Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da ce se sve odluciti na hronometru. Kontador, kao i uvek, napada li napada. Naravno u Pirinejima nije mogao ili pak mozda nije hteo. Ali mislim da nece uspeti na brdima da otrese Endija. Frenka, Evansa, Sanceza i Voklera mislim da hoce, ali je Endi dovoljno jak na usponima "konjske" i prve kategorije da prati Kontadora. Naredne 2 etape jesu teske, ali se zavrsavaju na brdima, a Endi je po brdima odlican, dok na spustevima vozi kao baba.
    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

    Comment


    • Originally posted by Hurricane View Post
      Ja mislim da ce se sve odluciti na hronometru. Kontador, kao i uvek, napada li napada. Naravno u Pirinejima nije mogao ili pak mozda nije hteo. Ali mislim da nece uspeti na brdima da otrese Endija. Frenka, Evansa, Sanceza i Voklera mislim da hoce, ali je Endi dovoljno jak na usponima "konjske" i prve kategorije da prati Kontadora. Naredne 2 etape jesu teske, ali se zavrsavaju na brdima, a Endi je po brdima odlican, dok na spustevima vozi kao baba.
      Ja upravo to ocekujem od Conadora. Da ih sve otrese sutra i radi sa Semijem Sancezom. Mora svima da im da sutra bar minut ako hoce necemu da se nada,Vokleru dva. Verujem da je dovoljno jak za takav podvig. Voleo bi napad na drugom brdu,ali tesko posto je zadnje brdo dugo 25km.

      Comment


      • Braca nisu napadala dosad????Pa nisu,danas i juce,ali jesu u Pirinejima,i nisu uspeli da se odlepe,sutra je kljucna etapa,sutra ce se dobiti pobednik.Braca ce napasti,nemaju sta da cekaju,moraju da naprave razliku u odnosu na Evansa i kontadora jer su ovi mnogo bolji hronometrasi,danas nije bila prilika jer je bio spust,a tu su njih dvojica opet slabija od Evansa i Kontadora,ali je Endi danas savrseno vukao i stigao Kontadora i Sanceza.Bice pakleno,napred braca!!!!
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Nazalost, moracu da propustim danasnju etapu, a vrlo verovatno i sve do kraja Tour-a...
          Zna li samo neko kad ima snimak (ne pregled) na ES-u?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Uf ne znam tacno kad ima, ali ima uvece obicno. Ja tako uhatim oko 11, pola 12 ali najbolje je da pogledas programsku semu, pa ces videti.
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • Snimak imas sutra dan pre podne oko jedanes.

              Comment


              • Ma treba mi nesto uvece, necu ni na to stici.



                Nista, pogledacu sad u semi, mada pretpostavljam da ce biti snimak samo zadnjeg uspona, al' bice i to dovoljno valjda...
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ako imas lap top i dobar protok,evo ti link za live vide streaming
                  http://www.procyclinglive.com/livestream/#
                  http://www.cyclingfans.com/tdf18.html

                  Comment


                  • Jebote vec sve puca ima jos 100km i tek je prvi uspon. Etapa je pakao.

                    Comment


                    • Kontam da ce na drugom usponu ostati sam glavni favoriti....vec je grupa pocepana, neki gube dah, a braca se i dalje gledaju videcemo mozda kuju neki plan za drugi uspon....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Kontador se muci vec na prvom usponu

                        Comment


                        • El Pistolero se ne moze prepoznati od kad je pao... Nesto tu definitivno ne stima...

                          Comment


                          • Ili se vozi pozadi da ne malo zavara ostale da mu se ne oseca dobro ili to koleno ne moze da izdrzi vise. Nadam se da je ovo prvo.

                            Comment


                            • Na British Eurosportu kazu da je Contador isao do medicinskog vozila...

                              Comment


                              • Evo ga Andy fala bogu da je napao. Nevolim ga nesto,ali je dobro za trku.

                                Comment

                                Working...
                                X