Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mislim konkretno na forumase.Mnogi navijaci Reala,pa cak cini mi se i sam strucni stab Reala.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Bajern ima velikih problema u odbrani,trebaju im dva klasna igraca i onda bi mogli da dobiju svakoga.Ne znam ja kako ce Murinjo da igra protiv Barse,ako ce povuceno nemaju oni cemu da se nadaju,moraju da igraju kao onaj revans kupa,valjda ce tako postaviti igru u subotu,nadam se i u finalu.

      Malo ko ima tako mocan napad kao Bajern,a znamo koliko su Njemci discipinovani,manjak klase pozadi u jednoj utakmici mogu da zamjene borbenoscu i pozrtvovanjem.Mozda.Da imaju dvije ne bi imali sta da trzae,ne bi ni Real bojim se.No ta eventualna jedna na Alijanc Areni,ne djeluje mi nemoguce da pobijede.
      Real bi trebao nesto da uradi i povodom sredine na ljeto,Jaja bi im pao kao kec na deset.Treba im takav tip igraca.
      Bas tako.Bajern ima sve,ali odbrana je raspad.Boateng je mene mnogo razocarao otkad je dosao u Bajern.Badstuber je ok,ali je jos uvek mlad valjda.Alaba je odigrao lep mec,ali nije njegova prirodna pozicija levi bek.Jedino se Lam tu izdvaja kao bas kvalitetan igrac.Znaci,na leto se moraju otvoriti koliko god da treba za jednog klasnog stopera.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Celziju za pehar fali samo jedno - Murinjo, imali su ga prakticno u svojim rukama ali nije sve bilo na njihovoj strani da ga prigrle
        Originally posted by Drogba View Post
        Ivane de pusti ih, barsa je prvi finalista, volim kad misle da su teri an co. za staro gvozdje ;)

        Comment


        • Inace, mislim da cemo sutra videti najborbeniju utakmicu u LS ove sezone od strane Celzija, samo zbog polufinala 2009 i Ovreba.
          I ubedjen sam da Celzi sutra ne gubi ako bude sudjenje kako treba.

          Comment


          • Originally posted by LejkerBoy View Post
            Inace, mislim da cemo sutra videti najborbeniju utakmicu u LS ove sezone od strane Celzija, samo zbog polufinala 2009 i Ovreba.
            I ubedjen sam da Celzi sutra ne gubi ako bude sudjenje kako treba.
            To je to!
            Sigurno je da ce sjutra svi biti uz nas, osim Barsinih navijaca naravno.

            Osveta!
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • nisam pratio celzi ali ako su spremni kao nikad i ako mogu da nadtrce barsu bice neizvesno, navijam za Celzi naravno, mnogo im je barsa duzna

              Comment


              • Utakmica visokog tempa, sa puno kontri, bas kako volim, ali je samo Bayern pokazao kad se sve pogleda solidnu igru, fantasticno su se igraci transformisali iz odbrane u napad, bili su prebrzi i Roben i Riberi za bekove Reala. Rezulat koji doduse nisam ocekivao, s obizrom na ocajnu formu Bayerna, ali oni dokazuju da to ama bas nista ne znaci. Odigrali su potpuno disciplinovano i u napadu i u odbrani, prvi gol je postignut na srecan nacin, iz onog haosa, Riberi opali po lopti i gol.. Mada vrlo specificna situacija koja je teska za procenu je li Gustavo puno uticao na igru i na Ikera, mada sam siguran i da nije bilo Gustava, lopta bi opet zavrsila u mrezi, jednostavno previse je tu igraca markiralo Ikera, nije nista mogao.
                Pre gola Real je koliko toliko uspostavio kontrolu nad mecom, imali su inicijativu, par sansi za gol, ali su posle pali totalno. Pogresni pasovi, onda ona rotacija Ozila i Angela, koja je meni neshvatljiva. Da li su gol ni iz cega, i opet nastavili po starom. Ocaj...
                Ronaldo je totalno bio u out-u celo vece, zahvaljujuci sjajnom igrom u odbrani Lahma, ali i ostalih igraca, koji su potpuno zatvorili Portugalca. Sve u svemu jedna od najlosijih utakmica Reala koju sam ja gledao.

                Onaj potez Lahma za sistenciju Gomeza.... Koentrao je samo mogao da ga gleda.

                Na SB-u ne znam sta da ocekujem posle ovakvog rezultata, Specijalni ce vec u medjuvremenu smisliti nesto, ali ako budu prikazali ovakvu igru u subotu, crno im se pise.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment




                • Ako ovo nije crveni ne znam sta je,namjerno sa ledja po koljenima.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • I meni se cinilo na prvi pogled da je za crveni ali posle ponovljenog snimka mislim da je bio dovoljan zuti...

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      I meni se cinilo na prvi pogled da je za crveni ali posle ponovljenog snimka mislim da je bio dovoljan zuti...
                      Ovo ne moze nikako da bude zuti karton , ovo je direktno crveni trebao da bude , al ostaje na trebao.

                      Comment


                      • Da vidimo sada.
                        1.Čist crveni karton Robbena kada je đonom išao (10x oštriji nego Marcelo s leđa)
                        2.Čist ofsajd kod prvog gola (tzv. pasivni ofsajd) jer je igrač Bayerna smetao Casillasu i tako uticao na igru ( Lahm i Beckenbauer poslije tekme izjavili da se nebi bunili da je sudija poništio prvi gol)
                        3.Čista nesvirana ruka na 18-19 metara kada je Ronaldo šutao ,a igrač Bayerna namjerno ispružio ruku u živom zidu ,žuti karton i ruka na 18-19 metara.

                        tako da ako je sudija oštetio Bayern oštetio je i nas.... al mi nepada napamet izgovor za poraz tražiti u sudijama, što bi zaista bilo jadno i smješno ;)

                        Comment


                        • Meni se cak ucinilo da je kod prvog gola Bajerna lopta pogodila Badstubera u ruku koja jeste bila uz telo...

                          Comment


                          • Drago mi je sto su Nemci naguzili Real. Jos sutra da Celsi naguzi Barsu i super
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • MIA SAN MIA ! BAYERN !
                              Drama dobro odigrao Bayern, zao mi je i sto su onaj 1 primili. Nadam se da ce se nekako sacuvati u revansu i proci u finale.

                              Sutra ce Barca nadam se urnisati Chelsea.

                              Comment


                              • Originally posted by Fanta View Post
                                MIA SAN MIA ! BAYERN !
                                Drama dobro odigrao Bayern, zao mi je i sto su onaj 1 primili. Nadam se da ce se nekako sacuvati u revansu i proci u finale.

                                Sutra ce Barca nadam se urnisati Chelsea.
                                Brate,ti se definitivno moras dogovoriti sa sobom za koga navijas,nekad kazes za Real,nekad da ne volis Barcelona-u,nista mi nije jasno
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X