Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • svaka cast igracima Chelzija odlasku u finale LS,a navijacu svim srcem za plavce u finalu da osvoje taj trofej koi im ne dostaje bravo CHELZI

    Comment


    • Bravo, drago mi je kao da je Liverpool prošao.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Mumi vodi nas na pivo

        Comment


        • SRUSI UNISTI SPALI! TAKO JE!

          Comment


          • Srce mi je puno!!! Bravo Englezi!!!

            Comment


            • Mislim da ovako srecan nisam bio zbog nekog sportskog dogadjaja jos od Zidanove lekcije Brazilcima i Novakovog Vimbldona!
              sigpic

              Comment


              • Kad zaplakao nisam, al ne serem...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Bravo Celzi i Di Mateo ugovor od Romana odma

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Mislim da ovako srecan nisam bio zbog nekog sportskog dogadjaja jos od Zidanove lekcije Brazilcima i Novakovog Vimbldona!
                    Takodje ... Sta uradise ljudi , probili su bunker al u panjevima
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Mumi i ostali Chelsea-ijevci cestitke na prolazu, potpuno zasluzeno

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mislim da ovako srecan nisam bio zbog nekog sportskog dogadjaja jos od Zidanove lekcije Brazilcima i Novakovog Vimbldona!
                        Mislis na SP 2006 kada je Zizu sam pobedio Brazil ?
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Medalju za hrabrost su zasluzili igraci Celzija, Di Matteo petogodisnji ugovor odmah. Dzaba Barsi 6 sudija, dzaba...

                          Comment


                          • mislim da je vreme da Chelzi osvoi taj cuveni "USATI" trofej

                            Comment


                            • Originally posted by Gandalf View Post
                              Mislis na SP 2006 kada je Zizu sam pobedio Brazil ?
                              Da,kad je Ronaldinjo El Mago objasnio zasto nije za ove planete
                              sigpic

                              Comment


                              • Ponovo je na testu prokletstvo najvecih gradova Evrope. Volim Real i hteo bi da osvoji, ali vreme je da London ima prvaka Evrope.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X