Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivan piper View Post
    John Terry-2:0. Gotovo je ovo,uzeli smo 3 boda ;)
    'Alo!

    Da mi ipak sacekamo jos 45. minuta... ;)



    Dobro je, znaci i ti si cuo to dobacivanje.
    Evo gledam analizu 1. poluvremena, kako se vidi uticaj Boasa i njegovi treninzi i rad sa loptom - sjajno!
    Last edited by bracala; 15-10-11, 18:28.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Haha i meni se ucinilo da sam cuo nesto na nasem. Cim sam cio da KAPITEN igra 350. utakmicu znao sam da ce da da !
      Kakav pas Mate,njemu ide pola gola,a taman sam govorio sebi Staridz se ne vidi .

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Haha i meni se ucinilo da sam cuo nesto na nasem. Cim sam cio da KAPITEN igra 350. utakmicu znao sam da ce da da !
        Kakav pas Mate,njemu ide pola gola,a taman sam govorio sebi Staridz se ne vidi .
        Ma Mata je tata.

        Ma vecina napada se odigravala po lijevoj strani, a Sturridge je odmah iskoristio sansu i zabio, kako je samo pobjegao Bainesu, sef!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Sjajna kontra, odlicna transformacija u napad, opet Mata namjestio gol i Ramires za 3:0!

          E sada je vec lakse igrati...

          Pada konacno i Everton!
          Et' povrijedi se Ramires, valjda nije nista ozbiljno...
          Last edited by bracala; 15-10-11, 18:55.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Konacno Chelsea da prekine tu crnu seriju protiv Evertona... Dobra igra i sad se priblizavaju Unitedu na 1 bod. Sledece kolo United - City, opet neko gubi bodove, a Chelsea ako dobije QPR bice bas gusto na vrhu...
            Man City nastavlja da gazi, sad pravi test za njih protiv Uniteda, mislim da mogu do pobede, United dozvoljava previse sansi protivnicima, a De Gea nece moci uvek da ih vadi, pritom City ima odlicne napadace i ofanzivne vezne koji znaju da daju gol...
            sigpic

            Comment


            • Jaoj opet Boas sa reakcijama
              Kod treceg gola je reagovao kao da baca udicu u vodu,kao pecaros
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ja sam zadovoljan sa bodom na Anfield-u, cim sam video postavu znao sam da Ferguson ide na remi. Liverpool je dobro igrao posle primljenog gola, ali De Hea je bio fantastican!

                Sada sledece nedelje dolazi City, i tu bi vec morali da igraju svi prvotimci. Jos kad se uzme u obzir da se preko nedelje igra LS, gde Man Utd igra sa Otelul-om a City sa Villarealom mislim da ce biti sveziji igraci Manchester-a. A to mozda moze biti i presudno!

                Comment


                • Dobro je,uzeli smo 3 boda,ali opet primili go.
                  E sada,imam neki osjecaj da je Drogba izgubio onu njegovu eksplozivnost,je li se to samo meni cini ili ima jos neko ko tako misli?
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Da zakljucimo pricu o danasnjem derbiju

                    Bio je zalostan!Igrao se los fudbal bez puno sansi i sve sto je valjalo se desilo u poslednjih 15-20 minuta meca.Ovaj ce se mec brzo zaboraviti.

                    Nego,kaze Evra da ga je Suarez par puta tokom utakmice vrijedjao na rasnoj osnovi i da ga je to isprovociralo.Od Suareza me nista ne cudi...

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Da zakljucimo pricu o danasnjem derbiju

                      Bio je zalostan!Igrao se los fudbal bez puno sansi i sve sto je valjalo se desilo u poslednjih 15-20 minuta meca.Ovaj ce se mec brzo zaboraviti.

                      Nego,kaze Evra da ga je Suarez par puta tokom utakmice vrijedjao na rasnoj osnovi i da ga je to isprovociralo.Od Suareza me nista ne cudi...
                      Jos ga je udario po kolenu kada je izgubio loptu!
                      A da ne pricamo koliko voli da se valja po terenu...

                      Comment


                      • Derbi:
                        Ispod ocekivanja. U LIV ocaj su bili lukas i daunnig, enrike objasnio kako se igra ! Mozda je trebao i Kerol uci. SAF objasnio sa
                        postavom. To volim kod njega,covek ima 20 plus igraca jednakih. Ne znam sta ste ocekivali da igra Nani covek je sigurno bio umoran. Vidic,nedovoljno spreman,jedino je mogao igrati anderson. Ko kaze da su igrali runi i ostali da bi utd dobio ? Ne nazivajte
                        Safa izlapelim dedicom koji ne zna sta radi ?! Penal po meni nije postojao,ocigledna igra rukom,ali lopta je bila toliko spora da od tog suta Kujta ne bi bilo nista. Dakle nije sprecen pogodak,ali opet ta pravila se moraju jos jasnije definisati,a ne mogao je da svira ili nije !

                        Suarez paklen igrac,ali meni jedan od najomrazenijih. Ne bi verovao ni Evri jer ni on nije cvecka !

                        Comment


                        • Aooo koliko se zalite danas, prozivaju vam igrace, udaraju vam igrace,ne sviraju vam penale,ovo-ono.A kad ste nam dali dva gola iz ofsajda,niko ziv se nije cuo.Zato,tisina. Budite srecni sto ste i taj bod uzeli,moglo je da bude gore po vas
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Nadam se da ce derbi sledece nedelje biti zanimljiviji za gledanje... I nadam se pobedi trofejnijeg kluba!

                            EDIT: I sto se tice Suareza, ako je istina da je vredjao Evru po rasnoj osnovi, zeleo bih da vidim FA kako ce da reaguje!
                            Rooney je dobio 5 utakmica prosle sezone za psovanje u kameru tokom proslave zbog postignutog gola, tako da ovo zasluzuje minimum istu kaznu!
                            Last edited by Sir Giggsy; 16-10-11, 00:16.

                            Comment


                            • Originally posted by Drogba View Post
                              Derbi:
                              Ispod ocekivanja. U LIV ocaj su bili lukas i daunnig, enrike objasnio kako se igra ! Mozda je trebao i Kerol uci. SAF objasnio sa
                              postavom. To volim kod njega,covek ima 20 plus igraca jednakih. Ne znam sta ste ocekivali da igra Nani covek je sigurno bio umoran. Vidic,nedovoljno spreman,jedino je mogao igrati anderson. Ko kaze da su igrali runi i ostali da bi utd dobio ? Ne nazivajte
                              Safa izlapelim dedicom koji ne zna sta radi ?! Penal po meni nije postojao,ocigledna igra rukom,ali lopta je bila toliko spora da od tog suta Kujta ne bi bilo nista. Dakle nije sprecen pogodak,ali opet ta pravila se moraju jos jasnije definisati,a ne mogao je da svira ili nije !

                              Suarez paklen igrac,ali meni jedan od najomrazenijih. Ne bi verovao ni Evri jer ni on nije cvecka !
                              Izlapeo samo tako sa Runijem i Cicaritom napred, Andersonom na pleju i Nanijm na krilu ovo je dva razlike za Junajted.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X