Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Bogi ali Inter si pomenuo kao najlakši protivnik iz prvog šešira, slabiji i od Porta, Arsenala, Bajerna i Čelsija. Ovi ostali Barsa, Real i Junajted jesu jači. Tvrdim da je u ovom trenutku Inter bolji tim od Porta i Arsenala, Bajern već počinje da ima komplexe od Intera zbog prethodne 2 sezone a sa Čelsijem bi bila velika borba.

    Napoli u toj grupi može da pruži neki otpor ali razočaraće verovatno i na svom terenu iako želim da makar na San Paolu pobede ili Bajern ili Siti.

    Izgleda da Pep u slučaju neigranja Busketsa uvek će ubacivati ili Maskerana ili Keitu. Jer mu treba neki koljač na terenu k'o što Vladan kaže. A Cesk i Tiago će se rotirati sa Iniestom i Ćavijem.
    A možda će na nekim mečevima u novoj sezoni igrati Pep sa 4 igrača na sredini i tu možda vidimo Ceska, Ćavija i Iniestu zajedno. Ovako sa 3 u vezi možda njih trojica i budu zajedno ali protiv nekog tima u Primeri i to u meču na Kamp Nou gde će biti velika dominacija Barse, još veća nego na ostalim mečevima.
    Gledajuci CSKA vidim da bi im stil igre Intera, uopste Italijana, bio ne najlaksi, nego najdostizniji za suprostavljanje.*

    Comment


    • Originally posted by Bogi View Post
      Gledajuci CSKA vidim da bi im stil igre Intera, uopste Italijana, bio ne najlaksi, nego najdostizniji za suprostavljanje.*
      OK, ne napadam te ja, nego samo sam hteo da dokažem da nije Inter toliko za podcenjivanje ;) Daleko je od favorita u LŠ ali u grupi jeste. Razumeo sam te sad šta si hteo da kažeš ;)
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Bogi ali Inter si pomenuo kao najlakši protivnik iz prvog šešira, slabiji i od Porta, Arsenala, Bajerna i Čelsija. Ovi ostali Barsa, Real i Junajted jesu jači. Tvrdim da je u ovom trenutku Inter bolji tim od Porta i Arsenala, Bajern već počinje da ima komplexe od Intera zbog prethodne 2 sezone a sa Čelsijem bi bila velika borba.

        Napoli u toj grupi može da pruži neki otpor ali razočaraće verovatno i na svom terenu iako želim da makar na San Paolu pobede ili Bajern ili Siti.

        Izgleda da Pep u slučaju neigranja Busketsa uvek će ubacivati ili Maskerana ili Keitu. Jer mu treba neki koljač na terenu k'o što Vladan kaže. A Cesk i Tiago će se rotirati sa Iniestom i Ćavijem.
        A možda će na nekim mečevima u novoj sezoni igrati Pep sa 4 igrača na sredini i tu možda vidimo Ceska, Ćavija i Iniestu zajedno. Ovako sa 3 u vezi možda njih trojica i budu zajedno ali protiv nekog tima u Primeri i to u meču na Kamp Nou gde će biti velika dominacija Barse, još veća nego na ostalim mečevima.
        Da,u pravu si,koristice formaciju 3-4-3 protiv slabijih ekipa u Primeri...jaci timovi u LS i u Primeri tipa Villarreal,Real Madrid,Sevilla,Atletico,Bilbao bi iskoristili skoro svaku kontru protiv 3 stopera u Barsinoj zadnjoj liniji...

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          OK, ne napadam te ja, nego samo sam hteo da dokažem da nije Inter toliko za podcenjivanje ;) Daleko je od favorita u LŠ ali u grupi jeste. Razumeo sam te sad šta si hteo da kažeš ;)
          Inter je prakticno vec u 1/8. CSKA ce igrati maksimalno protiv Trabzona i Lila, a protiv Intera ce pokusati da uzme bod na svom terenu. Favorit je u grupi, a i tim koji konkurise za trofej kada se nabrajaju najjaci.*;)

          Comment


          • Čuo sam to i ja. ;)

            A pametno je to, i ovako ima Barsa nenormalan posed lopte, pogotovo na svom terenu i nema potrebe tolika pažnja da se poklanja odbrani protiv slabih ekipa...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Nema vise takmicenja u kojem se nije upisao .

              Leooooooooo , idemoooooooooooo !
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Steta sto Guarin onako pogresi, ali sve u svemu dobra utakmica.

                Majstorski gol Messi-a nema sta.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • A velika greska Guarina, valjda ce se iskupiti u prvom poluvremenu... Svideo mi se onaj potez Hulka kad je poslao Vilju po burek.. Da nije bilo one greske, bila bi tvrda utakmica, ali to je fudbal. Ali Barsina igra, ne treba ni da komentarisem, Mesijev gol iako je uzrok greske, strasna finta. Ali Porto je pokazao kakva je ekipa, kad su ih stisli u prvih 30 min...
                  Last edited by Freshman; 26-08-11, 21:23.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Naravno crveni je morao pasti,i onda ga rijesi Fabregas pred kraj meca.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Porto je upao u masinu Barse i posle je sve bilo gotovo, Barsina igra je ipak neverovatna, sa puno pasova i totalnom kontrolom lopte na terenu. Mesi sjajan, kao i ostatak ekipe, u Portou se niko nije posebno istakao, Guarin imao onaj strasan sut i istakao se crvenim kartonom, nekoliko poteza Hulka u prvom poluvremenu, u drugom se nije video, i Rolando se istakao sa crvenim kartonom.. Nije mi jasno zasto Varela nije igrao od pocetka, kao i Fernando, a onaj Kleber je totalno pokazao da nece zameniti Falkaoa... e da je bio tu Falkao, ko zna sta bi bilo, izgleda nikad necemo saznati.
                      Uglavnom Barsa je pokazala sta ume, a Porto je pokazao da ce biti u LS svakom vecem timu velika prepreka...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pa mogao je i da se svira penal za Porto ali dobro, mene je iskreno smorila utakmica! -.-

                        Comment


                        • E meni to nije jasno , ali nikako ..

                          Pratim ih od prvog kola i vidim stalno Fernando na klupi , Souza u prvoj , ali kontam , valjda ga odmara , jer su tu prakticno bodovi bili sigurni pred pocetak meca vec , ali eto ocigledno vise vjeruje Souzi .. Ne moze se onakav igrac drzati na klupi moj Pereira ne moze , u Portu mislim ..


                          Nama novi trofej , samo ovako da nastave i nema zime
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Kako se sprda ovaj magicni Lionel Messi...

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Barcelona bila bolja sinoc. Guarin fino namjesti gol Messi-ju.

                              Navijaci Barcelone su palili baklje uoci pocetka utakmice, na pocetku 2.poluvremena i na kraju utakmice. Da su navijaci nekog drugog kluba to cinili, dobili bi kaznu igranja pred praznim tribinama sigurno...

                              Bas me interesuje da li ce kazniti Barcelonu ikako?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                E meni to nije jasno , ali nikako ..

                                Pratim ih od prvog kola i vidim stalno Fernando na klupi , Souza u prvoj , ali kontam , valjda ga odmara , jer su tu prakticno bodovi bili sigurni pred pocetak meca vec , ali eto ocigledno vise vjeruje Souzi .. Ne moze se onakav igrac drzati na klupi moj Pereira ne moze , u Portu mislim ..


                                Nama novi trofej , samo ovako da nastave i nema zime
                                Ja sam čuo da Fernando nešto i nije u dobrim odnosima sa novim trenerom...

                                A u maju i junu se Inter inače dosta interesovao za njega...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X