Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bluegolub88 View Post
    jel me zezate da je inter marsej bio dobar mec,bas nisam dugo gledao gori,ne racunam kraj kad su za minut pala 2 gola,sta je bilo ceo mec inter ne moze da dodje do gola nego stankovic samo salje duge lopte,takva ekipa i ne treba da ide dalje,jeste da jedna barsa ili real mogu da uniste francuze ali tako je kako je,bice zanimljivo do kraja a real tek treba da prodje ruse nece im biti bas tako jednostavno
    Ukusi su raziciti...Dok sam ja gledao utakmicu bio sam napet sve vreme i ne mogu da ti opisem koliko mi je bilo zanimljivo. Ne sto sam navijac Intera vec zbog toga sto se videla neverovatna zelja da prodju dalje...Iako im je vecina napada bila bez rezultata meni je puno srce kad vidim mnogo sporije i starije igrace da pokusavaju da istrce kontru i da donesu prevagu pored ovih ,,ozracenih'' iz Marseja koji mogu da trce u visokom ritmu 180 minuta... Ja ne znam od cega su Diarra, N'Kolou, M'Bia, Diawara ono kao da je pusteno sa lanca nisam ih video zadihane...pa sta jedu sta rade ?
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Veceras Real-CSKA Poznavajuci trenutnu ekipu Reala, Josea Mourinha i odnose izmedju Reala i Barce.. veceras Real nece samo zeljeti da prodje dalje, mislim da veceras idu na jedno ubijanje CSKAa, jedno 5-6 golova vjerovatno Real zeli da pokaze Barci da i oni mogu trpati po 7 komada a bolje utakmice za pokazivanje nema.

      Ja cu da pratim utakmicu Chelsea-Napoli. Tu ocekujem neizvjesnosti do samog kraja, no ako Napoli uvali neki gol, onda je Chelseau jako teska situacija. U Chelseau su svi optimisticni a pogotovo Di Matteo koji ocekuje prolaz dalje. Bilo bi lijepo kada bi prvo poluvrijeme zavrsilo 1:0 za plave i onda drugo da bude jos bolje Svejedno mi je ko prolazi ovdje, samo neka se uziva do samog kraja.

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Srpske timove pobedjuju amateri tako da...ono, razumes me..... U poredjenu sa ostalim klubovima jeste Basel slab. Bez uvrede, ali uz APOEL su najslabiji tim bili u ovoj 1/8 finala...Naravno, nije razlika bas ovolika, ali realno nisu nista posebno.

        Ma kakva uvreda.Na izvlacenju sam rekao samo da ne ispadne Barsa ili Bayern.Nadao sam se uz Apoel da padne Inter ili englezi,jer basel bas zna na engleze i Italijane,a portugalci,rusi i nemci ih uvek isprase.Pa posle meca protiv Manu gde su pobedili 2:1 jedini sam pisao da je bilo 60.minuta viktorije pred golom Basela na mnogim forumima ali mi je krivo sto su celu sezonu igrali disciplinovano pa i kada su izgubili od Benfike 2:0 bili su bolji-pa sada ispada po ovom rezultatu da su kao Dinamo iz ZG-a Basel u prijateljskoj utakmici je dobio isti taj Lion sa 3 gola u Januaru-ispada kao da su zalutali u CL a ne da su sakupili 14 boda iz 8 tekmi.Mnogi neshvataju da juce niko nebi dobro prosao protiv bayerna-a na kraju bar nisu igrali kukavicki bunker-ali sranje ispao i Basel i Inter a za njih sam navijao.prosle sezone sam mislio da ce Bayern da osvoji CL a ne Barsa-jer koji su oni fudbal prikazi kada su pobedili Basel 2:1 je bila carolija-ali ovo sinoc je bio odgovor svima u Evropi a najvise Balavcima dragovicu i Xhaka (SAKI) koji su podcenjivali Bayern posle prvog meca-ata dvojica juce najvise gresila.Prva 3 gola mali albanac kriv za sva 3.Nije ispratio ni Roben a a ni Mlera-a na kraju imas i pravo ipak uz sve uspehe IMAJU MNOGO DA UCE.
        Nadam se da real nece da pokida CSKA..neverujem da ce i njih da prosere kao Bayern

        Comment


        • NÁPOLI: De Sanctis, Aronica, Cannavaro, Campagnaro, Zúñiga, Gargano, Inler, Maggio, Hamsik, Lavezzi y Cavani.
          CHELSEA: Cech, Ivanovic, Ashley Cole, Terry, David Luiz, Essien, Lampard, Sturridge, Mata, Ramires y Drogba.


