Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde ponasaj se kao belac, molio bih te.

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Ajde ponasaj se kao belac, molio bih te.
      i ti si sad kao ispao pametan?

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ajde ponasaj se kao belac, molio bih te.
        ne verujem da je http://en.wikipedia.org/wiki/Racism dozvoljen na vašem forumu, pa bi vas molio da pripazite na vaš jezik.

        MENE ZANIMA KAKO DA GLEDAM TRKE?
        "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

        "rat je mir
        sloboda je ropstvo
        neznanje je moć"

        Comment


        • Pgodjen sam i ja al ne vicem, snadji se, ima slobodnih sateliskih kanala koji danas prenose kvalifikacije a sutra trku.

          Comment


          • Preko online stramova na internetu.
            Postavio sam u temi za trku u prvom postu linkove za streamove.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Zamolila bih te da prestanes da koristis velika slova. Svi znamo da to znaci da vices, a zaista nema potrebe za tim.
              BOJANA NESREĆO A ŠTO SI MI OBRISALA REČI MOGLA SI DA SMANJIŠ
              Last edited by markone; 01-09-12, 12:11. Reason: bez vikanja
              "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

              "rat je mir
              sloboda je ropstvo
              neznanje je moć"

              Comment


              • Originally posted by n3mo View Post
                i ti si sad kao ispao pametan?
                Nisam ispao, ja jesam pametan.

                Originally posted by markone View Post
                ne verujem da je http://en.wikipedia.org/wiki/Racism dozvoljen na vašem forumu, pa bi vas molio da pripazite na vaš jezik.

                MENE ZANIMA KAKO DA GLEDAM TRKE?
                Ne, to je http://en.wikipedia.org/wiki/Sarcasm i http://en.wikipedia.org/wiki/Irony ;)

                Ohladite malo glave, imate internet - imate streamove. Ionako su bolji komentatori (ili su Srdjan i Pavle odjednom postali najbolji na svetu pa se bez njih ne moze) na britanskim stream kanalima. Da u SKu ne misle da su uradili nesto lose, poobrisali bi postove sa linkovima za streamove...

                I dajte bez to radikalsko/naprednjackog govora a la "Pokradeni smo, vasa sloboda je u pitanju!!!" Ako hocete tako nesto da radite, makar radite da bude korisno, eno vam na sajtu sportklub.info adresa zgrade, idite ispred nje pa tamo vicite, ovde vam velika slova ne pomazu previse.

                Comment


                • Da li ti Vanja stvarno veruješ u to što pišeš?
                  ili te neko plaća da to pišeš?
                  "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                  "rat je mir
                  sloboda je ropstvo
                  neznanje je moć"

                  Comment


                  • Fokusiraj se na pronalaženje rešenja u minut do 12 a ne na prepiranje koje ti neće ništa pomoći.
                    Idi u temu Shell Belgian Grand Prix i pogledaj moj prvi post.Tamo ćeš naći boldovanim slovima naslov linkovi za online streamove.Odaberi jedan od linkova i uživaj u F1.

                    Link za temu:
                    http://www.sportklub.info/forum/thre...and-Prix/page3
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Pošto umeš da čitaš samo velika slova
                      mnogo mojih prijatelja nema internet i nikakav strim im neće pomoći već žele da dobiju ono što su platili
                      "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                      "rat je mir
                      sloboda je ropstvo
                      neznanje je moć"

                      Comment


                      • Originally posted by markone View Post
                        Da li ti Vanja stvarno veruješ u to što pišeš?
                        ili te neko plaća da to pišeš?
                        Placaju me, mnogo... Bahat sam do ludila.

                        Jel tebe Arena i KDS placaju, kad se vec gadjamo optuzbama bez trunke mozga...

                        Comment


                        • Neka gledaju kod tebe ako su ti toliki prijatelji.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • [QUOTE=Vanja #66;851460]Nisam ispao, ja jesam pametan.


                            izvini molim te

                            Comment


                            • drugari znamo svi mi za online stream-ove (kako smo inace i gledali F1 dok niko nije prenosio), ali ako vec trpim gluposti koje pravi sbb izbacivanjem raznoraznih kanala i konstantnim dodavanjem po jednog novog Kopernikusa, nastavio sam da koristim sbb samo zbog SK prenosa F1, NBA i PL. Zato je covek potpuno u pravu, placam da gledam ceo vikend F1, a ne neke bezvezne prenose, kao sto smo pre izvesnog vremena bili cascavani prenosima hrvatske kosarke.

                              Comment


                              • Originally posted by n3mo View Post
                                drugari znamo svi mi za online stream-ove (kako smo inace i gledali F1 dok niko nije prenosio), ali ako vec trpim gluposti koje pravi sbb izbacivanjem raznoraznih kanala i konstantnim dodavanjem po jednog novog Kopernikusa, nastavio sam da koristim sbb samo zbog SK prenosa F1, NBA i PL. Zato je covek potpuno u pravu, placam da gledam ceo vikend F1, a ne neke bezvezne prenose, kao sto smo pre izvesnog vremena bili cascavani prenosima hrvatske kosarke.
                                i motogp!
                                "stvarnost ne definišu oni koji je najbolje poznaju, nego oni koji njome vladaju"

                                "rat je mir
                                sloboda je ropstvo
                                neznanje je moć"

                                Comment

                                Working...
                                X