Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OVo je gotova utakmica.Sva sreca imace vremena da se oporave za sledecu kada igraju protiv Stutgarta.Ali opet vrlo lose ce ova utakmica da utice na tim kada posle toga slede Stutgart, Bajern, Volsburg i Salke.

    Sto se mene tice, neka ga uzme Liverpul.xD

    Edit: Ovaj poraz jedino mogu preboleti ako Borusija pobedi Bajern.xD

    Comment


    • Znaci, preboleces poraz.

      Dortmund dobija sigurno...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Braco dva gola,neka kaci link kada izadju golovi,to se mora viditi. ;)
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Sada cu ove sa eurosporta da pozdravim na njihov mejl i da im objasnim par sitnica.
          Ocekujte iznenadjenje.

          Manda, bilo je i vreme da se vratis!

          Comment


          • Da ne poverujes, svaki sut ulazi u gol.
            Petarda, a tako me boli d*** zato sto se Saf igra sa svojim zivotom i Fric mora da igra u veznom redu bez obzira sto se tamo uopste ne snalazi, a Vesli od pocetka sampionata skoro nikada ne igra tacnije jos od utakmice sa Frajburgom.


            Edit: Procitali su mi mejl i nazvali su me sefom.
            Last edited by Ricma; 19-11-11, 15:49.

            Comment


            • D.Wade je l' se spremas za poraz?
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Originally posted by Kalu View Post
                D.Wade je l' se spremas za poraz?
                Kalu brate, nemoj da uteknes posle tekme.

                Propusticu mozda prvih 10. minuta zbog Zvezde, a onda svim srcem uz Dortmund.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Izasli sastavi.Roben u prvih 11.Bariosa nema ni na klupi.

                  Bayern: Neuer, Lahm, Rafinha, Boateng, Badstuber, Robben, Ribery, Kroos, Miller, Gomez
                  Borrusia:Weidenfeller, Hummels , Piszczek, Shmelzer, Santana, Kehl, Bender, Grosskreuz, Goetze,Kagawa, Lewandowski

                  Substitutes:
                  Van Buyten, Petersen, Olic, Butt, Pranjic, Contento, Alaba
                  Leitner, da Silva, Perisic, Langerak, Gundogan, Loewe, Owomoyela
                  Last edited by Ricma; 19-11-11, 16:56.

                  Comment








                  • Unistice vas ova trojica veceras,dovoljno je da pogledam raspolozenog Robena pred mec,i vec vidim 3 komada u mrezi BVB-a..
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Ma Dortmund dobija, Götze, Kagawa i Lewandovski po gol... Ma bice odlicna tekma, idemo Milioneri...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Doalzim kuci,kad imam sta da vidim.Menhengladbah opeglao Verder 5:0!Znaci ne mogu da vjerujem...I Hanover me je iznenadio ocekivao sam ili X ili 2.
                        Sta bi sa nesrecnim sudijom,jbt...


                        E sada,da se pripremimo za sudar.Nadam se da cemo svi uzivati,a ko ce se na kraju radovati eee to cemo da vidimo

                        Comment


                        • Ocekujem golijadu , bar 4 gola na utakmici da budu , naravno Bayern dobija .

                          Nek je sretno svima , prvenstveno da gledamo lijep fudbal ;)
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Hahahahah,sta bi sa Werderom?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Popili su petardu samo tako, mada kako i nece kad je odbrana neverovatno suplja...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • +1
                                Naldo bolestan, Sokratis na kraju dobio crveni i Ignjovski igrao na poziciji levog beka sto mu nije prirodna pozicija.A moze se reci da je Menhengladbahu skoro svaki sut u okvir gola ulazio.Plasim se sledece utakmice sa Stutgartom.Al posto Verder cudno igra, ne bi me cudilo da tada nakantaju Stutgart.xD
                                Fali taj dobar stoper, a mnogo su izgubili odlaskom Mertezakera koji je vec bio izrazio zelju da napusti Vezer Stadion i morali su na njemu da zarade koju paru jer mu je za godinu dana isticao ugovor.

                                Comment

                                Working...
                                X