Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    LeBron stigao u Liverpul da gleda derbi, valjda nece izbaksuzirati.
    Daj onda da mi na Trafordu dovedemo Timberlejka .
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Daj onda da mi na Trafordu dovedemo Timberlejka .
      Ma dovodite koga ocete, nego ja ne podnosim LeBrona i to je jedina negativna stvar koja nam se desila otkad je FSG tu, bar je za mene negativna. Sivonja, kud njega nadjose od svih NBA zvezda da bude suvlasnik i promovise klub po Americi.

      Valjda nece izbaksuzirati.

      Ko vam ne igra? Kleverli, Rafael, ima li jos ko?
      Last edited by Casiraghi; 14-10-11, 17:14.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Ma dovodite koga ocete, nego ja ne podnosim LeBrona i to je jedina negativna stvar koja nam se desila otkad je FSG tu, bar je za mene negativna. Sivonja, kud njega nadjose od svih NBA zvezda da bude suvlasnik i promovise klub po Americi.

        Valjda nece izbaksuzirati.

        Ko vam ne igra? Kleverli, Rafael, ima li jos ko?
        Mrzim i ja Lebrona, ali to nema veze sa fudbalom i Liverpulom.

        Elem, videcemo za Vidica. Fabio je izasao nakon 10-ak minuta kada je igrao za Brazil, i on je povredjen. Ostali bi valjda trebalo da su ok. Zanima me kako ce se Fergi postaviti prema Runiju sto zbog oca sto zbog crvenog. On se dosta smirio, ali ocigledno da je pod utiskom oko cele price vezane za caleta, a navijaci na Enfildu ce ga sigurno maximalno provocirati.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Mrzim i ja Lebrona, ali to nema veze sa fudbalom i Liverpulom.

          Elem, videcemo za Vidica. Fabio je izasao nakon 10-ak minuta kada je igrao za Brazil, i on je povredjen. Ostali bi valjda trebalo da su ok. Zanima me kako ce se Fergi postaviti prema Runiju sto zbog oca sto zbog crvenog. On se dosta smirio, ali ocigledno da je pod utiskom oko cele price vezane za caleta, a navijaci na Enfildu ce ga sigurno maximalno provocirati.
          Ima veze sa nama jer je suvlasnik, mada sam to trebao u drugu temu da napisem.

          Ja se nadam da ce Vidic biti spreman.
          sigpic

          Comment


          • Bice spreman Vidic,i on igra 100% za Manc,jer je tamo kapiten,ne neki Stankovic
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ima veze sa nama jer je suvlasnik, mada sam to trebao u drugu temu da napisem.

              Ja se nadam da ce Vidic biti spreman.
              Vidis on jos nije igrao protiv Suareza. A moje misljenje je da se ne zanosis previse, ako mislis da ce on da nam bude falinka u timu. Koliko god klinci bili dobri, jasno se videlo da bez Vidica odbrana nije na nivou. Ustvari videcemo vec sutra ko je bio upravu. Mozda i zajebe nesto, ali cisto sumnjam. Sigurno ce imati motiva sad nakon celog fijaska protiv Slovenije da se pokaze kako je i dalje bitan faktor u svetskom fudbalu.
              Last edited by ExEric; 14-10-11, 19:07.
              sigpic

              Comment




              • Sir Alex Ferguson says Liverpool and Man Utd need each other

                Daligish - Liverpool beating Man Utd will be icing on cake

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Vidis on jos nije igrao protiv Suareza. A moje misljenje je da se ne zanosis previse, ako mislis da ce on da nam bude falinka u timu. Koliko god klinci bili dobri, jasno se videlo da bez Vidica odbrana nije na nivou. Ustvari videcemo vec sutra ko je bio upravu. Mozda i zajebe nesto, ali cisto sumnjam. Sigurno ce imati motiva sad nakon celog fijaska protiv Slovenije da se pokaze kako je i dalje bitan faktor u svetkskom fudbalu.
                  Ja sam se nasalio malo, zasto mora biti ustogljena i neprijateljska atmosfera, nismo Englezi.

