Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strucnjaci su upozoravali igrace Rena i Partizana da danas svako zna da igra fudbal,ali igraci Crvene Zvezde i Partizana su ih demantovali!

    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Ja sam čuo da Fernando nešto i nije u dobrim odnosima sa novim trenerom...

      A u maju i junu se Inter inače dosta interesovao za njega...
      Znam to za Inter

      Ali stvarno onog covjeka NE SMIJE drzati na klupi , cijelu proslu sezonu mu niko nije mogao nista na sredini terena , a sad Souza prije njega igra , bas glupost :/
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ali onaj Pedro,ja ne znam... Ubedljivo najlosiji igrac Barse po meni,makar kada su prvotimci u pitanju.

        Comment


        • Originally posted by milanche View Post
          Ali onaj Pedro,ja ne znam... Ubedljivo najlosiji igrac Barse po meni,makar kada su prvotimci u pitanju.
          Pa kada je u pitanju mozda po neki dribling i prodornost los je nekada.Ali na drugu stranu,on podize ekipu,nenormalno mnogo trci,krece se,trazi prostor,stvara ga za Messija i eventualno Villu...napadaci ili krila nisu tu samo da bi davali golove,ima tu jos dosta posla..
          Inace,igraci protivnickih timova se dosta isticu,i onda Pedro pada nekako u senku..i svojih igraca,i igraca odbrane protivnickih ekipa...nije svako Messi ili Ronaldo.

          Evo ti jedan klip,on je tipican igrac,kao Ivica Olic,koji su svojim radom i zalaganjem stigli tamo gde su danas..


          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Sve je to tacno, ali Sancez ne sme biti na klupi a ovaj u prvoj, razlika u klasi je nenormalna.
            sigpic

            Comment


            • Pedro je samo tipičan primer uklapanja u tim, pojedinačno ništa naročito .. Ali je ušao u istoriju pre dve sezone, sve mu se lepo namestilo i to treba ceniti !!

              Comment


              • Bolji meč nije mogao da bude na početku LŠ! Barselona-Milan!



                Ibra ne igra kao i već povređeni Robinjo. Kasano će izgleda biti na klupi pa će najverovatnije Milan početi meč sa samo jednim napadačem, Patom.
                Kod Barse nema Pikea i Alexis Sančeza. Vraća se Pujol.

                Mnogo jača sredina terena Barse od Milana i biće mnogo teško gostima na sredini terena. Videćemo i kakvom će taktikom da se predstavi Alegri. Sudeći po formaciji sa jednim napadačem neće biti Milan previše ofanzivan... Možda nas iznenadi Alegri i sa Kasanom u napadu zajedno sa Patom ali u tom slučaju neće imati džokera sa klupe u napadu...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Danas Barce ce sovladati Milana...Sutra BAyern pobjediti Villareala u Spanjolskom....
                  >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                  Comment


                  • Originally posted by oli4ott View Post
                    Danas Barce ce sovladati Milana...Sutra BAyern pobjediti Villareala u Spanjolskom....
                    Dobrdosao na forum,nadam se da ces biti aktivan ;)
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ali kvota na Milan je ponizavajuca,u Brazilu je 9 i nesto a na Barsu 1.25
                      Bice tesko Milanu ali imaju sansu
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Ja cu da kombinujem Dortmund 1, Valensija 2 i Barselona 3+

                        Comment


                        • Originally posted by Bendtner View Post
                          Ali kvota na Milan je ponizavajuca,u Brazilu je 9 i nesto a na Barsu 1.25
                          Bice tesko Milanu ali imaju sansu
                          U Mocartu 10 na Milan
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Na bwin 10.5 na Milan, strasno, odigrao sam onako jedan navijacki tiket. Kvota 580...

                            A hoce igrati onaj El Sharawy za Milan? Strasan igrac, pravi haos u odbranama.
                            Inace slazem se za situaciju na sredini, Milan deluje da je mnogo slabiji. Aquilani i Nocerino protiv Xavija, Inieste, Fabregasa. Nemoguce... Seedorf bi mozda mogao da pomogne, ali ne moze on da izdrzi celu utakmicu u Barsinom ritmu...
                            sigpic

                            Comment


                            • U Pinnacle-u u jednom trenutku bila kvota 15 na Milan

                              Comment


                              • Sta rade sa kvotama , ko da je Milan Almeria

                                Comment

                                Working...
                                X