Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Po mom misljenju? Dijego, Pele, Zidan, Krojf, Platini, Ronaldo, Puskas, Ronaldinjo, Garinca, Euzebio.
    Evo sa ovom trojicom vec nisi ispostovao svoj argument o dokazivanju u razlicitim klubovima. Moglo bi isto da se kaze i za Ronaldinha koji je na najvisem nivou trajao 5 godina i to samo u Barsi, aj da kazemo i u PSG-u, a u Milanu je bio u padu... Pored toga, Ronadlinho je najbolji kojeg sam ja gledao, ako cenim samo talenat.

    Btw, ako je kriterijum uspeh sa razlicitim klubovima, onda je Seedorf ubedljivo najbolji svih vremena, ima 4 osvojene LS sa 3 razlicita kluba.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by edohz View Post
      samo bi ja stavio DI Stefana isored Eusebia
      Veliki Alfredo.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ma postavio sliku jer mi je komicna, jaka karikatura. Mojne sekiranja... realno Drogba mi najaci na slici

        @Vladane

        Deco je bio jedan od najkompletnijih igraca od veznjaka u ono vreme i on je bio desnjak a igra je levom bez problema. Nemoj samo da mi blatis Rivalda. On kad je resavao meceve, davao po tri gola Milanu, Bayernu, makazicama pobedio Manchu na Camp Nou, tad Xavi nije ni debitovao. Plus igraju na razlicitim pozicijama... Rivaldo je institucija
        Zar to nije bila utakmica protiv Valensije... Poslednje kolo, a bore se za poslednje mesto koje vodi u kvalifikacije LS? Kada je u poslednjim sekundama dao gol makazicama sa ivice 16m...bese 3:2 na kraju...

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Evo sa ovom trojicom vec nisi ispostovao svoj argument o dokazivanju u razlicitim klubovima. Moglo bi isto da se kaze i za Ronaldinha koji je na najvisem nivou trajao 5 godina i to samo u Barsi, aj da kazemo i u PSG-u, a u Milanu je bio u padu... Pored toga, Ronadlinho je najbolji kojeg sam ja gledao, ako cenim samo talenat.

          Btw, ako je kriterijum uspeh sa razlicitim klubovima, onda je Seedorf ubedljivo najbolji svih vremena, ima 4 osvojene LS sa 3 razlicita kluba.
          Ako ces da izigravas nekog bukvalistu i da budes neozbiljan onda da se ne raspravljamo? Sta kazes na to? Pele je trostruki svetski prvak Garinca je najbolji dribler svih vremena a Euzebio je verovatno po onome sto sam citao i gledao, fizicki i tehnicki najdominantniji evropski igrac ikada. Neke stvari mogu da se pregledaju.

          EDIT: Di Stefano je iako imao status legende bio drugi igrac Reala kada je Puskas presao tamo, zato ga nema na listi a i nije bio ni blizu toliko mocan kao Euzebio, ima nekoliko snimaka njegovih, to je neopisivo kako je mocan.
          Last edited by LBJmvpFORlife; 25-04-12, 00:27.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Zar to nije bila utakmica protiv Valensije... Poslednje kolo, a bore se za poslednje mesto koje vodi u kvalifikacije LS? Kada je u poslednjim sekundama dao gol makazicama sa ivice 16m...bese 3:2 na kraju...
            Jeste, het trik na toj utakmici, za plasman u LS.

            Comment


            • Pa sta je to Di Stefano uradio van Reala ? Je li jedan Giggs kriv sto se rodio u jbnom Welsu pa nije nikad ni igrao na velikoj sceni sto se tice repki. A proglasen ja za najbolje levo krilo u PL, a verovatno i jedan od najboljih krilnih igraca.

              Koliko samo velikih igraca je imalo pehova tokom karijere, znaci pehove razlicite vrste. Povrede, losa repka, msm mnogo toga. Nije tu bas sve crno i belo. Gledaju se igraci po statistici kao da je tenis u pitanju

              Comment




              • Kakva sutina, koja silina udarca, koja brzina, kontrola lopte. Kao terminator.

                @prototype Giggs verovatno u 5 najboljih krila ikada ali u top10 svih vremena ni u ludilu.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Zar to nije bila utakmica protiv Valensije... Poslednje kolo, a bore se za poslednje mesto koje vodi u kvalifikacije LS? Kada je u poslednjim sekundama dao gol makazicama sa ivice 16m...bese 3:2 na kraju...
                  Dao je on i Manchi isto takav gol, mozda jos bolji. Primi u 16m loptu na grudi, izmedju dva igra, i makazacima daje gol. Svako drugi bi sutirao glavom, ali ne i Rivaldo

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


                    Kakva sutina, koja silina udarca, koja brzina, kontrola lopte. Kao terminator.
                    I to sa kakvom loptom Da Ronaldo i Mesi sutnu ovo otpala bi im noga
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      I to sa kakvom loptom Da Ronaldo i Mesi sutnu ovo otpala bi im noga
                      Ma je l ti vidis da on samo iz sve snage sutira. Kako ide kao tane. Ne daj boze da su tad merili brzinu.

