Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih voleo ako budemo isti sa pevcima na kraju,da igramo majstoricu na Wembley-u,pa kom opanci kom obojci.

    Comment


    • Jao pa ne vjerujem da smo se doveli u tu situaciju da se ponovo moramo peglati oko titule. Pa imali smo se u svojim rukama... No ipak vjerujem da se moze dogoditi kiks Citya i da ponovo zasjednemo na prvo mjesto.

      Cisse postigao strasan gol, jedan od boljih koje sam ikad vidio, kakav samo efej je ima lopta. Nadam se ovakvoj partiji i protiv Citya i da nas obraduju malo, kad su nam vec uzeli bod na Traffordu u prvom dijelu sezone i navaljali 3 komada prije par mjeseci na SJP.

      Comment


      • Ako se kojim slucajem desi da City zaista kiksne, i da United osvoji titulu...vec unapred vidim burnu reakciju mnogih na forumu.

        Comment


        • Тренутно мислим да су Ситијеве шансе 65% да освоји титулу. Свима је јасно да ако грађани победе свраке освајају титулу. Ипак то им неће бити лако, видели смо шта црно-бели могу против најјачих, но видели смо и њихову одбрану против Вигана. Иако Сити киксне, није немогуће да се исто деси Јунајтеду, јер је пораз у дербију сигурно оставио психички утицај на ђаволе, али не верујем да би се овакав сценарио могао десити. Све у свему, верујем да трофеј иде у витрине Ситија

          Comment


          • Pa ako kiksne City, to ce znati igraci United koji igraju utakmicu posle City-a...

            Ja ne polazem mnogo nade, ako uspe super... ako ne, sta je tu je...

            Comment


            • Nama Arsenal beži 1 bod.Imamo motiva na pretek.I još nam i City dolazi...a ja u biračkom odboru u nedelju...(((((((((((((((((((

              Comment


              • Ja sam rekao da ce biti gusto sto se tice treceg i cetvrtog mesta... Mozda na kraju bude skroz drugaciji raspored, ipak je to Premier liga!

                Comment




                • Comment


                  • http://www.premierleague.com/en-gb/n...ys-awards.html





                    Apsolutno zasluzeno!
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Njukasl nije pobijedio Siti od 2005. nema sanse da oni ovo propuste
                      sigpic

                      Comment


                      • Ni minut nisu izdrzali

                        Od pocetka se nadam da mogu da ih razvale , kao Blackburn , kad su sedam dali i pocelo je u tom ritmu ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Kakav start
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Benayoun postigao gol za svoj rodjendan. Moraju lepo igrati i pobediti za Pat Rice-a.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • zbog cega van persi obuva kopacku na desnu nogu? siguran sam da je u pitanju razlog modne prirode, a ne fudbalske, ili mozda nece da se izdvaja od ostalih saigraca

                              Comment


                              • Jebo nam pas mater nenormalnu kakva liga sampiona kakvi kurci sami sebi damo dva gola -.-
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X