Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno da se jedna mala utakmica otvori kako treba i odmah uvale 2 komada. Samo to odrzati do kraja jer su bodovi prekopotrebni, igra nebitna.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by chile View Post
      liverpul kida samo tako... povlacim reci iz predhodnog posta... ipak cekamo derbi kola mancity-arsenal... po meni arsenal moze da iznenadi... sta vi mislite ?
      Za mene pobjeda Arsenala uopste nebi bila iznenadjenje. U takvim utakmicama nema iznenadjenja i svako moze dobiti. A sto se tice same tekme, kao navijac UTDa se nadam da Siti nece uzeti sva 3 boda, a Arsenal ako hoce do pobjede mora da koristi svoje prilike i pazi u odbrani.
      Ako ne bude igro Dzeko onda nece Siti pobjediti, takva je statistika.

      Comment


      • Igra do davanja drugog gola odlicna,onda su stali. Kao da im je sad samo bitno da ne prime gol,a odbrana uopste ne deluje koncentrisano. Jako lako je moglo biti 2:2 :S
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          ali koliko su utakmice Blekburna dosadne,auuu bruka!Njukastl je za jedva sredinu tabele,definitivno...a danas ocekujem od arsenala da se sladi protiv sitija...SITI Totenhem lagano rusi sanderlend,i potpuno stavio do znanja da ce titula biti njihova!;) a da...liverpul,taj tuzni klubic...tu se pita aston vila
          Sta reci,koju poruku poslati?

          Nadam se da je ovo znak valjda da je Liverpool napokon procepilo i da se realizacija popravila.Siguran sam uz jedno vrhunsko krilo u januara da ulazak u Ligu Prvaka ne bi bio upitan.Ovo danas rutinski zavrsit i onda se okrenut narednim utakmica Wigan,Newcastle i probati napraviti neku seriju pobjeda.

          Manchester danas sasvim zasluzeno slavio,ne vidim nacin da QPR na kraju ostane u ligi jer kuci igraju ocajno.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Totenhem nista ne moze bez krila. Bejl nije ni poceo, a Lenon se povredio. Bice "super" u cetvrtak bez Lenon i Bejla na Celzi. A napadaci blagi uzas.
            sigpic

            Comment


            • Kako je losa ova Aston Villa. Nadam se da ce takvi biti i u sredu. Kako su samo lepo igrali pod vodstvom Martina O'Neilla i Gerarda Uliea. A sada. . . tuga. Rekao sam i prosle nedelje imam osecaj da gledam Birmingham City.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Kako je losa ova Aston Villa. Nadam se da ce takvi biti i u sredu. Kako su samo lepo igrali pod vodstvom Martina O'Neilla i Gerarda Uliea. A sada. . . tuga. Rekao sam i prosle nedelje imam osecaj da gledam Birmingham City.
                Trebalo bi da bude.. U susretu protiv nas nisu imali pojma, nismo mi bili toliko jaki kolko su oni bili slabi i demotivisani, a evo i protiv Liverpula isto tako.. vi cete ih samo dotuci

                Comment


                • Uskoro pocinje cas fudbala Van Persie-a i drustva.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    ali koliko su utakmice Blekburna dosadne,auuu bruka!Njukastl je za jedva sredinu tabele,definitivno...a danas ocekujem od arsenala da se sladi protiv sitija...SITI Totenhem lagano rusi sanderlend,i potpuno stavio do znanja da ce titula biti njihova!;) a da...liverpul,taj tuzni klubic...tu se pita aston vila
                    Tuzni klubic sa 58 trofeja. A pitala se Aston Vila, ubise nas, placem.

                    Rutinski danas, moglo je i vise kao i uvek ali nema veze, konacno dve vezane male utakmice da se dobiju. Mec sa Viganom je ispit sezone da se konacno vezu 3 pobede protiv slabijih protivnika i ozbiljno krene po rezultate. Kvalitet smo vec milion puta pokazali da imamo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sigurna pobeda,i sigurna igra,lepa i tacno znamo sta hocemo.Mogli smo jos koji utrpati cisto zbog ubedljivosti,ali i ovako izgleda sasvim fino i pristojno.Neka kiksne sad Totenhem,City bi trebao dobiti Arsenal a onda u cetvrtak Chelsea-Totenhem gde ce jedan tim opet kiksati,i eto nas opet u borbi za LS.
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Ja sam se sada ukljucio, jesam li ista propustio?
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Odlicna tekma, steta sto necu stici gledati drugo poluvrijeme zbog obaveza.
                          Siti imao inicijativu u prvih 20 minuta a i mnogo dobrih sansi nakon toga, ali Scesni je odlican bio, i spasio je Arsenal. S druge strane, Arsenal je takodjer imao 2-3 solidne sanse i ovo je najrealniji rezutat. Vjerovatno bi neko trebao dati gol u drugom poluvremenu, tesko da se moze zavrsiti bez golova ovo..

                          Comment


                          • Roman Pavlicenko nas izvukao. Bez Bejla i Lenona bilo je jako tesko. U cetvrtak celzi. Valjda ce se ova dvojica oporaviti. Nek arsenal i citi zavrse X i tu smo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miki7878 View Post
                              Roman Pavlicenko nas izvukao. Bez Bejla i Lenona bilo je jako tesko. U cetvrtak celzi. Valjda ce se ova dvojica oporaviti. Nek arsenal i citi zavrse X i tu smo.
                              e javio mi henry da arsenal dobija sa 2:1

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                e javio mi henry da arsenal dobija sa 2:1
                                Moze i to. Ne brinem ja previse za arsenal
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X