Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njegova zemlja u kojoj nije ziveo duze od godinu dana?

    To da je Senegel ispred kakve god Srbije je jos smesnija konstatacija. Da ne prican o totalnom nepoznavanju njihove politicke situacije gde se vrlo verovatno zbog drzavnog uredjenja desavaju jos gore stvari nego u Srbiji. Samo opet treba vise pratiti od objava javnih zvezda. Ekonomski smo bukvalno duplo jaci od njih. A i njihove komsije se ne mogu smatrati uzornim. Postoje i gora mesta i gori narodi od Srba, ako tako mogu da kazem.
    Last edited by Ricma; 14-03-21, 05:09.

    Comment


    • Originally posted by Brian McShtull View Post
      Veseli se srpski rode, srpski rode zbog SLOBODE...

      Edit: Evo necemo sa Danilom, poredicemo sa Lebronom. On je isto isao u belu kucu da se slika sa Trumpom, oh wait?
      Ti sportisti koje si navela i Jelena Zoric, su nista u poredjenju sa Djokovicem i kakav bi on uticaj imao na politicku scenu u Srbiji. Ali ocigledno da on i njegova porodica blisko saradjuju sa SNSom, na svim njihovim projektima i ocigledno da je tu obostrano zadovoljstvo zbog te saradnje. Te price kao protokol, i kao sta je mogao, napravili su mu ovo ili ono. Mogao je sve, a nije nista. Mogao je, kao sto je i Lebron mogao i pricao kada je bilo potrebno, i sada je Trump bivsi.
      Poredis Ameriku i Srbiju??
      Ne ide ti ova prica, lepo ti kazem.

      Srbi trpe i cute da ih ova bagra jase, rusi, sve i unistava, DESET fakin godina, nema dana da se neko sranje ne desi, a da neko ne kaze "e, ako ovo nije razlog da izadjemo na ulice....", a tada bila frka 2-3 dana od toga vise od pola sranja inicirano od strane psihove kriminalne grupe i bande, koji su bili na "strani naroda", nije se znalo ko tu pije, a ko placa i onda ocekujes da ih Novak Djokovic, aktivni sportista povede u revoluciju ili bar ukaze koliki su papani???
      Vazi.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Njegova zemlja u kojoj nije ziveo duze od godinu dana?

        To da je Senegel ispred kakve god Srbije je jos smesnija konstatacija. Da ne prican o totalnom nepoznavanju njihove politicke situacije gde se vrlo verovatno zbog drzavnog uredjenja desavaju jos gore stvari nego u Srbiji. Samo opet treba vise pratiti od objava javnih zvezda. Ekonomski smo bukvalno duplo jaci od njih. A i njihove komsije se ne mogu smatrati uzornim. Postoje i gora mesta i gori narodi od Srba, ako tako mogu da kazem.

        Ko je rekao da je Senegal ispred Srbije? Druze sestra mi je zivela u Senegalu poslednjih 5 god, Senegalci su mi dolazili ovde u BG, cujem se cesto sa njima, kako glup komentar od prve do poslednje reci. Jako sam dobro upoznat sa situacijom, jedan od boljih prijatelja je u Sonkovoj partiji.


        @Olja

        Bas mi lepo ide, cim si se ti ovoliko uzbudila. Prvo niko ne poredi Ameriku i Srbiju, vec ponasanje javnih licnosti. Totalno nebitno sa stanjem u zemlji.
        Drugo ne ocekuje niko od Novaka ili bilo koga drugog da povede nesto, samo da kada se policajci iživljavaju po ulicama i tuku koga stignu, da uputi apel predsedniku ili premijerki da se to zaustavi.
        Koliko god ja voleo Novaka, za ovo sto je isao kod Vesica nema opravdanja, zato sto on nije ni kosarkasi ni Ivana Spanovic ni drugi. Svima njima je od ogromnog znacaja da dobiju bilo kakvu pomoc od drzave, njemu ne treba takva pomoc i zato nije imao razloga da ide kod njih, bez obzira sto ti kazes sto su mu napravili nesto u BGu, mogao je da ne ode i niko mu nista ne bi smeo reci.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nisam se uopste uzbudila, samo mi je prica totalno besmislena. I da ne bude zabune, i te kako sam kritikovala njegove neke poteze, ali ovde mu apsolutno nista ne zameram.
          Mos mislit jer isao kod Vesica. I sam pominjes sportiste, da ne zaboravimo odbojkasice koje su psihu poklonile medalju, isle na rukoljub i sl.
          Dakle, zasto ocekujes da on bude izuzetak?
          Zato sto je najbolji na svetu?
          On toliko dobrih stvari radi za obicnog, malog coveka koje nikad niko nije mogao ni da prismrdi, ali sta znam lakse ljudima ovako valjda. Moralisanje nam je inace najomiljeniji sport u drustvu koje nikad nije nize palo.

          Receno ti je za Vesica, grad je organizovao njemu u cast performans, po meni nemoguce izbeci protokol. Dal ti se svidja to ili meni, ili ne, jbg, tako je.

