sada sam tek video... Sledece nedelje ako Totenhem misli da ide u LS mora kako zna i ume da pobedi Everton,bice im tesko,ja ocekujem X
                    Mogu i tu da ne pobede, od teskih meceva gostuju samo njima i Celziju, dok Arsenal i Celzi imaju nezgodniji raspored.Imaju par neygodnih meceva, ali ne verujem da ce Celzi koji ima sedam bodova manje da na kraju sezone zavrsi ispred njih.A i Bejl kako sam razumeo je propustio ovaj mec zbog temperature, sledeceg vikenda pojesce karamele.Bilo bi dobro kad bi se vec jednom vratio u prvih 11 i van der Vart.Mada ne bi trebalo Rednap da i u sledecem mecu igra tako otvoren sa formacijom 4-4-2.Mozda bi sa njima trebalo odigrati oprezno u pocetku, a kako utakmica bude odmicala kasnije da krenu po sva tri boda.da sam ja na rednapovom mestu vezni red bi cinili Sandro, Parker i Modric s tim da bi Modric delovao ofanzivnije od ove dvojice, naravno formacija bi bila 4-3-3 sa Bejlom i Lenonom na krilima.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Niko ne zna, daleko najgori igrac u Totenhemu otkad znam za sebe, ne bi mi igrao ni u onim sastavima koji su bili na sredini tabele. Zna jedino da trci, nesto na foru Spiringa u Liverpulu.
                      Jaaaoooj brate bravo...znaci kad vidim Spiringa vidim Livermora i obrnuto Klasicna smetala na terenu meni majke mi malo glupo kad ih gledam...znas onaj osecaj u stomaku kad ti je bedak zbog nekog drugog Doduse trude se mucenici trce kao blesavi ali sta ces nije to dovoljno idi treniraj atletiku za stafetu bi bili vrh
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Po meni je danas Livermore bio najbolji igrac Totenhema, barem sto se tice veznog reda...

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Niko ne zna, daleko najgori igrac u Totenhemu otkad znam za sebe, ne bi mi igrao ni u onim sastavima koji su bili na sredini tabele. Zna jedino da trci, nesto na foru Spiringa u Liverpulu.
                          Pogresno si to opazio;)
                          @Tony,a sta tek reci za 'Saha prije nego Defo' Saha


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Jao sad procitah da je Boas otkaz dobio... Pa jbt

                            Comment




                            • sigpic

                              Comment


                              • Neka je sa srecom ovaj dan br 8000,pa da napunite jos toliko

                                Comment

                                Working...
                                X