Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AK47: http://www.youtube.com/watch?v=tBQIPOoUDxotolko o tome

    Comment


    • Gleda li ko ove mucenike iz Partizana,sto takticki se nadigravaju sa vodoinstalaterima iz Irske
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Svaka ti cast majstore,sjecam se ja ovoga dobro,a ako se ne sjecam ti ces me podsjetiti,mislim da su tada dobili batine i od Brann Bergena i od Hamburga,ali nema veze bili su bolji

        Jedino mi je zao sto Partizan nije u LP,oni su znali dobro odigrati protiv velikog Reala,a Dinamo ce dobiti batine i osramotiti se jer su realno slabiji
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Don Markoni View Post
          Uopšte ne pričam o tome, loše si me shvatio ..

          Hoću da kažem da su Mančester i Čelzi atraktivniji od Arsenala, a Porto ili Benfika od Brage .. Šahtjor je super ekipa, naravno, ali i od njih je bilo primamljivijih ..
          Pa sada ne bih pravio razliku izmedju ova dva dvojca i Arsenala, stavise Arsenal igra atrkativniji(tacnije igrao je) fudbal, ali je zato velika razlika izmedju Brage i Benfike.
          Razumem sta hoces da kazes.

          Manda, ja gledam ove mucenike.Sta promasi ovaj Jovancic.

          Edit:Helsinki izjednacio protiv Salkea jos malo pa ce da povedu.
          Salke vec dao gol.
          Last edited by Ricma; 25-08-11, 19:46.

          Comment


          • dinamo ce protiv reala osvojit 0 bodova, protiv lyona 0 ili 1 a protiv ajaxa 1 ili 2. dakle imat ce od 1 do 3 boda. makar, mogli bi tuci ajax i lyon a protiv reala izvuc iks. i 3 boda u amsterdamu a 1 u lyonu. u nekim njihovim najludjim snovima. mislim da 3 boda osvajaju, ne vise. bolje bi im bilo da su u EL. a tamo bi pare trebale bit i 70-75 posto od ovoga a ne 10.

            Comment


            • Ne otpisujem Dinamo protiv Liona a pogotovo protiv Ajaxa na svom terenu. Možda se umešaju nekim čudom u borbu za 3. mesto...

              Nije bolje Dinamo da igra opet LE. Ovaj tim je toliko želeo da uđe u LŠ tako da će sada moći da uživa tamo a i da zaradi odlične pare. Mislim da bi više voleli da igraju u LŠ i da imaju 0 bodova nego da stignu do 1/4 finala u LE
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • ne, ne, 4-finale EL-a, je daleko ispre 0 bodova u skupini. a uzivati se ne moze sa punom mrezom. pyblika ce se napalit samo na real pod uvjetom da to bude utakmica di ce jos imati sanse (dakle 1,2 kolo).


                Pocnjes da smaras sa Dinamom,jer se ponvaljas,culi smo tvoje misljenje,da ce dinamo da briljira i ok,razumjemo te.
                I ono vaznije krsis pravila,ljepis na istoj strani dva ista linka(YT) i pises post za postom.

                Comment


                • Olako shvatate Ajax, koji igra jako, jakoooo dobro. Ne kazem da Dinamo nema sanse protiv njih, ali ja kazem da Ajax ima podjednake sanse kao i Lyon da prođe grupu. Lyon sam gledao protiv Rubin-a i igrali su ocajno. Bice zestoko između njih i Ajax-a.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Dinamo ima priliku da pokaze koliko je dobar,vidjecemo ih na u Madridu i sada u Zagrebu koliko su dobri

                    Wade

                    Lyon je bolja ekipa od Ajaxa,realno oni ce proci grupu ubijedjen sam u to
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • si siguran? ajax je lani bio svega 2 boda ispred twente-a kojeg je benfica lako izbacila.

                      Comment


                      • Prvo sam pomislio da cemo dobiti grupu smrti, ali onda Bate i Plzen, laganica ce biti, samo nekako da zavrsimo na prvom mestu, da izvucemo 1 bod u gostima protiv Barse, a 3 na svom terenu

                        Comment


                        • Videcemo, ja kazem da je Ajax jako nezgodan, a vreme ce pokazati ko ce biti bolji. Lyon po meni igra ocajno....
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Izasao raspored svih meceva.http://www.uefa.com/uefachampionslea...263/index.html
                            Odmah dva derbija:Borusija-Arsenal i Barselona-Milan.

                            Comment


                            • Ajmooooo banovan,prvo upozoren da ne postavlja isti klip dva puta,i poslije upozorenja postavio ga jos 3-4puta,na 10.dana neka odmara.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ne potcenjujem ja Ajax, mnogo ih volim kao tim. I nadam se da će nekim čudom završiti 2. u toj grupi...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X