Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna od boljih utakmica koje sam gledao ove sezone. Atletico Madrid zasluzeno, drago mi je zbog Diegovog gola, gotivim ga jos otkad je u Portu igrao. Zao mi je Bilbaovih navijaca i igraca. Kakve su samo to emocije. To su pravi ljubitelji fudbala i zbog toga se voli fudbal.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Zasluzena pobjeda Atletico Madrida

      Navijao sam za Bilbao ali jednostavno nije islo Falcao je jos jednom objasnio kakav je igrac u pitanju i zasto se za njega zanima cijela Evropa.

      Svaka im cast (Bilbao) odigrali su srcem jednostavno nije islo protiv Atl Madrida i majstora Falcao-a.

      Kakve emocije na kraju utakmice igraca i navijaca Bilbao-a

      A sta tek reci za ovog igraca

      Comment


      • RADOOOMIRRR FALKAOO !! )))
        Juznoamericka skola - APSOLUTNO NENADJEBIVA !!!
        Spanski klubovi, vecinom spanski fudbaleri ali...argentinska i brazilska skola fudbala ili bolje rec filozofija...Bjelsa, Simeone...
        Falkao resio utakmicu to nije tesko zakljuciti...posle je igracima Atletika sve bilo lakse pogotovo jer su poceli da panice baskijci...sto zbog prevelike zelje sto zbog neiskustva, a pre svega neiskustva...to se jednostavno videlo...Diego - pa Diego )
        Ova utakmica, ovi klubovi i filozofija su infuzija za fudbal koji danas zivi na aparatima....

        Comment


        • Originally posted by fudbalinho View Post
          RADOOOMIRRR FALKAOO !! )))
          Radamel ;)
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Fulam,Braga,Bilbao,Midlsboro,Espanjol..... Ima timova koji jednom dobiju priliku da osvoje trofej. ako ne uspeju, nikad vise nece imati takvu priliku
            sigpic

            Comment


            • Odgovorno tvrdim da je Falkao trenutno najbolji spic na svetu.Kriza je pravih spiceva u poslednjih par godina,ali Radamel spasava situaciju

              Comment


              • Gledaj bre sta su radili coveku u proslosti falcao2.jpg pa kako da ne osvoji 2 puta ;)
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Bravo za Falcaoa majstora i za citavu ekipu Athetica. Diego Simeone je napravio odlicnu stvar u ovom kratkom periodu sto je proveo na klupi ovog tima. Nadam se da ce ova ekipa ostati i naredne sezone jer ocekujem da ce u Primeri biti mnogo ubojitiji nego sto je slucaj sad. Isto tako, mnogo, ali mnogo mi je zao one djece Bilbaoa, malo je onih koji nisu plakali. Momci su me odusevili, dokazali su da fudbal nije samo novac, vec da se rezultati mogu postici i na tezi nacin, uostalom:



                  I imam pitanje. Da li pobjednik ovog takmicenja ima zagarantovan plasman u narednoj sezoni?

                  Comment


                  • Falkao je objasnio.... Madridjani su bili bolji i potpuno zasluzeno, ali Falkao dvaput zaredom uzima ovo takmicenje, i dvaput najbolji strelac... Taj mora da igra LS, jednostavno mora...

                    @Fanta Moze da znaci ali i ne mora... U fazonu, Atletiko ako se ne kvalifikuje kroz ligu, Uefa moze, a ne mora, da im dozvoli da se takmice ponovo... Tako da nije isti fazon kao sa LS...

                    Mada bilo bi lepo videti Madrid u LS, a koliko vidim ima sanse ako Malaga odigra nereseno sa Sportingom...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Sg će čika Roman da ostavi Radamelu jedan blanko ček ...
                      Draga su mi oba tima, malo bliži Madriđani, gotivni mi i separatisti, ali tuga mi bila kako su se rasplakali navijači i igrači Bilbaoa...

                      Comment


                      • Ma objasnio lik, svaka mu čast. Kao kakva ˝ životinja ˝ je potopio sve nade Baskijcima. Kao što sam jučer rekao, tome mu se najviše diviM'

                        Comment


                        • Originally posted by Don Markoni View Post
                          Sg će čika Roman da ostavi Radamelu jedan blanko ček ...
                          Draga su mi oba tima, malo bliži Madriđani, gotivni mi i separatisti, ali tuga mi bila kako su se rasplakali navijači i igrači Bilbaoa...
                          Znaci Chelsea naredne sezone osvaja LE(posto ce naredne sezone i igrati LE), ako dovede Falcao-a, jer kako tradicija govori vec 2 godine klub u kome igra Radamel osvaja.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Zar nije Huntelar najbolji strelac LE? Mislim da on ima 14, a Falcao 12 golova...

                            Comment


                            • Jeste Huntelaar najbolji strelac, pa onda Falcao i Adrian.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by miki7878 View Post
                                Hajde da vidim ko ce jos sem mene u subotu zdusno navijati za bajern?
                                Bilo bi mi drago kad bi oni osvojili. Do duse koja god ekipa da osvoji bit ce zasluzeno, nema sta. Chelsea je izbacio veliku Barcu, prije toga se digao iz mrtvih protiv Napolija i ako bi oni osvojili bilo bi mi drago prvenstveno zbog Di Mattea. S druge strane Bayern je izbacio isto tako diva Reala i prije toga su imali lakse zadatke nego Chelsea ali to ne mijenja cinjenicu da su zasluzeno ovdje.
                                Ako nekoga moram birati, onda biram Bayern.

                                Comment

                                Working...
                                X