                      Comment


                      • ALi tada defanzivci nisu bili na njegovom nivou sto se tice fizicke spreme. Nije bilo agresivnosti, udvajanja, visokog tempa, nije bilo igraca koji igra flaster na tebe i neda ti da dises. U to vreme su se pojedinci izdvajali ako su imali viska talenta u odnosu na druge. Tad je talenat isplivavao na povrsinu i bio cenjen. Za razliku od danas kad moras biti sve, robot i talenat. To je razlog zasto ne volim porediti igrace iz razlicitih generacija.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          ALi tada defanzivci nisu bili na njegovom nivou sto se tice fizicke spreme. Nije bilo agresivnosti, udvajanja, visokog tempa, nije bilo igraca koji igra flaster na tebe i neda ti da dises. U to vreme su se pojedinci izdvajali ako su imali viska talenta u odnosu na druge. Tad je talenat isplivavao na povrsinu i bio cenjen. Za razliku od danas kad moras biti sve, robot i talenat. To je razlog zasto ne volim porediti igrace iz razlicitih generacija.
                          Nije bilo flastera? Njega su po cetvorica cuvala, Englezi su ga prebili u polufinalu imao je pauzu skoro godinu dana zbog te utakmice. A i samo taj argument ide u njegovu korist kao nekom ko je bio 30 godina ispred svog vremena. Zato je on u top10.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Za razliku od danas kad moras biti sve, robot i talenat.
                            Nazalost mnogo vise robot nego talenat i to je tuga modernog fudbala. Gde su se izgubile klasicne desetke, nema vise nijednog ozbiljnog takvog igraca a u neka blja vremena nije se mogao zamisliti tim bez njih, sada se ne moze zamisliti bez zadnjeg veznog koji moze da trci kao manijak i da krlja sve okolo. Tragicno vreme za fudbal.
                            Zato su igraci iz prethodnih perioda bolji fudbaleri.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              ALi tada defanzivci nisu bili na njegovom nivou sto se tice fizicke spreme. Nije bilo agresivnosti, udvajanja, visokog tempa, nije bilo igraca koji igra flaster na tebe i neda ti da dises. U to vreme su se pojedinci izdvajali ako su imali viska talenta u odnosu na druge. Tad je talenat isplivavao na povrsinu i bio cenjen. Za razliku od danas kad moras biti sve, robot i talenat. To je razlog zasto ne volim porediti igrace iz razlicitih generacija.
                              To i ne treba da se poredi nego kad gledas uspehe igraca gledas ih u onom vremenu u kojem su ziveli... To ti je kao kad bi poredio medicinu sad i pre 50 godina... A i kad bi poredili meni su neki igraci iz prethodnih perioda nezamenljivi u odnosu na ove Mesije Kristiano Ronalde itd itd

                              @Nebojsa klasicne desetke su sad kao dinosaurusi...nazalost
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ako ces da izigravas nekog bukvalistu i da budes neozbiljan onda da se ne raspravljamo? Sta kazes na to? Pele je trostruki svetski prvak Garinca je najbolji dribler svih vremena a Euzebio je verovatno po onome sto sam citao i gledao, fizicki i tehnicki najdominantniji evropski igrac ikada. Neke stvari mogu da se pregledaju.
                                Ti si postavio kriterijum dokazivanja u razlicitm klubovima i na osnovu toga izbrisao Messija sa liste najboljih svih vremena, a onda u tu listu uvrstio igrace koji su igrali za samo jedan klub. Ja ne kazem da ti igraci koje si naveo nisu medju najbolji svih vremena, naravno da jesu, samo mi je smesno sto si izbacio Messia zbog prilicno glupog kriterijuma, koji posle ni tebi nije bio bitan kad si uvrstio ovu trojicu. Nego si Messija realno izbacio zato sto ga mrzis kao i celu Barsu, i onda si izmislio to dokazivanje u razlicitim klubovima, eto tek da Messi ne bude tu. I sad ce jos da ispadne da ja branim Messija i Barsu a mrzim ih kao i svi na forumu, i 100 puta sam rekao da mi Messi nije ni blizu mnogih umetnika ove igre, ali da je medju najboljima svih vremena, to jeste, iskljucivo zbog efikasnosti...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X