Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga... E nikad mi nisu jasni ovi igraci koji izigravaju majstore pa zalet im samo par koraka...

    4:3....
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Lloris nemocan, apoeeeeeeeeeeel

      Comment


      • Tako je bre mali APOEL mali APOEL !!!!!!!!!
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Evo ga... E nikad mi nisu jasni ovi igraci koji izigravaju majstore pa zalet im samo par koraka...

          4:3....

          jedan je ZIDAN ;)

          Comment


          • Svaka cast, ljudi u 1/4 finalu....
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Gotovo dalje ide Apoel ;)

              Svaka cast

              Vjerovao sam u Llorisa al covjek nije ni jednom pogodio stranu u koju ce pucat igraci Apoela

              Comment


              • Chiotis ima da dobije statuu Bravo braaavo
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • pentalti sutaout , penalti kik ili kako zelite idemo na penale izmedju golijata i davida , izmedju Apoela i Lyona.
                  Moze li mali malecki tim iz Nikozije do cuda, ma moze naravno, Kjotisu , ruke ti se pozlatile da skines penale. Idemo na sou tajm.
                  Jovanovic iskusno smislja ko li ce Ljorisu da zapapri ne ne , da zaprzi corbu ,dok Garde garant veruje da je sve gotovo , da je ovo formalnost , da je ovo bio trom Lion , da bude navlakusa pa na penale da se krene u realizaciju. Drzimo prste golijatima , idemo golijati , pobedite davida, pobedite lyon.

                  Lion vs Apoel...

                  Calstrom ide , nije on od te sorte , ladni skandinavac , oni su ladni , ma pogodice garant , ma da , levo calstrom , kjotis u drugu , 1-0
                  Ailton , tokom meca hteo da se dokaze ,pokusavao ali ne ide , samo da je ne zavrne preko gola , tako mi deluje , ali ipak sigurica zvana ... 1-1
                  Lisandro , li-sandro , kinez ? ma kako god , ladan je ko spricer , rutinski ce to , rutinski u stativu , moj kjotisu , da si otisao na drugu stranu ne bi bilo, 2-1
                  Nunjo Morais , iskustveni pirenjak , ma verovatno rutinski lagano , ide , zalece se , nece masiti , nece nece , ciprani u igri , 2-2 , golijat se drzi ,2-2
                  Ide bafe-tim-bi, onaj , znate onaj dreddy fazon cuda , kao on je najbolji , cak i reprezentaciji igra, sad ce da promasi jao sreckovic 3-2
                  Alexandru ide , Alexandar Makedonski , to je ta sorta , Kipar cuda , da li ce da bude siguran , 3-3
                  Utakmica se lomi , penali se slamaju , kolena klecaju , noge jecaju , golmani moraju da budu sigurni , lakazet , ide , brani kjotos , jaoo kakav danak neiskustvu dragi moji , kakav danak neiskustvo , kakav danak , nema meceva u nozi , jao danak neiskustva , golijat ima pobedu u ruci , navijaci golijata su srecni , skacu , 3-3
                  Trickovski , delija , nosi jos zvezdin grb , jao sta ja mislim sada , ali sta on misli , gooooooooooooooool 3-4 , golijatu nedostaje odbrana ili gol.
                  Bastos ide , Brazilac , da izvadi stvar , da vrati nadu Francuzima , da se raduju , da KJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOTSOS , Kjoooooooooooooooooooooooootos , kjooooooooooooooooooooootos , APOEL je u cetvrt-finalu , ko , ko li bi rekao da ce Ciprani igrati QF u julu mesecu ,ko ? kakav dogadjaja , Ivane Jovaovicu sta si napravio ? Kakav si tim napravio ,Apoel , kakava ciparska senzacija , ma ovo je neverovatno...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • San se nastavlja, Ivane koji si ti genije breeee..... Kakva ludnica, odbrana za istoriju, svaka im cast...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Miko brate al je tebi dobro
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ivan Jovanovic

                        EDIT: Miko cini mi se da nisi bas upucen u pricu o Davidu i Golijatu
                        Last edited by Ljuba90; 07-03-12, 22:28.

                        Comment


                        • Znaci ne mogu da vjerujem da je Lacazette sutao

                          Momak 20 godina ima , za njega sam ocekivao da se prepadne , ali ocigledno je svakako sudjeno bilo da APOEL prodje .

                          Ogroman , nevjerovatan uspjeh , svaka cast . Realno , Lyon nije zasluzio ni grupu da prodje , jednom su mogli sretno , drugi put ne
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • definitivno ovu noć će pamtiti Messi i Apoel, sasvim zasluženo ;)

                            Comment


                            • E ljudi koliko sam sretan , kakav uspeh , ejj top 8 u Evropi , svaka im cast ;) Jos ako izvuku Benfiku
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • APOEL Ivan Jovanovic Kjotis i ostali Cetvrtfinale! Idemoooooooooooo!

                                Comment

                                Working...
                                X