Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia: Mugello

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L. Lawliet View Post
    Ovaj potez od Pedrose a jos gore podsmijevanje od Stonera = 0,
    ...a cisto jos jednom da pokaze pravo lice..jednostavno to covek ne moze sakriti..
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by L. Lawliet View Post
      Ovaj potez od Pedrose a jos gore podsmijevanje od Stonera = 0,
      I Spis se je nasmejao. Ali Stoner se nasmejao?!!!!! Molim?!!!!!!!! Da, on je kriv za sve. Trebao je da se rasplace, da izvadi violinu i da pocne da svira neku tuznu pesmicu.
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • Originally posted by Rossini View Post
        ..ovo sto vidim me najvise izludjuje,kako kod ovih nadmenih sportista,bilo koje vrste,tako i kod obicnih ljudi..pa koj moj mu pruzas ruku ko covek..a on ko svinja..on sad tu neko,nesto..pa polomi se ceo drugi put PM!!!!
        Zaista neverovatno, cela se Spanija urotila protiv Sica, a Dani i Zizela prednjace... Zamisli ti da je Zizela toliko drsko da trazi zabranu voznje za njega! Pa kome je to Rossi radio, nikom, to je potez najvece kukavice! A ovamo pretenduje da bude Dottore Junior, ili El Medico ako vec hoce na spanskom! I jos onaj danas udarac Edwardsa... Samo odmahujem glavom u neverici!
        Gde li je decko iz 2008. koji je sa povredjenom nogom stigao da drugog mesta ne Le Mansu?

        Comment


        • Au sto je dobra slika! Dva pajtosa! Simoncelli.jpg

          Comment


          • Originally posted by Boca View Post
            Au sto je dobra slika! Dva pajtosa! [ATTACH=CONFIG]1281[/ATTACH]
            Fotka je vrh!!!

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Zaista neverovatno, cela se Spanija urotila protiv Sica, a Dani i Zizela prednjace... Zamisli ti da je Zizela toliko drsko da trazi zabranu voznje za njega! Pa kome je to Rossi radio, nikom, to je potez najvece kukavice! A ovamo pretenduje da bude Dottore Junior, ili El Medico ako vec hoce na spanskom! I jos onaj danas udarac Edwardsa... Samo odmahujem glavom u neverici!
              Gde li je decko iz 2008. koji je sa povredjenom nogom stigao da drugog mesta ne Le Mansu?
              ..nece im ostati duzan,u to budi siguran..mada mi se i to ne svidja,kad sportsko ponasanje izadje mimo tih granica..ali opet kazem,najvise me izludjuje kad neko nekome pruza ruku u znak nekog,bilo kakvog izvinjenja,a taj neko to odbija kao da je bog..pa bilo ko da je u pitanju..i da je kriv Marko(a nije po meni,i po mnogima nije),pa saslusaj coveka sta ima da ti kaze,udostoji ga..budi jos veci nego sto jesi..ovako,covek ispada glup, i prilicno bezobrazan,arogantan..pa ako se Daniju ne svidja taj rizik posla koji radi,nek ide u neku lepu apotekicu,veledrogeriju,nek bude neki direktor,sef,sta vec..i vazi za bilo kog drugog,ne samo za njega..mada i u apoteci moze da upadne neko na igli da mu j... kevu..jbg,svuda ima rizika..pa i u apoteci..:P
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Hurricane View Post
                I Spis se je nasmejao. Ali Stoner se nasmejao?!!!!! Molim?!!!!!!!! Da, on je kriv za sve. Trebao je da se rasplace, da izvadi violinu i da pocne da svira neku tuznu pesmicu.
                I pognuo glavu a ovaj direktno gleda i umire, ne mrzim ja Stoner (po milioniti put ovo pisem) al eto, zasmeta kad ovako nesto vidis kad neko pokusa da ispane covjek i pruzi ruku a ovi svi oko ga iskuliraju reci da nije odvratno? Ja sam prosle godine prvi rekao da Rossiu nije bilo fer kad se vratio sto nije pruzio Lorencu ruku bez obzira na sve. Iako je Lorenco imao svoje motive u Mugellu prosle godine. Dakle biti covjek je danas rijetko a Sic je prava dobrica kad razmislis, procitaj samo poruku koju je poslao Pedrosi i poslije ovog je Pedrosa izjavio da Sico na glavi ima samo kosu a ovaj je samo rekao mozda ona ne treba da pricam sa Pedrosom i njegovim menadzerom. Veliki ljudi samo mogu da iskuliraju direktne uvrede.
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • Originally posted by L. Lawliet View Post
                  I pognuo glavu a ovaj direktno gleda i umire, ne mrzim ja Stoner (po milioniti put ovo pisem) al eto, zasmeta kad ovako nesto vidis kad neko pokusa da ispane covjek i pruzi ruku a ovi svi oko ga iskuliraju reci da nije odvratno? Ja sam prosle godine prvi rekao da Rossiu nije bilo fer kad se vratio sto nije pruzio Lorencu ruku bez obzira na sve. Iako je Lorenco imao svoje motive u Mugellu prosle godine. Dakle biti covjek je danas rijetko a Sic je prava dobrica kad razmislis, procitaj samo poruku koju je poslao Pedrosi i poslije ovog je Pedrosa izjavio da Sico na glavi ima samo kosu a ovaj je samo rekao mozda ona ne treba da pricam sa Pedrosom i njegovim menadzerom. Veliki ljudi samo mogu da iskuliraju direktne uvrede.
                  Da pao je u nesvest od smeha, pogledaj malo bolje videces da je samo u jednom trenutku bacio pogled prema Pedrosi i pogled mu je cak govorio "Zasto tako?". Ja nisam rekao da je Marko los. Pravi potez sa njegove strane, ali Pedrosa je ucinio to sto je ucionio zato sto je mislio da tako treba i to je to.
                  Last edited by Hurricane; 02-07-11, 19:36.
                  Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                  Comment


                  • Hajde da mi svi malo budemo tolerantniji i da sutra uzivamo u, nadam se, dobrim trkama.

