Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Duka brate, nemoj preterivati. Rangers je za klasu slabiji od Rena, a nasi timovi bi iznabijali Maribor samo tako, veruj mi.;)

    Kakav gol dade ova paljevina sunce ti....
    baki.....ali znas sta je chinjenica da svi napreduju osim Zvezde....to me razdire!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Brate, mi napredujemo, ali je Ren klasa jbg....Ljudi su jednostavno jaci, po tome ti bi rekao da smo imali ocajan tim kada nas je PSV dobio 5-0? To je batice bila najbolja ekipa iz nase lige u zadnjih 5-6 godina. Taj PSV koji je nas izbacio je imao igrace kao sto su Park, Robben, Van Bomel i tako dalje......

      Sto se tice Partizana, strasno da ove paljevine vec nisu izbacili.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Roma-Slovan 1-1 , ako prodjemo ove kako da ih nazovem , djeteline , biti cemo u 3 sesiru od 4 u Kup Uefa , o Boze , ajde Partizan
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Roma bez LE Sta je ovo veceras

          Comment


          • Jebena Roma ispada od Slovana!!! Što se cigani iz Rima nisu Zvezdi pali??? Nema šanse da daju 2 gola za 5 minuta...

            A mislili su sa Luis Enrikeom da naprave italijansku Barselonu

            Lacio zato vodi u Skoplju 3:1. I u ovom trenutku mnogo je ozbiljniji tim od Rome.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • brate moj bre....pa dal ti vidis da mi ne znamo da igramo...nema igre....nema tu nesto da mozes da se nadas...da oprostis poraz cak i ovakav,ako oni ginu..ako tu ima nesto....pa i to protiv PSV-a...igra u Ajndhovenu je bila katastrofa....nego.prvi mec protiv Rena..prvih pola sata,revans protiv Ventsblabla je bio zahvaljujuci Delijama protiv PSV-a,takodje......nas klub je fudblaski mrtav od 91...sve posle igraju Delije,a na terenu su mucenici i manekeni koji se samo nafuraju zbog atmosfere,zbog nas Delija i kao odigraju,ali to je privid....nema tu nissta odavno,samo Delije igraju na Marakani!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Da li se meni ucinilio ili sam video Marica tamo?/
                Ozbiljno ka d su se rukavale sudije za produzetke prikazali deo sa navijacima i video lika koji mnogo podseca na Marica...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Razilazimo se u misljenju brate, tako da nema smisla da nastavljamo.;)

                  Ova sezona LE-e ce biti sramotna, PSG bi mogao lagano da osvoji......

                  Da hoce vise Partizan dati ovim paljevinama gol, kako mrzim ove ekipe sto ne pređu centar i iz jednog jebenog suta daju gol.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Totenhem je za 45 minuta u gostima dao 3 komada Hearts-u, sada ne mogu da ga uteraju 80 minuta

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Razilazimo se u misljenju brate, tako da nema smisla da nastavljamo.;)

                      Ova sezona LE-e ce biti sramotna, PSG bi mogao lagano da osvoji......

                      Da hoce vise Partizan dati ovim paljevinama gol, kako mrzim ove ekipe sto ne pređu centar i iz jednog jebenog suta daju gol.
                      baki....sramota kako god..


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Dusan View Post
                        Totenhem je za 45 minuta u gostima dao 3 komada Hearts-u, sada ne mogu da ga uteraju 80 minuta
                        Pa kad igraju sa trecom postavom...

                        Strasno Roma ispade, izgleda PSG, Totenhem i Atletiko Madrid glavni konkurenti za osvajanje...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Sevilji treba gol za produzetke

                          Comment


                          • Ko bolje brani penale, šta mislite, Radiša ili ovaj crnja

                            Partizan ako prođe nekako ovo je opet smešno šta su dozvolili...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • 25.8.2011-dan kada je srpski fudbal stavljen ponovo na vestacko disanje.

                              Comment


                              • Auuuuuu sta ovo bi

                                Comment

                                Working...
                                X