Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter, CSKA, Lil i Trabzon. Mora se biti prvi u ovoj grupi, nadam se da neće biti nekih neprijatnih iznenađenja iako će biti nezgodna gostovanja...

    Pozivam ostale da se registruje na forum slobodno i da diskutuju

    Mnogo gosta ima sad ovaj pdf ;)
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Sad ce Kaludjer da resi utakmicu het trikom

      Retardirani komentator,reko da je Kaludjerovic usao umesto Borhe
      Kaludjerovic ipak igra,samo ne znam umesto koga je usao
      Last edited by Dacha; 25-08-11, 18:37.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Dacha View Post
        Sad ce Kaludjer da resi utakmicu het trikom
        Pre ce mene avion udariti nego sto ce on dati gol.

        Ali stvarno, igra me totalno razocarala, mi nismo pas kako treba odigrali......M'Vila uzeo lotpu na sredini i presao nam skoro sve igrace sunce ti.......A ona 12-a iz Rena isto, povuce covek loptu, posla Vilotu po burek i u raslje.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Moze i baklje,jos toliko nam fali
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            Kompletna veza nam je rupa,Dimitrijevic,Micko i on nista ne znaju.Ajde razumem Micka,mlad decko ali ovo sto danas gledamo od Piksija i Dimitrijevica je nenormalno...
            Jedna VELIKA rupa,katastrofa su obojica.
            Ali,nema veze sad cemo mi pogodit trojku.Kaludjerovic rjesava sve

            Comment


            • Ren je klasu bolji tim,oni odradjuju posao,da hoce punili bi nas do vrha.Mene samo je razacaralo ni jedna sansa u dvije utakmice,izrazita,stopostotna sansa,kao indijanci smo!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Jooj 4:0 jbt.

                Ajd sto je Zvezda ispala, to sam se pomirio, ali sto sam promasio odmah prvu utakmicu an tiketu jbt...igrao 2-3, a uvalise gol u nadoknadi.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Steta, bas 4-0 da izgube....A, ovaj Mijailjevic ili kako vec, kakva je on paljevina to nije normalno.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Komentator za medalju....

                    Ren za klasu bolji, ocekivao sam 2-0, ali ovi ih razbucase, zamalo josh i petarda da pukne...
                    Da bude josh gore bice mozda i kazna za baklje na terenu..
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • koju brutalnu skupinu je dinamo dobio, najtezu. tesko mogu biti 3., makar ajax nije nesto posebno. ali Inter, CSKA, Lille, Trabzonspor; Manchester United, Benfica, Basel, Otelul Galati; Arsenal, Marseille, Olympiacos, Borussia Dortmund; Barcelona, Milan, Bate Borisov, Viktoria Plzen. u tim skupinama bi mogli biti 3.

                      Comment


                      • oni su satrali basel nikad nisam vidio da neko nekog toko zgazi a da ostane 0:0. i tad se igrala samo jedna medjusobba utakmica u skupini.

                        D-Wade:Nema potrebe da vređas druge clanove....
                        Last edited by D-Wade; 25-08-11, 19:28.

                        Comment


                        • Pa, bolje, bar će narod imati šta da vidi , a ne kao Partizan prošle godine u Ligi šampiona, a video je najmanje atraktivne protivnike ... Ako ginu, da poginu od pravih !!

                          Comment


                          • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                            oni su satrali basel nikad nisam vidio da neko nekog toko zgazi a da ostane 0:0. i tad se igrala samo jedna medjusobba utakmica u skupini.

                            D-Wade:Nema potrebe da vređas druge clanove....
                            Imao si priliku da vidis kako je tad Dinamo odigrao,Basel je bolja ekipa bio sto puta
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • @Don Markoni
                              Ajde nemoj da te podsetim koliko su ti manje atraktivni protivnici daleko dogurali.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                @Don Markoni
                                Ajde nemoj da te podsetim koliko su ti manje atraktivni protivnici daleko dogurali.
                                Uopšte ne pričam o tome, loše si me shvatio ..

                                Hoću da kažem da su Mančester i Čelzi atraktivniji od Arsenala, a Porto ili Benfika od Brage .. Šahtjor je super ekipa, naravno, ali i od njih je bilo primamljivijih ..

                                Comment

                                Working...
                                X