Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2012 - zagrevanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Objavljene su komponente za prve tri trke:

    http://www.formula1.com/news/headlin...2/2/13019.html

    Australia (Melbourne) - medium, soft
    Malaysia (Sepang) - hard, medium
    China (Shanghai) - medium, soft
    Za Maleziju nece trebati msm na trku ni hard ni medium nego intermediate i full wetovi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • ,,We’re happy to report that our new car, the F1 W03, completed its first 100 kms during a filming day today..."
      Mercedes GP prešao danas 100 kilometara na Silverstonu u svrhe ,,snimanja filmova".Nisam znao da im je toliko puno dozvoljeno.Tu nema reči o snimanju ičega nego o testiranju.

      Lotus planira da napusti FOTA-u.Jedini mogući razlog bi po meni bio limitiranje budžeta.Red Bul je napustio jer su bili optuživani za budžet.Ferari zadnjih 15 godina najmanje ima među najvećim budžetima pa su i oni verovatno zato napustili.Sauber je mali izuzetak jer navodno FOTA škodi manjim timovima mada mi oni u poslednje vreme deluju kao da rade isto što i Ferari.Lotus, kao što sam rekao, verovatno zbog budžetiranja.
      Last edited by MarkedOne8; 16-02-12, 22:23.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Za Maleziju nece trebati msm na trku ni hard ni medium nego intermediate i full wetovi
        Ako su ludi da ih ne ponesu, bice zanimljivo... Kad se setim 2009...

        Comment


        • I u Kini su dobre šanse da će da pada.Malezija je jako dobra staza, voleo bih da bude suvo.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Ako su ludi da ih ne ponesu, bice zanimljivo... Kad se setim 2009...
            najgora trka od kada pratim F1 , Webber bio glavni za odustajanje I na kraju odustanu i pola bodova se delilo Jos je tada bilo oko Hamiltona zbrka neka cini mi se
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • A zaboravili ste potez dana?Kimi izlazi iz bolida i trči po sladoled i Koka Kolu.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Zvanicno:Petrov menja Trulija

                Comment


                • Lepo za Petrova, samo je bezveze što je baš Truli morao da ostane bez mesta u timu.
                  ,,It will be the first time since 1970 than an Italian driver is not on the grid for the start of a Formula 1 season."
                  Hispanija me i dalje neverovatno iritira dovođenjem Kartekejana.Što ne bi Jarno mogao da vozi u tom timu.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • To nije losa ideja, kad bi te culi... Mada mislim da Nahrain ima velike pare iza sebe, sto treba HRTu... Doduse, istina je i da Forumli 1 ne treba HRT. You get the point...

                    Comment


                    • Da, Hispanija je stvarno postala gangrena na gridu.Nije dobra ni za koga.Na gubitku su, nemaju dobar bolid, tačnije nemaju nikakav bolid jer nisu prošli kreš testove, na gridu samo smetaju.Eto, PDVSA platila 46 miliona za glupog Maldonada.Istina je da je imao par dobrih rezultata ali, to je sve zbog jebenih para.46 miliona dolara ljudi, pa toliko se Raikonen plaćao kad je prešao za Ferari!!!O Kartekejanu da ne pričam.On je jedan iritirajući smetajući objekat na stazi sa svojom Hispanijom.Dobro je što imamo 107% pravilo, samo treba tu biti oštar i ne puštati ih da voze jer su navodno imali tehnički problema pa nisu ostvarili neophodno vreme.Onda to pravilo gubi smisao.Ako će da kruže stazama, izvol'te na Tajms Skver, Crveni trg, Menhetn pa se reklamirajte i kružite.Svidelo mi se što su 2010. došla nova tri tima, ali Hispaniji stvarno nije mesto na gridu.Minardi i Erouz su bili slabi ali ozbiljniji i takmičarski nastrojeni timovi.Ovo sad je ,,daj da prikupimo pare od sponzora i vozača i od učešća, zanemari bolid, samo daj pare pa se mi pakujemo".
                      Sama izrada bolida košta nekih 2 miliona dolara.Razvijanje je nikakvo, a i ako postoji to se radi samo na parčetu papira.Za samo učešće u sezoni dobijaju nekih 20 miliona zbog televizije, još nešto ako nađu od sponzora plus Kartikejan iza koga stoji cela Indija sa ko zna koliko desetina miliona dolara.Ne bi me čudilo da plaćaju više od Maldonada.Kako god se okrene, Hispanija je jedan veliki F1 parazit koji će kad tad ili da napusti šampionat ili da se proda.Već su stavili oglas da su za prodaju.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • God save the Queen, and make HRT leave Formula 1! Amen...

                        Comment


                        • [/URL]
                          Ko ne razume ruski, evo prevod. ,,Što si mućkao Kolu?"
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Da li je cuo ovu pesmu... http://www.youtube.com/watch?v=WMe1xN061Co

                            Anyway, drago mi je sto je brat Rus ostao u F1, a sa druga strane mi je zao sto nema Italijana vise, nadam se da ce naci nekog ubrzo...

                            Comment


                            • Videćemo ko će ove godine da mućka Kolu.

                              No, Fetel kaže da bi Kimi mogao da bude ozbiljan konkurent (u slučaju da je Lotus dobar).
                              http://formula-one.speedtv.com/artic...itle-opponent/
                              Ako smem da konstatujem, Kimi će ove godine najverovantije da ima najpouzdaniji bolid u svojoj karijeri.Za brzinu i ostalo ćemo saznati za koji dan u Barseloni.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Videćemo ko će ove godine da mućka Kolu.

                                No, Fetel kaže da bi Kimi mogao da bude ozbiljan konkurent (u slučaju da je Lotus dobar).
                                http://formula-one.speedtv.com/artic...itle-opponent/
                                Ako smem da konstatujem, Kimi će ove godine najverovantije da ima najpouzdaniji bolid u svojoj karijeri.Za brzinu i ostalo ćemo saznati za koji dan u Barseloni.
                                Ako krene da ga aka ko U Magni-Couru 2008, onda i to moze da bude samo pusta misao... A znajuci ga, to uopste nije iskljuceno... Gladan je, a Magnum ceka onog ko prvi predje cilj!

                                Ja bih bas voleo da ga vidim u borbama, imam osecaj da ce tako da se ispsuje kad ga prvi put neko pretekne za bitnu poziciju na trci samo zbog DRSa... I know I would.

                                W03 ima neke slicnosti sa F2012, prilicno grbav nos, nije gotovo nimalo radjeno na ulepsavanju tog dela, kao i prosle godine ima otvor iza roll-hoopa... Cini mi se da je deo ispred otvora za hladnjake dosta drugaciji, izgleda mi kao nova aero resenja. Zadnji deo ic ne vidim, to ce sacekati. Sa f1-serbia.com...

                                Last edited by Vanja #66; 17-02-12, 14:38.

                                Comment

                                Working...
                                X