Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo bre.

    Bilbao ako bude srece od sledece sezone u LS.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Drago mi je što je Bilbao prošao u finale, zaslužili su, ali mi je krivo što to nije nakon produžetaka ili penala. Znači imamo špansko finale.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Znači imamo špansko finale.
        Zapravo spansko - baskijsko
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Steta, rado bih gledao produzetke. Ako se pogleda sve ukupno, Sporting je bio odlican i ravnopravan protivnik.

          Comment


          • Bravo Bilbao

            Inace bi mi bilo svejedno ko ce osvojiti , jer su ok i jedni i drugi , ali nakon ovakvog slavlja igraca Bilbaoa vise bih volio da oni uzmu , narocito jer je Atletico uzeo prije dvije godine ..

            Javi Martinez je rekao da ce se ofarbati u roze i tako igrati cijelu godinu ako osvoje , valjda ce ispostovati to
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Kako se bore likovi kako se raduju strasno sam ih zgotivio ove godine

              Los Leones
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Stvarno su zasluzili finale oba ova kluba jer su pokazali i najvise. Ponovo je na OBN-u briljirao Vugdalic kada je nicim izazvan u sred utakmice poceo da prica o turskoj seriji. '' Ne brinite se zbog Lamije i njene trudnoce sve je OK.''


                Ko ce u finalu igrat u svojim prvim dresovima?

                Comment


                • Zasluzeno Bilbao prolazi dalje,igraju najljepsi fudbal ove sezone u EL.Navijanje i slavlje na kraju fenomenalno,a Llorente ako bude htio mjenjati klub moci ce birati gdje ce to biti,strasan napadac i ocekujem dosta od njega na Europskom.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    @Fanta

                    Bar ako prodajes foru pogledaj da je vec nije neko napisao na ovoj temi;) i to dva posta iza tebe.
                    Brate nemam vremena da ulazim cesce na forum i zbog toga se nakupi dosta postova u ovoj temi kada je matchday a sigurno da nemam vremena da prelistam sve redom post po post, nesto preskacem tako da ne mogu bas sve vidjet

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Brate nemam vremena da ulazim cesce na forum i zbog toga se nakupi dosta postova u ovoj temi kada je matchday a sigurno da nemam vremena da prelistam sve redom post po post, nesto preskacem tako da ne mogu bas sve vidjet
                      Dva posta ispod. Nije ti trazio da listas 10 stranica.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Imat cemo finale LŠ koje je malo tko ocekivao
                        malo ko je ocekivao Chelsea ali Bayern ........

                        Comment


                        • Evo je lopta sa kojom ce se igrati finale LS

                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by simonese View Post
                            malo ko je ocekivao Chelsea ali Bayern ........

                            Bajern po meni ima neuporedivo bolju igru,ne vidim kako bi Celzi mogao da im zagorca ugodjaj na Alianc

                            Comment


                            • Originally posted by milanche View Post
                              Bajern po meni ima neuporedivo bolju igru,ne vidim kako bi Celzi mogao da im zagorca ugodjaj na Alianc
                              Hmmmmm , mnogi im nisu davali nikakve sanse protiv Barcelone pa si vidio kako zavrsi , nezahvalno je prognozirat pogotovo finale LŠ.

                              Comment


                              • Atletiko:

                                Courtois - Juanfran, Godin, Miranda, Filipe Luis - Gabi, Suarez - Diego, Adrian, Turan - Falcao
                                Bilbao:

                                Iraizoz - Iraola, Martinez, Amorebieta, Aurternetxe - Iturraspe, De Marcos, Herrera - Susaeta, Llorente, Munain
                                Napred El Loco do prvog trofeja!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X