          REAL MADRID: Casillas, Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Khedira, Özil, Kaká, Cristiano Ronaldo e Higuaín
          CSKA MOSCOW: Chepchugov, A. Berezutski, V, Berezutski, Ignashevich, Schennikov, Aldonin, Wernbloom, Tosic, Dzagoev, Musa y Doumbia

          Comment


          • Prilicno zajeban tim Reala, izgleda da Murinjo zeli da unisti CSKA, sto ce se verovatno i desiti, mozda ne bas kao Bajern juce, ali..... hat-trick Ronalda u najavi..

            Napoli u najjacem mogucem sastavu, kao i Celzi, ocekujem vrhunski spektakl, bice sigurno strasna tekma...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Siguran sam da CSKA nece kuci otici sa manje od 5 komada
              Ajde plavi, prodjite. Inace navijao bi za Napoli jer su mi srcu prirasli u zadnje vrijeme, ali posto je Chelsea jedina Engleska ekipa u LP trenutno, moram navijati za njih, da spase obraz Engleskog fudbala za ovu sezonu

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Prilicno zajeban tim Reala, izgleda da Murinjo zeli da unisti CSKA, sto ce se verovatno i desiti, mozda ne bas kao Bajern juce, ali..... hat-trick Ronalda u najavi..

                Napoli u najjacem mogucem sastavu, kao i Celzi, ocekujem vrhunski spektakl, bice sigurno strasna tekma...
                Ne znam sto kazes zajeban,ovo je standardna ekipa Real-a u svakoj utakmici,uvijek je to ovaj sastav(uzimajuci u obzir povrede Benzema-e i Angelito-a),a posto ova utakmica nije rijesena nema razloga da nesto kalkulise jer ovdje moraju ici na pobjedu,nista drugo

                Ja cu da poludim veceras,maloprije mi je zavrsio Zeljeznicar,a vec sada moram da se sekiram za Chelsea i Real,multiMIKO izdanje veceras
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ne znam sto kazes zajeban,ovo je standardna ekipa Real-a u svakoj utakmici,uvijek je to ovaj sastav(uzimajuci u obzir povrede Benzema-e i Angelito-a),a posto ova utakmica nije rijesena nema razloga da nesto kalkulise jer ovdje moraju ici na pobjedu,nista drugo

                  Ja cu da poludim veceras,maloprije mi je zavrsio Zeljeznicar,a vec sada moram da se sekiram za Chelsea i Real,multiMIKO izdanje veceras
                  ;)

                  Navijam da Napoli prodje, gotivim Celzi ali iz nekih drugih razloga bi volio da Napoli prodje
                  Sto se tice utakmice u Madridu , oko 3-1 za Real
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ne znam sto kazes zajeban,ovo je standardna ekipa Real-a u svakoj utakmici,uvijek je to ovaj sastav(uzimajuci u obzir povrede Benzema-e i Angelito-a),a posto ova utakmica nije rijesena nema razloga da nesto kalkulise jer ovdje moraju ici na pobjedu,nista drugo

                    Ja cu da poludim veceras,maloprije mi je zavrsio Zeljeznicar,a vec sada moram da se sekiram za Chelsea i Real,multiMIKO izdanje veceras
                    Sta? Neces pratiti Sutton vs Eastbourne?

                    Comment


                    • Napred Napoli!
                      Ljuljaj boraniju!
                      http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ne znam sto kazes zajeban,ovo je standardna ekipa Real-a u svakoj utakmici,uvijek je to ovaj sastav(uzimajuci u obzir povrede Benzema-e i Angelito-a),a posto ova utakmica nije rijesena nema razloga da nesto kalkulise jer ovdje moraju ici na pobjedu,nista drugo
                        Sto da ne kazem ??? Ma trebao sam dodati pored "zajeban kao i uvek", al nema veze... Znam ja da je ovo standardna postava i formacija...

                        Celzi zestoko napada, al morace da pazi na kontre Napolija obavezno, ljudi su tad najopasniji...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ronaldo poludio...........hahaha ;)

                          majstor nema šta, još samo mu fali gol

                          Comment


                          • Kaka odlicnu loptu Khedira-e samo proslijedio do Pipite i to je 1:0

                            Drogbaaaaaa 1:0,odlicno je pocelo,samo nek se nastavi
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Drogba majstor, ni od kuda gol... Rastu sanse za prolaz...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Bravo Didi bravooooo ajmo jos 1
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X