Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini mi se da ce i Volfsburgu dobro da pukne sledece nedelje
    Ona ranjenicka odbrana ce da strada samo tako

    Comment


    • 3:0 a Stutgart prvi postigao gol?
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Ne smem ni da mislim sta ce Augsburg doziveti sledece nedelje!
        Katastrofu ! ! !
        >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

        Comment


        • Katastrofu ce doziveti i Wolsfsburg...

          Comment


          • Verder od 0:2 do 3:2

            Comment


            • Kakav debakl nekada dobrog Wolfsburg-a, Borussia se sprda sa njima..

              Werder u roku od 5. minuta sa 0-2, do 2-2 i onda i treci gol Pizarro-a.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Sta radi ovaj covek???
                Pizarov hertrik za potpuni preokret Verdera koji je usao u drugom poluvremenu sa dva gola zaostatka.

                Edit:Gledam preko strima i ne verujem sta se dosava, jos ce da daju i cetvrti.

                Edit 2:I sad mi puce veza...

                Edit 3stalo je 3:2!Sada vredi pogledati hajlajtse na eurosportu.
                Last edited by Ricma; 05-11-11, 16:25.

                Comment


                • Pizaro het trik

                  Gece 2 komada, Kagava 1 i jos 2 asistencije, 1 gol Bendera, gol i asistencija Levandovskog i 2 asistencije Pisceka.

                  Comment


                  • Kako je Verder krenuo, ja necu preziveti ovu sezonu.Svaka njihova utakmica je za infarkt!
                    Keln je imao neverovatnu srecu danas, jos mislim da je gol Podolskog ofsajd, da ne pomenem userski gol Klemenca koji daje golove jednom u 100 godina.Vise kriv za taj gol je Hunt koji je pokusao prethodno da iscenira faul.Bitno da se na kraju utakmice pise pobeda.
                    Hunt je mogao da se danas u listu strelaca, ali ga danas jednostavno nije htelo.Cim sam video da Verder imao tri napadaca nisam se nadao pobedi, jos su Ekici i Smic se povredili, da ne pominjem da Marin ima problema sa kukovima i da nije prosao poslednji trening.
                    Najbitnije je da im je Peruanski Tenk presudio jos jednom i sutnuo ih nazad u svoju rupu.

                    Comment


                    • Ajmo Augsburg prijatelji jos jedan gol...idemo!!!
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Nojer skinuo 1na1 za 2-2 ou jeeaaa
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • Potpuno druga ekipa bez Svajnstajgera, sreca za njih pa imaju dve nedelje da se spreme za Dortmund.
                          E moj Kalu, od Augsburga strepite.

                          Comment


                          • Videcemo za 2 nedeljee ko ce od koga da strepi

                            Au,vide li neko onog cara sto upade na teren skroz go?
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Sta ce Gotze da cini u derbiju, auu, kada slomi kicmu Boateng-u i druzini.

                              Kalu, bojis li se debakla?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Za 13 dana, ova tema ce biti najposecenija.
                                I valjda Bajern nece pobediti, cisto da Verder malo smanji tu razliku.
                                I da poslednje cetiri utakmice u jesenjoj polusezoni budu malo neizvesne i zanimljive za gledanje , al ako ima Bozje pravde Borsuija ce da pobedi.

                                Comment

                                Working...
                                X