                    Niko ne moze da zna kako se Dani osecao i oseca. Da li je trebalo da pruzi ruku Marku? Trebalo je, ali........mozda vise nema snage da bude onaj ko stalno popusta. Ko zna?

                    Da li je ok sto se Stoner smejao? Po meni jeste, jer bi se i ja smejala.Cela situacija jeste smesna, jer svi oni su stalno u takvim situacijama.

                    Pa kada god sednu na motor, svakom se moze desiti pad i povreda i zato je smesno Danijevo odbijanje da prihvati ruku.

                    Lorenco ne bi trebalo da izigrava velikog sefa i da umislja da je neko poseban ko je zaduzen za nova pravila.

                    To sto ima jednu titulu u najjacoj klasi, mu ne daje za pravo da odredjuje ko ce voziti, a ko ne.

                    Uostalom, ove godine Stoner je ionako daleko bolji od njega, a jednu titulu vec ima.

                    Comment


                    • Nisam samo siguran kome se Stoner smejao, Daniu ili Marcu, ako je Daniu, onda ste u pravu i on i ti Vesna, ali nesto nisam siguran da je njemu bio upucen (pod)smeh...

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Nisam samo siguran kome se Stoner smejao, Daniu ili Marcu, ako je Daniu, onda ste u pravu i on i ti Vesna, ali nesto nisam siguran da je njemu bio upucen (pod)smeh...
                        Ja opet mislim da se on smejao celoj situaciji, a ne Marku ili Daniju. Jednostavno, sve i jeste bilo komicno, ili tragikomicno.

                        Zasto je nemoguce da je tako bilo? Zasto mislite da se smejao Marku ili Daniju?

                        Comment


                        • Originally posted by vesna8.11 View Post
                          Ja opet mislim da se on smejao celoj situaciji, a ne Marku ili Daniju. Jednostavno, sve i jeste bilo komicno, ili tragikomicno.

                          Zasto je nemoguce da je tako bilo? Zasto mislite da se smejao Marku ili Daniju?
                          Meni tako deluje, da se smejao Marku, mozda gresim...

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Meni tako deluje, da se smejao Marku, mozda gresim...
                            OK, ja sudim po sopstvenim impresijama. Meni licno, sve ovo je smesno, cela situacija, smesna na jedan tuzan nacin.

                            Pokusavam da razumem obe strane, pa i trecu, ne da osudjujem.
                            A da je Marko delovao smesno, ali na onaj dobrocudni nacin, jeste. I zbog toga sta u pravu, svi, kada je rec o Daniju.
                            Ne znam, ali Marko izgleda kao neko dete koje se naslo u zemlji cuda i koje u zel;ji da se dokaze i pokaze, pravi greske.I sto vise pokusava da ih ispravi, on sve vece nevolje stvara.

                            Comment


                            • Pazite sad ovo!



                              birtymotogp Matthew Birt
                              Apparently there's a petition signed by all MotoGP riders apart from Hiroshi Aoyama objecting to racing in Motegi this year.


                              @DennisNoyes Dennis Noyes
                              @birtymotogp I doubt if any rider has actually researched the situation and if they realize just how this wil go down in Japan.




                              birtymotogp Matthew Birt @
                              @DennisNoyes Apparently there's going to be another independent report commissioned. Carmelo was adamant they go apparently.




                              DennisNoyes Dennis Noyes @
                              @birtymotogp I understand emotional reactions and fear as when people believed you could get AIDS from shaking hands.Report may be too late.



                              Dose of Radiation in the World --- http://www.jnto.go.jp/eq/eng/04_recovery.htm#city


                              Znači više se plaše radijacije nego mogućnosti da izginu na prvoj krivini!
                              Last edited by YAMAHAY; 02-07-11, 21:12.

                              Comment


                              • Pa prvi je Lorenco potegao to pitanje.
                                Kazao je da je gledao neki film o Cernobilu i da ne zeli da se kroz 20g. kaje zbog mogucih posledica.
                                On licno je otisao do Rosija da ga zamoli da ucini sve sto svojim ugledom moze, kod Dorne i svih drugih faktora da se ne ide u Japan.
                                Na konferenciji za stampu, Rosi je izjavio da je vecina vozaca da se ne putuje u Japan.
                                On licno je kazao da vise radijacije ima u Rimu i da su vece sanse da nastradaju dok putuju u Japan,misleci na mogucu avionsku nesrecu.
                                Takodje je dodao, u sali, da bi mogli da voze trku na stazi Suzuka, jer je ona udaljena od Fokusime 500km.

                                Comment

                                Working...
                                X