                  A Suarez kao takav tip igraca njemu ubedljivo najmanje odgovara. Sto je neko tehnicki jaci, Vidic je losiji, potvrdjeno kroz njegovu karijeru. Protiv Drogbe na primer jos nekako i moze. Tores znamo sta mu je radio, protiv Barse gde su svi tehnicki jaki je bio mozda i najslabija karika u 2 finala LS, sto su i navijaci Mancestera govorili. Sa Belamijem je recimo imao dosta problema. Suarez tehnicki daleko najjaci od navedenih, osim Mesija u Barsi koji mu doduse nije stvarao previse problema u tim finalima. A tu je veliki Rio, da drzi odbranu kao i uvek. Ferguson bi morao sutra da ga stavi jer on u kakvoj god da je formi, derbije odigra na nivou, sve do jednog. Sa Karagerom ista prica. Mene kod nas najvise brine Dauning za sutra, zatim Keli koji je lokalac i debitant i osecace ogroman pritisak, mada je dobro igrao derbije u kojima je do sada dobijao sansu, Maluda ga jos sanja. Donekle i Kerol ali imam osecaj da ce ludak zbog svih kritika i osporavanja da ima svoj dan, odigra odlicno i resi.

                  Kod vas su mi znak pitanja De Hea, Anderson koji nije mnogo toga pokazao u velikim utakmicama i Smoling ako bude igrao. Dzouns je mentalna gromada, mislim da ce biti dobar. Jang je takodje debitant, kao i Enrike ali su u fenomenalnoj formi. Mada je derbi ipak derbi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ja sam se nasalio malo, zasto mora biti ustogljena i neprijateljska atmosfera, nismo Englezi.

                    A Suarez kao takav tip igraca njemu ubedljivo najmanje odgovara. Sto je neko tehnicki jaci, Vidic je losiji, potvrdjeno kroz njegovu karijeru. Protiv Drogbe na primer jos nekako i moze. Tores znamo sta mu je radio, protiv Barse gde su svi tehnicki jaki je bio mozda i najslabija karika u 2 finala LS, sto su i navijaci Mancestera govorili. Sa Belamijem je recimo imao dosta problema. Suarez tehnicki daleko najjaci od navedenih, osim Mesija u Barsi koji mu doduse nije stvarao previse problema u tim finalima. A tu je veliki Rio, da drzi odbranu kao i uvek. Ferguson bi morao sutra da ga stavi jer on u kakvoj god da je formi, derbije odigra na nivou, sve do jednog. Sa Karagerom ista prica. Mene kod nas najvise brine Dauning za sutra, zatim Keli koji je lokalac i debitant i osecace ogroman pritisak, mada je dobro igrao derbije u kojima je do sada dobijao sansu, Maluda ga jos sanja. Donekle i Kerol ali imam osecaj da ce ludak zbog svih kritika i osporavanja da ima svoj dan, odigra odlicno i resi.

                    Kod vas su mi znak pitanja De Hea, Anderson koji nije mnogo toga pokazao u velikim utakmicama i Smoling ako bude igrao. Dzouns je mentalna gromada, mislim da ce biti dobar. Jang je takodje debitant, kao i Enrike ali su u fenomenalnoj formi. Mada je derbi ipak derbi.
                    Ma uopste nije neprijateljska atmosfera. Ako ti se tako ucinilo, izvini. Ja samo mislim da nece da kiksa, jer retko kad on kiksa. Ako je imao problema sa Toresom to ne znaci da je ovaj los, vec da je Tores bio vrhunski i tako dalje. Uvek se napadaci u takvim situacijama i vise cene. Ako ga je Tores pretrcao, jbg brzi je. Tako ja makar vidim stvari. A mozda sam i slab na njega, pa ne volim da ga kritikujem iako mi ne spada ni u top5 omiljenih fudbalera, kako Mancestera tako i nase zemlje.

                    Dalje, mislim da su krivci za oba izgubljena finala vezisti koji nisu mogli da se povezu u obe tekme. Ovde opet ide ista prica kao za Vidica, igrali su koliko su im ovi dozvolili, ali opet ako ides na Barsu srednji red mora da ti odradi djavolski posao.

                    Sto se vas tice, Keli koliko sam ga gledao je uvek delovao sigurno, ne verujem da ce on imati nekih problema. On ce na Janga, a Jang igra promenljivo tako da videcemo. Isto vazi i za Dauninga, mada zavisi i ko ce ga cuvati -Dzouns, Smoling ili Valensija (mada nakon Norica mislim da vise nece tako olako igrati na beku).

