Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia: Mugello

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    to je zapravo ime jednog Indijanskog plemena...i molim vas nemojte da pocnete sa tim illuminati glupostima!!!!
    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

    sigpic

    Comment


    • #92
      Originally posted by MikoSurvivor View Post
      Vanja nisam video , koliko i kako traju ?
      Evo sad ti je MotGP kvalifikacija, traje sat vremena, nema sesija.
      Moto2 traje valjda 45min, a 125ccm isto toliko...

      Zeko, salimo se, bre, to su guposti, zato se i zezamo! A i ucinilo mi se da pise za chinukije ili slicno, al ajde, danas ceo dan nesto zurim sa utiscima, pa svasta promasujem.

      EDIT: Srdjane, Britanci pricaju o Vama i Vasoj ekipi i eksluzivnom snimku, odusevljeni su time, prvi put dolazite da radite uzivo prenos, a uspeli ste to da uhvatite!!!
      Last edited by Vanja #66; 02-07-11, 13:12.

      Comment


      • #93
        Koja je ovo ludnica, a ni do pola treninga nismo dosli!!!

        EDIT: Ma to je to, sad vec ozbiljnije pada... Ima li iznenadjenja, nema, nazalost. Neka nas Marco iznenadi sutra tako sto ce da zavrsi trku!
        Last edited by Vanja #66; 02-07-11, 13:39.

        Comment


        • #94
          Zanimljivo je kako da kad su u kadru Rosi ili Simonceli publika navija iz sveg glasa, ali kada je u kadru Dovi mozda po koji glas se cuje. Zasto?
          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Hurricane View Post
            Zanimljivo je kako da kad su u kadru Rosi ili Simonceli publika navija iz sveg glasa, ali kada je u kadru Dovi mozda po koji glas se cuje. Zasto?
            Dovi vozi za izdajnicku ekipu! Sala mala!

            Comment


            • #96
              Originally posted by Hurricane View Post
              Zanimljivo je kako da kad su u kadru Rosi ili Simonceli publika navija iz sveg glasa, ali kada je u kadru Dovi mozda po koji glas se cuje. Zasto?
              Razlog je jednostavanDovi je potpuno neupadljiv, da ne kazem nezanimljiv.

              Pa Rosi nema najvise fanova na svetu samo zbog dobrih voznji, vec i zbog magije koju poseduje kao osoba.

              Zato je zanimljiv i medijima.

              Simonceli, on nikoga ne moze ostaviti ravnodusnim.Ili ga vole ili ga mrze.

              Mene samo interesuje, moze li neko predvideti sta nam Marko priredjuje sutra?

              Comment


              • #97
                Izacice go na trku, samo mu to jos ostaje da bi nas iznenadio...

                Das kaputten, sto bi rekli Nemci za Bradla, a mali Marquez pokazuje klasu i znanje, 0.6s razlike! Vamos Marc!

                Comment


                • #98
                  Today Alex Hofmann said on German TV that Rossi did a 1:48:5 on the 1000cc Ducati in Mugello under better conditions than this weekend.


                  Interesting interview between Darryl Beattie and Troy Bayliss in regards to Ducati on Aus. T.V. Main points from Troy:

                  * Ducati have put all their eggs in one basket with Rossi.

                  * They were suprised to find that Rossi was like all the other normal riders when faced with the Ducati.

                  * That Stoner was something special on that bike.

                  This coming from a 3 time WSB champion and contract Ducati test rider.
                  Last edited by YAMAHAY; 02-07-11, 15:38.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Sa 0.039s razlike, nema sanse!

                    A jel se moze dobije tvoje misljenje o prici Lorenzo Edwards?
                    E nisam video sta je bilo izmedju njih dvojice. Samo sam ovde na forumu procitao da ga je udario. Jel kao Stoner-De Puniet incident ili?

                    Sta mislite da li ce MotoGP trka opet biti smor ili konacno vidimo nek borbu? Dosta zavisi od Spiesa i Simocellija - ako isprate Stonerov ritam...

                    A Moto2 trka mi je postla vrhunac dana...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      E nisam video sta je bilo izmedju njih dvojice. Samo sam ovde na forumu procitao da ga je udario. Jel kao Stoner-De Puniet incident ili?

                      Sta mislite da li ce MotoGP trka opet biti smor ili konacno vidimo nek borbu? Dosta zavisi od Spiesa i Simocellija - ako isprate Stonerov ritam...

                      A Moto2 trka mi je postla vrhunac dana...
                      Ma nista strasno, Lorenco motorem u motor. Mislim prednjim tockom u zadnji onako malo "gurnuo" Edvardsa kad je stao da proba start A sto se tice trke, ako bude lepo vreme mislim da ce biti odlicna borba, mada sam tako mislio i za Asen, ali ako bude kise, mislim da ce biti dosadna kao i svaka do sada.
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • Originally posted by YAMAHAY View Post
                        Today Alex Hofmann said on German TV that Rossi did a 1:48:5 on the 1000cc Ducati in Mugello under better conditions than this weekend.
                        Ako to smatraju dobrim vremenom nek se pokriju usima to je sramota od vremena.
                        njima taj motoe ne moze ni za ovu sezonu koristit.
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          E nisam video sta je bilo izmedju njih dvojice. Samo sam ovde na forumu procitao da ga je udario. Jel kao Stoner-De Puniet incident ili?

                          Sta mislite da li ce MotoGP trka opet biti smor ili konacno vidimo nek borbu? Dosta zavisi od Spiesa i Simocellija - ako isprate Stonerov ritam...

                          A Moto2 trka mi je postla vrhunac dana...
                          Lupio ga odpozadi prednjom gumom u njegovu zadnju, nije mi uopste jasno zasto... Nije bilo nesto dramaticno, ali meni je izgledalo namerno!

                          Moto2 je zakon ove sezone!

                          Comment


                          • "Dobar dan! Govori vas kapetan Andrea Iannone,vezite pojaseve,polecemo"

                            Iannone Airlines sutra leti do pobede!!!
                            "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                            "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Koliko li je SK zaradio na ovom videu?

                                Jako lepa koincidencija, da prvi put rade uzivo prenos i da odmah naprave exkluzivni snimak!

                                Comment

                                Working...
                                X