Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by n3mo View Post
    drugari znamo svi mi za online stream-ove (kako smo inace i gledali F1 dok niko nije prenosio), ali ako vec trpim gluposti koje pravi sbb izbacivanjem raznoraznih kanala i konstantnim dodavanjem po jednog novog Kopernikusa, nastavio sam da koristim sbb samo zbog SK prenosa F1, NBA i PL. Zato je covek potpuno u pravu, placam da gledam ceo vikend F1, a ne neke bezvezne prenose, kao sto smo pre izvesnog vremena bili cascavani prenosima hrvatske kosarke.
    To si sve u pravu, i ja sam prvi koji se slaže sa tobom. ja gledam NBA i F1.NBA više volim ali F1 više pratim.Mi ne možemo ni vama, a ni nama da pomognemo.Sačekajte da se na ovu temu opet javi onaj ,,gospodin" sa nadimkom Sport Klub na forumu.Onda kada on dođe, njega napušavajte i pridružićemo vam se u tome.

    Danas je subota.Ne možete ništa da uradite za 55 minuta koliko je ostalo do kvalfikacija.Izdržite barem još za kvalfikacije jer se već sutra prenosi trka uživo i direktno na Sport Klubu.Posle toga ćemo da pravimo neku peticiju ili šta već ako stignemo za nedelju dana.

    Do tada, poslužite se ovim linkom ko i koliko može:
    http://www.vipbox.tv/watch/68759/1/f...am-online.html
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Markone, zamolila bih te da prestanes da koristis velika slova. Svi znamo da to znaci da vices, a zaista nema potrebe za tim.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Presani da koristis velika slova
        Last edited by markone; 01-09-12, 12:16. Reason: poslednje upozorenje
        "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

        "rat je mir
        sloboda je ropstvo
        neznanje je moć"

        Comment


        • druze nemam ja nista protiva vas, nego ste poceli da nam terate kontru, pritom je Vanja #66 pokusavao da ubedi sebe da je pametan (izvini morao sam ), umesto da smo svi terali istu pricu, pa kad se pojavi ta moderator ili sta vec, da vidi da ih svi pljujemo. Linkovi nikad nisu bili problem, odavno sam odustao od pracenja NBA na SK, jer jednostavno nema svrhe, a i treba nekako pratiti NFL i NHL ;)

          Comment


          • tako je tako je, sve postove mi obrišite kao da se niko nikada nije bunio za ovu krađu. super smo
            "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

            "rat je mir
            sloboda je ropstvo
            neznanje je moć"

            Comment


            • Originally posted by n3mo View Post
              druze nemam ja nista protiva vas, nego ste poceli da nam terate kontru, pritom je Vanja #66 pokusavao da ubedi sebe da je pametan (izvini morao sam ), umesto da smo svi terali istu pricu, pa kad se pojavi ta moderator ili sta vec, da vidi da ih svi pljujemo. Linkovi nikad nisu bili problem, odavno sam odustao od pracenja NBA na SK, jer jednostavno nema svrhe, a i treba nekako pratiti NFL i NHL ;)
              Ma opusteno... Sta je zivot bez malo peckanja.

              Comment


              • Originally posted by markone View Post
                tako je tako je, sve postove mi obrišite kao da se niko nikada nije bunio za ovu krađu. super smo
                Čoveče, prvo sklanjaj tu prokletu retardiranu sliku sa avatara koja mi samo dodaje dodatne predrasude na tvoje i onako loše ponašanje.Drugo, uzmi link, gledaj, ćuti i uživaj u F1.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • je l ti znaš ko je taj car sa moje slike?
                  "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                  "rat je mir
                  sloboda je ropstvo
                  neznanje je moć"

                  Comment


                  • Originally posted by markone View Post
                    je l ti znaš ko je taj car sa moje slike?
                    Sigurno nije veći od Bojsija ili Artura Bostruma.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • kad malo bolje razmislim neću te ja učiti o životu i pravdi. nažalost smo na istoj strani ali ti to ne vidiš očaran si nekim duhom za koji veruješ da postoji na ovim internet stranicama.
                      stvar je mnogo dublja i zarad nečijeg inata i zarade, a i ti i ja, i svi ostali, moramo da platimo cenu nečijeg prepucavanja... ni krivi ni dužni.

                      pravda za prenose trka
                      "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                      "rat je mir
                      sloboda je ropstvo
                      neznanje je moć"

                      Comment


                      • U pravu si, ali ovo nije ni prvi ni poslednji put da su F1 prenosi sjebani n ovim prostorima.Meni je najviše gorko to što smo imali punu sezonu prenosa 2011. kada se znalo od FP1 do kraja trke šta će biti, ove godine do pola sezone ok, ali ovo ide ka sve gorem i gorem po pitanju prenosa.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • tako je, ali ako budemo ćutali sigurno se neće sve srediti samo od sebe - a u korist gledalaca.

                          no počelo je nešto da bruji u na stazi, želim vam strimove koji ne laguju, uzdravlje!
                          "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                          "rat je mir
                          sloboda je ropstvo
                          neznanje je moć"

                          Comment


                          • Tezak fail SKa Ne znam da taj SK3 i postoji...

                            Comment


                            • Naravno da se moze bez Jareta i Paje. Nije u tome poenta nego ciganjenje. I pazi sad ovo, ZVANICNI FORUM TELEVIZIJE KOJA JE PLATILA FOM-u PRENOSE I IMA UGOVOR S NJIMA, PODRZAVA, ODOBRAVA I PROMOVISE NELEGALNE LINKOVE PRENOSA NA INTERNETU Pa ja ne verujem sta citam Nece ni FOM ;)

                              Comment


                              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                To si sve u pravu, i ja sam prvi koji se slaže sa tobom. ja gledam NBA i F1.NBA više volim ali F1 više pratim.Mi ne možemo ni vama, a ni nama da pomognemo.Sačekajte da se na ovu temu opet javi onaj ,,gospodin" sa nadimkom Sport Klub na forumu.Onda kada on dođe, njega napušavajte i pridružićemo vam se u tome.
                                Ne trebamo bas da ga napusavamo, mozemo sigurno doci do kompromisa i bez toga.Treba da budemo srecni sto taj covek dolazi uopste na forum kako bi nam izasao u susret.
                                Zahvaljujuci tome sto su ubaceni Spanci, mozemo slobodno da se oprostimo od GP2,GP3 i Porsche Superkupa, ali mislim da mozemo da ubedimo i da imamo dovoljno argumenata da nam ubace kvalifikacije.Vama svaka cast sto ispratite f1 od prvog treninga do trke.Ja posto nisam fanatik, bi mi bile dovoljne samo kvalifikacije i trka, eventualno trening 3 da znam sta mogu da ocekujem na kvalifikacijama.A i mislim da gledanost trke nije Bog zna sta veca u odnosu na kvalifikacije i valjda nisu takvi lezilebovici da zamrace i subotom barem na sat vremena.Ja sam ogorcen sto imamo gori tretman ovde nego sto bi imali kod nacionalnih televizija koje su uvek prenosile i kvalifikaciju i trke.Mislim da mozemo izvuci kvalifikacije, ne samo mi nego i ljudi sa MOTOGP.Ovakav tretman nismo zasluzili i molim Boga da ce doci do promene u programskoj semi do narednog vikenda.

                                Samo treba da pritiskamo sa svih strana i siguran sam da rezultat nece izostati.

                                Comment

                                Working...
                                X