Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Oce li posle opet da bude kako sudije pomazu samo Junajtedu?Trebamo li mi sad da pljujemo Cicu i da govorimo da nije dobar komentator,samo mi to recite?
    Ne pomazu samo Junajtedu ali u Premijer ligi daleko najvise.

    Comment


    • Prvo poluvrijeme nista,onda u nastavku majstor zabija iz slobodnog i umjesto da prelomimo utakmicu primamo go skoro iz nicega,ne znam jesu li dvaput osutali prema golu.Na kraju 3-4 odlicne sanse,ali bilo je prekasno.Nismo nesto specijalno odigrali ali smo zasluzili 3 boda.Ona ruka Evansa je bila cist penal,ali izgleda sudija nije vidio.Jedin zamjerka sto se izmjena tice je da je mozda Bellamy trebao uci da probija po strani umjesto Kuyt-a.Prije utakmice bio bi zadovoljan mozda i sa bodom,ali s obzirom da United nista nije pokazao i da smo vodili nisam zadovoljan.Sada se okrenuti novoj utakmici i pokusati uci u ritam pobjeda.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Drugo poluvrijeme drasticno bolje!

        Mogu komotno reci i da se Manchester provukao (sad ce me vjerovatno popljuvati fanovi Uniteda), nije ni Liverpool razbio United, ali jbg, imali su vise sansi u 2. poluvremenu. Mislim da su poslije postignutog gola trebali jos malo stisnuti i uvaljati jos jedan i onda lagano privesti tekmu, ali sad je kasno. To su samo neka misljenja...

        E samo da jos dodam da su treneri danas bili u najmanju ruku cudni. Ferguson kao da je napusen sastavljao prvi tim, jednom ce mu se to obiti o glavu, a Dalglish me je razocarao sto nije uveo Carroll-a ili Bellamy-ja...
        Last edited by bracala; 15-10-11, 14:51.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Spasio ih De Gea.Bio je i penal ali sta da se radi,niko to ne bi ni spominjao da onaj balvan iz Slovacke nije krnuo loptu 10 m iznad gola... Sve u svemu potpuno nezasluzen bod Gejcesteru.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Drugo poluvrijeme drasticno bolje!

            Mogu komotno reci i da se Manchester provukao (sad ce me vjerovatno popljuvati fanovi Uniteda), nije ni Liverpool razbio United, ali jbg, imali su vise sansi u 2. poluvremenu. Mislim da su poslije postignutog gola trebali jos malo stisnuti i uvaljati jos jedan i onda lagano privesti tekmu, ali sad je kasno. To su samo neka misljenja...
            Mancester se provukao,Ferguson se kocka...

            Comment


            • Suarez je najveci simulator u ligi,ubjedljivo najveci+provocira samo tako.Kako je uspio Evra da dobije zuti posle onoga nije mi jasno,ali vazno je da Luis nije.Onaj kontakt je bio presmijesan,znaci Adam je jos pao na drugu nogu,a ondje se odma daje zuti posto je gol sansa,sudija ne zna sta radi.Odatle je i gol pao,mada je za njega kriv Gigs i niko drugi.
              Zale se na ruku Evansa,a Enrike je dva puta dira rukom ali to nije bitno,slucajno.
              sigpic

              Comment


              • Kontakt jes bio bizaran,ali je faul bio.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • I zasto Keni nije ubacio Kerola ili Belamija ???? Videlo se da su Gerrard i Kajt umorni, jedan od njih je morao da izadje. Danas je Keni pogresio, verovatno u svom tom ushicenju je zaboravio na izmene...;) Ona ruka Evansa je dosta diskutabilna, to moram reci. Da je Mariner svirao penal bio bi u pravu, ali nije...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kako nam to pomazu Vladane, sto ne sviraju cist penal?

                    Mada nema ovo danas veze sa sudijama, treba da nase bude sramota sto nisu uzeli 3 boda protiv Junajteda u ovoj postavi. Ako misle to sto pricaju i ako smatraju sebe kao konkurenta za najvise stvari, momci onda dobijajte zicere. Imamo ih u vazduhu 90 minuta i svaki korner opasan ovaj drzi Kerola na klupi. Dauning se raspada, 1 dobar prodor i centarsut za ceo mec i ovaj ne uvodi Belamija. Koji mu je danas djavo bio to sam bog zna.

                    Vidim ja da ce meni i ovo da bude sezona nervoze kad je Liverpul u pitanju. Valjda zavrsavamo u 4.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Kontakt jes bio bizaran,ali je faul bio.
                      Na balet svakako,ovo je PL,tu se ne sviraju takve gluposti.

                      Ma da vama nisu sudili penal,a ono dvostruko diranje rukom Enrikea stvarno nije bitno,tu nije bilo namjere
                      sigpic

                      Comment


                      • Siti ima priliku da posle ovog kola bude na prvom mestu

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Suarez je najveci simulator u ligi,ubjedljivo najveci+provocira samo tako.Kako je uspio Evra da dobije zuti posle onoga nije mi jasno,ali vazno je da Luis nije.Onaj kontakt je bio presmijesan,znaci Adam je jos pao na drugu nogu,a ondje se odma daje zuti posto je gol sansa,sudija ne zna sta radi.Odatle je i gol pao,mada je za njega kriv Gigs i niko drugi.
                          Zale se na ruku Evansa,a Enrike je dva puta dira rukom ali to nije bitno,slucajno.
                          Koja ruka?Ono pred kraj mec sto je bilo ne bi se sviralo ni u nasim ligama,a druge situacije se uopste i ne sjecam.Mada nije ni sudija ovde kriv morali smo dobiti ovaj mec,ali uvijek se nekako Manchester izvuce.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Na balet svakako,ovo je PL,tu se ne sviraju takve gluposti.

                            Ma da vama nisu sudili penal,a ono dvostruko diranje rukom Enrikea stvarno nije bitno,tu nije bilo namjere
                            Kad je Enrike dirao rukom 2 puta?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Suarez je najveci simulator u ligi,ubjedljivo najveci+provocira samo tako.Kako je uspio Evra da dobije zuti posle onoga nije mi jasno,ali vazno je da Luis nije.Onaj kontakt je bio presmijesan,znaci Adam je jos pao na drugu nogu,a ondje se odma daje zuti posto je gol sansa,sudija ne zna sta radi.Odatle je i gol pao,mada je za njega kriv Gigs i niko drugi.
                              Zale se na ruku Evansa,a Enrike je dva puta dira rukom ali to nije bitno,slucajno.
                              Enrike nije igrao rukom u 16,a i nije dva puta nego jednom (jednom je bilo rame).A Suarez je ,prije bih rekao lukav a ne simulator.

                              Comment


                              • sjutra Newcastle-Totenham


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X