Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Bavarci

    Zasluzeno , imaju sanse u revansu , samo je bitno da daju gol ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Odlicna utakmica,Bayern nesto bolji i zasluzeno na kraju pobjedise.Gomez u svom stilu,a Arbeloa ce sanjat Ribery-a.U revansu su sanse po meni 51-49 za Bayern jer sam siguran da ce Bayern tamo dati makar jedan go samo cemo vidjet koliko ce primit.Ovaj start na kraju Marcelo-a za crveni karton.

      Messi i Ronaldo se ne mogu poredit,opet mu se noge oduzimaju u velikim utakmicama nigdje ga nije bilo.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Taj jedan stoper ih je kostao utakmice po ko zna koji put svaka Ramosu cast ali ipak je on bek ,a Arbelou necu ni da komentarisem .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • nume real
          nume ni arsenal

          Comment


          • Pepe danas doktorski,jedva cekam da se Ramos vrati na beka,tu je dominantan,ovdje nije uopste

            Ocekujem prolaz Real-a,ovako slabo na SB-u nece moci igrati,nadam se da ce Marcelo poceti tekmu
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kedira nije dao 2 tacna pasa

              Comment


              • Gdje su sad oni sto su bili sigurni u pobjedu Reala , rekao sam ja nije Bayern Jagodina pa da ih se tek tako otpise.

                I ovo je pozitivan rezultat za Real gol u gostima su dali sa nikakvom igrom (Ronaldo se nije vidio cijelu utakmicu) , tako da mogu biti zadovoljni s ovim porazom od 2-1.

                Da neko pogresno ne shvati ovaj post , ne kazem ja da ce Bayern proci dalje nego sam i prije utakmice rekao da ce ovo biti teske dvije utakmice i za jedne i za druge , dok su neki pisali da ce se Real prosetati Arenom

                Comment


                • Marcelo je zasluzio crveni.
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • nume real nume barselona
                    nume celzi mancester ni roma

                    Comment


                    • Murinjo kriv za poraz a realovi igraci su bili nemocni i kao pogubljeni na terenu

                      Comment


                      • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                        Marcelo je zasluzio crveni.
                        Coa ne kaki
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Web ostavio Real u životu jer da je Marcelo dobio crveni priča bi bila završena, Bayern sad ima veće šanse za prolaz jedno 60-40 u odnosu na Real. Ozil nastavlja standardo da se gubi u većim tekmama, za Ronalda da ne pričam ( ali njemu nemam šta zamjeriti jbg.nije ga išlo) plus imamo 6 žutih i to sve bitni igrači. Kako sami sebi znamo zakomplikovati da to nije normalno, baš me zanima Mourinhova presica.

                          Pepe majstor svog zanata -alal ti vjera majstore ;) (jedini vrijedan pomena)

                          Comment


                          • osecali su se nemocno i uklizavali bez potrebe sva sreca pa sudija nije podlegao pritisku, kod nekog ne bi bio samo jedan crveni karton

                            Comment


                            • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                              Marcelo je zasluzio crveni.

                              Za onaj faul nad Milerom svakako nije, a i bilo je gorih faulova od tog.

                              Vise za crveni su po meni bili faulovi kada je Bajern otvarao kontru i bilo koji igrac Reala faulirao, pa dobio ''samo'' zuti.

                              Comment


                              • Kedira je bio ocajan. Ramos daleko bolji na beku. Cudne odlike Murinja mada nista novo za njega Nadam se mnogo boljoj igri na Bernabeu i prolazu Reala.
                                @Aco nije bre bilo bas za crveni...zuti kao suza
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X