                    Sto se nas tice, ubedjen sam da ce De Hea braniti. Doveden je da bude no.1 i mora da igra velike utakmice. Lindegard je branio protiv Benfike i Norica, tako kad pogledas tesko da mu je uzeo mesto. Anderson sa svim manama je motor sredine i nas najpokretljiviji igrac u tom delu terena i on mora, prosto mora igrati.

                    U sustini, ovde bas vazi ona floskula, da se u derbijima ne zna. Niko nije favorit. To su posebne utakmice, sa posebnom tezinom, pritiskom, emocijama... Moze da odluci toliko sitnih stvari.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Ma uopste nije neprijateljska atmosfera. Ako ti se tako ucinilo, izvini. Ja samo mislim da nece da kiksa, jer retko kad on kiksa. Ako je imao problema sa Toresom to ne znaci da je ovaj los, vec da je Tores bio vrhunski i tako dalje. Uvek se napadaci u takvim situacijama i vise cene. Ako ga je Tores pretrcao, jbg brzi je. Tako ja makar vidim stvari. A mozda sam i slab na njega, pa ne volim da ga kritikujem iako mi ne spada ni u top5 omiljenih fudbalera, kako Mancestera tako i nase zemlje.

                      Dalje, mislim da su krivci za oba izgubljena finala vezisti koji nisu mogli da se povezu u obe tekme. Ovde opet ide ista prica kao za Vidica, igrali su koliko su im ovi dozvolili, ali opet ako ides na Barsu srednji red mora da ti odradi djavolski posao.

                      Sto se vas tice, Keli koliko sam ga gledao je uvek delovao sigurno, ne verujem da ce on imati nekih problema. On ce na Janga, a Jang igra promenljivo tako da videcemo. Isto vazi i za Dauninga, mada zavisi i ko ce ga cuvati -Dzouns, Smoling ili Valensija (mada nakon Norica mislim da vise nece tako olako igrati na beku).

                      Sto se nas tice, ubedjen sam da ce De Hea braniti. Doveden je da bude no.1 i mora da igra velike utakmice. Lindegard je branio protiv Benfike i Norica, tako kad pogledas tesko da mu je uzeo mesto. Anderson sa svim manama je motor sredine i nas najpokretljiviji igrac u tom delu terena i on mora, prosto mora igrati.

                      U sustini, ovde bas vazi ona floskula, da se u derbijima ne zna. Niko nije favorit. To su posebne utakmice, sa posebnom tezinom, pritiskom, emocijama... Moze da odluci toliko sitnih stvari.
                      Ma pricam generalno, zbog stvari koje su se ranije desavale za kojima nema potrebe.

                      A Vidic jeste klasa ali ume da kiksa nekad i da izgleda kao nizerazredni stoper. Svi grese ali on bas nekad zna da zacrni.

                      Veza je kriva za Barsu i Ferguson koji je morao to malo drugacije da formira ali ono protiv Eta nije smeo da dozvoli.

                      Keli prvi put igra derbi i mislim da pocinje jer Dzonson posle povrede uvek skripi u defanzivi mec-dva, sto nam sutra nikako ne treba. Odlican je stvarno, mada bi po meni trebao da igra stopera ali dobar je i na beku, napreduje. Mozda i buduci kapiten Liverpula.

                      Anderson nekako nije dovoljno mentalno stabilan i ne igra dovoljno cvrsto, mora biti ostriji, konkretniji.

                      Favorita nema. Moj osecaj je da dobijamo sutra a gubimo na Old Trafordu. A strasan fudbal cemo gledati s obzirom na filozofiju ova 2 maga na klupi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Највећи дерби Енглеске, Вила код Ситија, "карамеле" на "Бриџу"


                        И на Острву се наставља фудбалско првенство веома занимљивим утакмицама. 8. коло отварају Ливерпул и Јунајтед, Сити дочекује Вилу, Челси Евертон, Арсенал ''вади кестење из ватре'' против ''Црних Мачака''.

                        Ново коло Премијер лиге почиње посластицом за све фудбалске сладокусце, утакмицом између клубова који су највише пута у историји били шампиони Енглеске.

                        Ливерпул ће бити на крилима својих навијача и капитена Стивена Џерарда, очекује се и тандем у нападу, Суарез-Керол.

                        Сер Алекс Фергусон мора да одлучи ко ће играти у срцу везног реда, Вејн Руни поново има психолошких проблема, али неће бити изененађење ако га Ферги не убаци.

