Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksandarD View Post
    koliko znam jos uvek dva
    Onda ce real imati velikih problema u revansu. Jer utakmica ce verovatno biti borbena, a danas je 5,6 igraca reala dobilo zuti. Tako da postoji mogucnost da osakaceni igraju finale ako prodju.
    sigpic

    Comment


    • takve golove moze da da svaki spic, sta on zna kao napadac sa loptom, sam sebi pravi prilike i prodore??

      Comment


      • Da je ostalo nereseno bilo bi bolje, ali mislim da i ovaj rezultat nije tako los za Real... njima je potreban gol u svakom slucaju, ali da ne prime nijedan.

        Arbeloa i Coentrao su katastrofalno odigrali, pre svega Portugalac... Lam ga je bacao kako je hteo.

        Zasluzena pobeda Bajerna veceras u svakom slucaju!

        I da, odlicno je sudio Webb veceras!

        Comment


        • Pa jel jedini na svijetu koji tako daje golove ?

          Covjek ima 50 golova u sezoni , najbolji strijelac Bundesa ce biti vjerovatno , najbolji strijelac Bundesa je bio i prosle godien i ti govoris kako on nije dobar ..

          Niko ovdje ne prica da je on genijalac , da s loptom pravi cuda , ali se nadje skoro uvijek na pravom mjestu i uradi uvijek ono sto se od njega trazi , a to je davanje golova ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Zasluzena pobjeda Bajerna bili su bolji.Zasluzili su i ubjedljivije da pobijede.Profesor doktor Frank Riberi,kako ih je samo lomio,ali ovo na kraju kad ih je prebacio i kad nisu znali sta se desava je bilo maestralno.Roben nema desnu,da ima iskreirao bi danas jos nesto.Koentrao mora na pregled vrata.
            Ronaldo pokazao da ima problem u velikim utakmicama,nidje ga danas nije bilo.Imao je vrhunsku sansu da izjednaci i pucao je kao neka baba,ne znam ni sam sto je mislio.No dali su tu gol i povukli se.To je ok,Murinjo je dosao po gol i kad pogledamo malo samo u proslost vidjecemo kako je Real prolazio u Minhenu.2:1 je odlican rezultat za njih ali ce im biti pakleno tesko nema sumnje.
            Odbrana Reala je bolja od Bajernove ali moze li zadrzati tu napadacku silu Bajerna i da ne prime go?Tesko,bas tesko.Roben i Riberi po krilima,Miler malo iza ali se ubacuje,u samom spicu Mario EGZEKUTOR Gomez.Tesko je to zadrzati,s tim sto na Bernabeu nema kalkulisanja,Real ide po gol.Danas bez Milera sa nesto jacom sredinom,to je malo ko ocekivao.Hajnkes je stari lisac,pokazao je danas da i na taktickom planu moze parirati Murinju.
            Murinju ce se sad zamjeriti sto se povukao u trenutku kad je imao momentum i kad je Bajern izgledao prilicno nepovezano na terenu.Ekipa je u padu i to je jasno,Ronaldo danas nista nije mogao da izmisli,svaka cast Di Mariji ja da imam tim uvijek bi vise zelio Robena ili Riberija u ekipi nego njega.
            Marselo zasluzio crveni,nije bez razloga tako lijepo Zoze pricao o Vebu.
            Odlicno prvo poluvrijeme,odlicnih 20-ak minuta na kraju.Ceka nas sjajan revans i to je najvaznije.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AleksandarD View Post
              takve golove moze da da svaki spic, sta on zna kao napadac sa loptom, sam sebi pravi prilike i prodore??
              Izvini ali ovo ti moram reci , ti covjece veze nemas o cemu pises.

              Ja nigdje nisam naveo da Gomez ima dribling Ronalda itd...

              I koliko jos samo ima igraca tipa Gomez , nego ti care slabo pratis fudbal izgleda , a ovdje svima pametujes kao da si pokupio svu pamet svijeta.
              Last edited by Rossonero; 17-04-12, 22:13.

              Comment


              • Po meni je Real bio favorit za pehar al je sad usro motku sa ovolikim kartonima

                Comment


                • Originally posted by AleksandarD View Post
                  takve golove moze da da svaki spic, sta on zna kao napadac sa loptom, sam sebi pravi prilike i prodore??
                  Ajde brate nemoj biti smesan, da je los, ne bi igrao u najvecem klubu Nemacke, svih vremena. Kao da nekoga briga kako on daje golove, bitno da ih daje. Los sigurno nije, samo je nekome odvratan, nekome ne.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Cicarito ili Gomez?Gomez bez razmisljanja!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Cicarito ili Gomez?Gomez bez razmisljanja!
                      Pomjeri se s mjesta kad to kazes,pasce ti plafon na glavu

                      Cica brat najdrazi sad bih ga u Real-u docekao kao da mi je narodjeniji
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Eh, sta nam sve ispricaste ovdje...

                        Sustina je da je Bayern zasluzeno pobijedio, imali su vise sansi (ne znam da li ih je Real uopste i imao), napadali su, borili se i eto, na kraju su uspjeli da dodju do pobjede.
                        Real los, jako los, mnogo kikseva u odbrani, slabi u napadu...

                        Vidjecemo, nije ovdje nista gotovo, sigurno da nas ocekuje dobar mec u revansu, ali Bayern je trenutno blizi plasmanu u finale.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Marcelo, Higuain, Di Maria.....zbog gluosti požutše i još žuti imaju Xabi,Coentrao,Ramos. Nije im ovo trebalo, pogotovo prvoj trojici.

                          Ribery izdominirao glumačku scenu večeras. Real je igrao za remi, mada ja i dalje mislim da su nakon postizanja mogli ovo riješiti još jednim, ali je povučena ručna što je Bayern na kraju znalački (njemački) kaznio.

                          Sad je na redu EL Clasico i daj da riješiom to prvenstvo ;)

                          Comment


                          • Prosto, očekujem i nadam se da će na SB Murinjo i treći put izbaciti Bavarce.

                            A sada Čelzi...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • to je isto kao sto je inzagi bio najbolji strelac u najboljen klubu al ja licno takve igrace ne volim to za mene nisu pravi napadaci, ko bi od vas pre stavio gomeza od naprimer drogbe
                              Originally posted by D-Wade View Post
                              Ajde brate nemoj biti smesan, da je los, ne bi igrao u najvecem klubu Nemacke, svih vremena. Kao da nekoga briga kako on daje golove, bitno da ih daje. Los sigurno nije, samo je nekome odvratan, nekome ne.

                              Comment


                              • Originally posted by AleksandarD View Post
                                to je isto kao sto je inzagi bio najbolji strelac u najboljen klubu al ja licno takve igrace ne volim to za mene nisu pravi napadaci, ko bi od vas pre stavio gomeza od naprimer drogbe
                                koji si ti lik....... smiješan si bgm ;)

                                Comment

                                Working...
                                X