          A da je cuveni "protest" potrajao, sigurna sam da bi regovao, ovako, jos jedno- tresla se gora, rodio se mis.


          Sto se tice Amerike, nisi razumeo. Nase i njihovo drustvo i sistemi ne mogu da se porede. Naravno da LeBronu ne moze tamo da fali dlaka sa glave. Ovde bas i nisam sigurna. Kroz toplog zeca te provuku zacas, o ostalim stvarima ne bih sta vuce sve to posle. Da li mu to treba sada? Naravno da ne.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Neće Novak nikada biti član SNS-a niti ih podržati na izborima.

            Isto to se pričalo i u vreme vladavine DS-a da će Novak podržati njih na izborima i biti njihov član.

            Novak je bio daleko prisniji sa Tadićem nego sada sa SNS-om.

            DS ga je molio da ih podrži, čak ni Novakov otac nije pomogao u molbama.

            Takav je, i mene to malo iritira da sa svima bude dobar i fin.

            Inače, ja volim kad javna ličnost iznese svoj stav o bilo kojoj temi, pa i o politici.

            Sećam se pre nešto više od 20 godina kad me je Vanja Grbić oduševio.

            Otišao je na prijem sa ostalim odbojkašima kod Miloševića povodom osvajanje medalje.

            Otišao je samo da bi mu u lice rekao ono što misli o njemu.

            RTS je pustio samo blažu varijantu njhivog razgovora, isekli su deo kada je Vanja bio malo žešći.

            Pustili su onaj deo kada Milošević pita svog saradnika - Čujem da se on bavio i politikom tokom turnira.

            Na šta mu Vanja kaže - Pa razmišljam da se bavim politikom posle igračke karijere.

            Comment


            • Nikad se ne bih zakleo u nekog oko politike. Mada jebe se njemu ko je na vlasti,on zivi neki svoj zivot sto mi obicni smrtnici nikad necemo skontati.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nisu svi ljudi isti.
                Sad druga je stvar sto od najboljih, koji su nam prirasli srcu, a po pravilu to su nekako sportisti, ocekujemo bezgresne poteze i da rade onako kako mi mislimo da je najbolje.

                I Milosevic je bio nadobudna i nesposobna budala, a ovaj je zao, i izuzetno opasan i osvetoljubiv covek, tako da i tu treba povuci crtu i razmisliti o potezima, nije isto.

                Kada smo kod Vanje, posto je on aktivno u odbojci, ima i svoju skolu, jel se on oglasio povodom proslogodisnjih protesta?
                Ne znam, pitam.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • U ala ste nakenjali tonu postova oko nebitne stvari.
                  Propala pricaonica odavno. Ne znam ni koji mi je kurac bio da vas citam.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mislim da jeste,pratim ga na Instagramu, dobar covek bas. Djokovicu je bitno da pobedi Zvezda,Real,Inter,Milano,Monako...elem,sala mala...Dok god se bavi tenisom treba 100% da se posveti njemu i to je prosto tako. Ove hijene su spremne na sve tako da ne treba nista da mu odvlaci paznju.

                    Niko nama nije kriv sto nam je narod glup ko qrac pa bira ljude koji su razorili ovu zemlju pre 30godina...i sto kasnimo za svetom jedno 10-15 godina minimum...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      U ala ste nakenjali tonu postova oko nebitne stvari.
                      Propala pricaonica odavno. Ne znam ni koji mi je kurac bio da vas citam.

                      A sta ocekujes? Aktuelna tema, za nekog.
                      O cemu bi ti da citas, bas me zanima?
                      I ne budi seljak -.-
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vanja Grbić je pre 2 godine dao jedan sjajan intervju za NIN. Pričao i o Glogovcu, politici, sportu...

                        Reagovao je posle izjave Ikodinovića da se kaje što je podržao Vučića:

                        Grbić Ikodinoviću: Gov*a razbijaju narod da njime upravljaju

                        https://nova.rs/sport/ostalo/grbic-i...odgovor-lista/

                        Comment


                        • Hvala.
                          A znam ovo oko Ikodinovica kada se oglasio.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            U ala ste nakenjali tonu postova oko nebitne stvari.
                            Propala pricaonica odavno. Ne znam ni koji mi je kurac bio da vas citam.
                            Dobro de, evo promenićemo temu. Reci mi ko je tvoj favorit što se tiče Zadruge?

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Dobro de, evo promenićemo temu. Reci mi ko je tvoj favorit što se tiče Zadruge?
                              Ma brate ja sam se tesko zajebao sto sam uopste usao jutros ovde i poceo da citam...
                              Tako da ne morate nista da menjate, samo rokajte, kao da nisam tu .... A i ovo "kao" je totalni visak u prethodnoj recenici.
                              Vidimo se ... Nekad
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Greška je bila što nismo pisali na političkoj temi.

                                Oteraće nas sve Indigo kad bude svratio.

                                Ova tema i treba da služi za neko drugarsko ćaskanje, bez politike i nekih ozbiljnih tema.

                                Al jbg, pokrene se nekad neka zanimljiva tema kao danas pa se brzo nanižu komentari.

                                Comment

                                Working...
                                X