                        Манчестер је у последње три сезоне, погнуте главе напуштао ''Енфилд''. Ипак, они у историји никад четири пута заредом нису поражени од неког тима у гостима. Немања Видић је три пута био искључиван против ''Редса''.

                        Челси ће на ''Бриџу' 'угостити Евертон, после ремија са Стоуком, примили су гол на свакој утакмици. Ипак су ''Плавци'' трећи тим лиге, држе корак и све сем њихове победе, било би изненађење.

                        Екипа АВБ-а нема пораз већ 10 утакмица на свом терену у Премијер лиги, али они не треба да буду поносни на скор са Евертоном. Победили су на само једном мечу, од последњих девет.

                        Манчестер Сити није примио ниједан гол код куће ове сезоне, они су у малој кризи због Тевеза, дочекују Астон Вилу, тим који још увек није поражен ове сезоне. Вила је одиграла три ремија на страни.

                        Норич дочекује Свонси у репризи дербија из Чемпионшипа из прошле сезоне, Блекбурн Раће Петровића иде у госте Квинс Парк Ренџерсу.

                        Расположени Фулам ће тражити бодове у Стоуку, док ће једнако занимљиво бити између Вигана и Болтона.

                        У недељу Вулверхемптон гостује Вест Бром, док Арсенал код куће игра са Сандерлендом.

                        ''Тобџије'' желе да започну нови циклус, у клубу су задовољни нападом, али им фали недостатак концентрације у одбрани и у завршници.

                        У последњој утакмици кола, још један дерби. Њукасл је непоражен до сада и у победничком тону дочекују Тотенхем у недељу поподне. ''Прстаће'' на том дуелу на све стране, оба тима су у одличној форми.

                        Парови 8. кола Премијерлиге,

                        Субота:

                        Ливерпул - Манчестер Јунајтед (13:45)
                        Манчестер Сити - Астон Вила (16:00)
                        Норич - Свонси (16:00)
                        Квинс Парк - Блекбурн (16:00)
                        Стоук - Фулам (16:00)
                        Виган - Болтон (16:00)
                        Челси - Евертон (18:30)

                        Недеља:

                        ВБА - Вулверхемтон (13:30)
                        Арсенал - Сандерленд (14:30)
                        Њукасл - Тотенхем (17:00)
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam sanjao gol Andersona
                          Daleko od toga da sam vidovit.Ovo ne treba uzimati u obzir posto se ja pred svaki derbi istripujem i nedelju dana ne zivim normalno

                          Elem.Napokon se Vidic vrace i vjerujem da ce odraditi dobar posao.Kerol je za njega i Ferdinanda mala maca i kao sto svi znamo,njima je prava prijetnja Suarez.Doduse vise Vidicu,jer Ferdinand mi je sigurniji protiv takvih.Ja tvrdim da nije bilo njih 2 u ovom finalu LS,da bi primili i 5-6 komada.
                          Nade polazem u Janga i Nanija i nadam se da ce i Runi biti na vrhu.Steta bi bilo da sad padne :P


                          Iskreno,najvise se bojim sudija.Samo da ne bude nepostojecih penala i golova iz ofsajda sa bilo koje strane.

                          Comment


                          • Odavno nisam cekao sa vecim nestrpljenjem derbi,da vidimo na cemu smo mi,a na cemu su oni
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Pisao sam preview sad ali sam budala zaboravio na ono da posle 15 min u kojima nisi aktivan moras ponovo da se logujes. Otisao sam na post reply i sve se izgubilo.

                              Imam sad nekih obaveza do pocetka meca pa najverovatnije necu stici da uradim ponovo. Probacu.

                              Ovom se jos vise radujem nego onom poslednjem. Neverovatno koji je optimizam zavladao u klubu i medju navijacima otkad je Keni tu i sa ogromnim nestrpljenjem se cekaju i male utakmice, a kamoli ovakva. Na nasim FB stranicama je od prekjuce krenulo odbrojavanje, ludilo. Treba docekati 13:45, 2 nedelje mi ne izlazi iz glave.
                              sigpic

                              Comment


                              • The Reds line-up in full is: Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Skrtel, Lucas, Adam, Gerrard, Downing, Kuyt, Suarez. Subs: Doni, Bellamy, Carroll, Henderson, Spearing, Robinson, Agger.

                                Gerrard se vratio u prvu postavu

                                Izgleda da Agger ipak nije 100% spreman,a svoju sansu ce cekati Bellamy,Carroll i Henderson.

                                Idemo dobit ovo
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X