Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ajde smorio sam se bre.... Suarez u par navrata dobri driblinzi i to je to od utakmice....
    Koliko jadno izgledamo, strasno brate mili... Od Henda ce tesko biti neki igrac, decko nema hrabrosti da krene napred, "primi loptu i odma pas bilo gde" je sve sto vidim od njega na terenu, pa je prakticno nevidljiv...
    Nek Keni kasnije ubaci Kerola, pa nek ga napucavaju u glavu, ko zna mozda ga i pogode, pa damo gol. Bolje i to nego ova bezidejna igra koja mi se gadi, gore je i od klasicnog engleskog stila fudbala...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ma kod nas ce pasti mozda samo jedan gol .Ocajno igramo kao prosecan tim sa sredine tabele Premier Lige -.-

      Comment


      • Losi mecevi danas,izgubio sam zelju gledati dalje LFC,nadam se da ce neko dati gol,pa da se otvori mec.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Sandarlend vodi,Niklas strelac...

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Ma kod nas ce pasti mozda samo jedan gol .Ocajno igramo kao prosecan tim sa sredine tabele Premier Lige -.-
            Pa mi i jesmo prosecan tim sa sredine tabele...
            Last edited by Ricma; 10-03-12, 17:04.

            Comment


            • Jaooo jest ovaj Liverpool los,strasnoooo -.-

              Comment


              • Jos vam ova prangija od Bendtnera da gol , fucking hell
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Usralo ih je zestoko,ali jbg zasluzili smo da izgubimo ovo,Adama govnjivom motkom protjerati iz LFC-a...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nemogu prosto da verujem kako smo najavljivali ovu sezonu kao za konkurenta za titulu ispasce na kraju najgora sezone u proteklih 20 godina nemogu da verujem neverovatno kako sramotno igramo.

                    Comment


                    • Sad nas moze samo spasiti Captian Fantastic niko drugi...

                      Comment


                      • Volimo te Tiiitoooooo! 100. gol u PL!

                        Bilo je i vrijeme! Mata opet asistent!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Evo ga Tito!

                          Majstorski Mata i Drogba...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Bravooo Titoo majstore!

                            Comment


                            • DROGBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA majstore 1 0 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Smucili su mi se ovi skotovci i njihov nefudbal ! Karaj !

                              Comment


                              • Sad ce jos jedan da uvali i dovidjenja

                                Comment

                                Working...
                                X