Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da brate inace,razlika u klasi je tako evidentna!Pazi samo Kabula u nastavku kako kida one 'balone'..pravi je komandant!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Koliko mi je puno srce kad vidim ovakav Njukastl, taj tim je uvek bio poseban na svoj nacin i nedostajali su PL poslednjih godina, msm pravi Njukastl. Jos kad bi se Lids i Notingem Forest vratili, niko ne bi bio srecniji od mene.

      Bravo Demba!
      sigpic

      Comment


      • Uzvratio je Newcastle sto je dobro za utakmicu.
        Sada su oba tima presli u brzinu vise, i tekma je puna tempa sada.

        Tottenham propustio 2 fine prilike. Prvo je Modric proigrao Adebayora a on sa desne strane po zemlji pored gola, i malocas Modric za VDV-a a ovaj pravo u Krula...

        Moze to kazniti Newcastle veoma lako.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Odlican prijem, okret i sut Defoe-a...

          EDIT:
          Al' raspali Ameobi 2:2! Odlicno 2. poluvrijeme...
          Last edited by bracala; 16-10-11, 17:47.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ameobi ponovo pokazao zasto je jedan od najboljih dzokera PL u poslednjoj deceniji, koliko puta je vadio Njukastl.
            sigpic

            Comment


            • Gledao sam samo 30 min utakmice, ali kakvih 30 min, strasno kakva utakmica, jos Kolocini propustio neverovatnu sansu, jos par sansi Njukasla u nadoknadi ali nereseno na kraju.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Eto na kraju nerjeseno, ali sjajna utakmica, narocito 2. poluvrijeme.

                Kakav tempo u 2. poluvremenu, strasno!
                Defoe je pred kraj utakmice mogao dodati u sredinu i vjerovatno rrjesiti pitanje pobjednika, bila su 2 igraca Tottenham-a ali on se odlucio na sut a Krul skinuo. Imao je i Newcastle svojih sansi... Mislim da mogu biti zadovoljni i jedni i drugi.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Iskljucivi krivac sto je 2-2,jeste upravo Defoe...ok dao je gol,pa sta!Ali kod 2-2 u istom minutu ima samog Adebayora i koliko je sebichan nece da ga vidi,to je bil acista situacija za 2-3...
                  Newcastle dobar posebno u drugom poluvremenu,ali sa Kolocinijem i Gutieresom nemaju sta da traze za ozbiljniji plasman!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne mogu da verujem kako smo sebicni u kontrama! Mesto da odemo na 3 1 i zavrsimo sve oni se alave. Pre meca sam bio zadovoljan za X. Al kad dva puta vodis onda.... Mada na kraju je moglo i pokopavanje da bude. Al Defo bas sebican!
                    sigpic

                    Comment


                    • Miki,Defoa ttreba kazniti(nekako) da zna da ima saigrache,da postoje saigrachi,da ne postoji on svemoguci!Adebajoru i treba smanjiiti platu,jer se opustio,opustio se bre!U drugom poluvremenu je tako nosalantno isao na loptu,mislio sam da ce ranije Pavlicenko da ga zamijeni,ali dobro..vjerujem u Rednapa!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Miki,Defoa ttreba kazniti(nekako) da zna da ima saigrache,da postoje saigrachi,da ne postoji on svemoguci!Adebajoru i treba smanjiiti platu,jer se opustio,opustio se bre!U drugom poluvremenu je tako nosalantno isao na loptu,mislio sam da ce ranije Pavlicenko da ga zamijeni,ali dobro..vjerujem u Rednapa!
                        Razlika izmedju totenhema i junajteda ili citija pa i celzija je sto bi ovi drugu to rutinski resili iz dve kontre i na kraju otisli na 4 1. a totenhem ipak ima Defoa pa to ide malo teze...
                        sigpic

                        Comment


                        • Defo.
                          Bravo majstore, stipsa si za medalju.
                          Ameobi je zaslusio da mu se sagradi spomenik, posto nije prvi put da vadi Njukasl.
                          Ono sto sam gledao malo od utakmice, mogu reci da sam vrlo zadovoljan.

                          @Nash
                          Ma treba Vimbldon da se vrati u Premijer Ligu.Oni mi od svih timova koji su ispali u prethodnih jedanaest godina najvise nedostaju.xD
                          Miki, naveo si bas glavni problem zasto Totenhem ne moze da konkurise za titulu, jednostavno nisu efikasni i u trenucima kada treba da se odlepe na dva gola, oni ga prime.

                          Comment


                          • Sky Sports posle pregledanja snimaka nije nasao nijedan dokaz protiv Suareza. Trebalo bi da bude jos saslusanja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Both the Independent and the Guardian claim that the Reds are going to call on the FA to ban Evra if he cannot prove the allegations he made are true.

                              It is not the first time that Evra has claimed he was the victim of racism. In 2008 he said he was abused by a Chelsea groundsman while warming-down which led to an altercation, but Evra could not prove that allegation and was subsequently banned for four matches.

                              Ako ga je Suarez vrijedjao treba ga kazniti,ali ako nije onda Evru treba kazniti.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Naravno svi na Manc,krivo im sto smo najbolji,sada ce da kazne Evru,jer ga je ovaj vredjao,ali dzaba vam
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X