Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Trebalo bi cesce da igras kladzu .
    Ne izlazi on iz nje..
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Cim Stivi udje odmah golovi ;)
      Mada ovo je lose u globalu.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Trebalo bi cesce da igras kladzu .
        To sam baš htela da kažem, ali kada malo bolje razmislim....kako prolazi ovde kada se kladi u avatar ...


        MU lagano i...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Hvala Etkinsonu...

          Nezadovoljan sam igrom. Dauning se sakrio, Dirk samo defanzivu dobro odradio, Suarez previse lopti prodao, Enrike je mogao jos bolje, Skrtel tele nevidjeno, Lukas po obicaju los derbi, Karager nesto bolji nego do sada ali bleda senka. Carli korektna partija, moze mnogo bolje.

          Pohvalio bih Kerola zbog zalaganja, gola, malog broja gresaka, zatim Kelija za napredak u igri posle povrede, Belamija za zivost koju je uneo i Dzerarda za stabilnost. Pepe siguran standardno.

          Ne volim ovakve pobede, posebno ne nad najvecim rivalima. Ako nista, vraceno je za Stouk i Totenhem nesto i nadam se da je ovo kraj bolesnih sudija u nasim mecevima. Mogao bi malo Mariner da sudi, najbolji je od svih.

          Mozemo i moramo bolje. Ima Keni 2 nedelje da ih isamara i kaze neke stvari. Valjda ce ih dobro spremiti za Mancester, mada mislim da i to dobijamo kuci a gubimo u gostima u 2. delu sezone.
          Last edited by Casiraghi; 01-10-11, 14:53.
          sigpic

          Comment


          • Runi igra Noric ce da nastrada, ocekujem petardu

            Comment


            • Ipak igra Runi...Znači da je SAF ipak ljut
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • I da, moram Everton da pohvalim za danasnju partiju, fenomenalno su igrali ceo mec.

                A jos jedna stvar koja me raduje je ta da smo kao pravi veliki tim iskoristili igraca vise i nismo ponovili greske iz prethodnih godina, eto to je pozitivno mada je vise toga negativnog.
                sigpic

                Comment


                • Demba Ba-godinama je terorisao Bundesligu, sada terorise Premijer Ligu.
                  Vodi Njukasl kao gost protiv Vulverhemptona.

                  Comment


                  • Sunderland gubio 0-2 od WBA , primili 2 gola u 2 minute a sada dali 2 u 2 minute , 2-2 rezultat. Auuuuuuu golijada na stadionu Svetlosti.
                    Ba igra odlicno Proslo kolo hat-trick , sada Wolvesu , Njukastl i dalje bez poraza
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Katastrofalna igra Manca,sanse u pola sata nije bilo.
                      Kao da je drugi tim na terenu,nema zara,trcanja.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Nisam ocekivao ovako ocajnu igru Manchestera...
                        Prvih 20. minuta Norwich kontrolise igru, onda Manchester preuzima terensku inicijativu, imaju posjed, ali ta lopta dosta dosta sporo ide, lose kretanje igraca bez lopte. Sto je najgore nisu stvorili priliku iz igre. Morace Ferguson vec na poluvremenu praviti izmjene.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ja samo na trenutak o derbiju u Liverpulu!jad da onakav Liverpul sa 2-0 rijesi derbi!Greota od onog Evertona,ja ne znam kako sudija Etkinson sudi utakmice,to je sramota skromno receno!a ekipa Liverpula joj sta reci,niko tamo nije vrijedan da igra u velikom klubu,mimo Suareza i Karagera!Kerol Adam i ostalijoj luKas!! ufff


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo je klasican primjer velicine MU,i kada lose igra,nikad ne gubi nada i stalno dolazi do pobjede,i ove pobjede vrijede vise od tri boda,dizu tim i vracaju mirnocu i poljuljano sapouzdanje.
                            Bice ovo bolje kada za 15.dana Jang i Vida i Smoling se vrate,i Runi,Chica i Rio udju u pravu formu,danas su bili roviti.
                            Ima da budemo prespremni za LFC,a motiva tu nikad ne hvali.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Da je Norvic znao da iskoristi 4 sjajne prilike...Svaki put ih je jedan pas dijelio od gola.Opet je u odbrani jedino Dzons igrao kako treba.
                              Kako god,dobro je sto nikada ne gube nadu i volju.Ovako se uzimaju titule

                              Comment


                              • Utakmica koja se odmah zaboravlja i koje se niko nece secati vec sutra(ako ne i kasnije u toku dana). Mancester nije igrao na svom nivou, ali su zato ovi iz Norica odigrali najbezobrazniji bunker koji sam video u zadnjih mozda godinu dana. Naravno da su imali sansi kad su skoro svi igraci Junajteda bili na polovini Norica, i omogucavali kontra napade. Fil Dzouns je spasao tim minimum 2,3 puta dok su ostali u odbrani svi odreda ocajno odigrali(neki vise, neki manje).

                                Ruzna utakmica za gledanje, ali vazno je da su pisu 3 boda. Siguran sam da ce protiv Liverpula biti bolje.

                                Inace zanimljivo, danas sam primetio da je Everton imao 11 suteva ka golu Liverpula, sto znaci da Redsi kao i mi igraju dosta otvoreno. Da utakmica nije toliko znacajna, mogla bi da padne neka goleada ne Enfildu. Al nekako mislim da ce i jedan drugi menadzer gledati da ne prime gol, pre nego da ga postignu. S tim da Pool igra kuci, i morace da igra ofanzivnije. No, do te utakmice ima jos... Ko zna sta ce se u medjuvremenu izdesavati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X