Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Previse ga volis pa ne vidis neke stvari, ne radi 10% onoga sto Ozil radi kad je u sredini. Mnogo manje se nudi od njega, mada je i Kedira kriv sto ne da loptu kad treba ali on je tek posebna prica u velikim utakmicama. Ubacio bih Kaku, Granera i Pipitu u 2. poluvremenu.
    Ne radi to sto Ozil radi,istina...ali da se krije po terenu to nije tacno,bas je suportno,on je covjek koji uvijak zeli da lopta kod njega,pa tako i sada

    Granero-a ne bi ubacio da mi zivot od toga zavisi,kriminalan je ove sezone,Arbeloa je Messi za njega,trenutno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mozda nece jos da napadaju ali ici na to napadati Bajern u Madridu dok s druge strane roben i riberi cekaju na kontru je mac sa dve ostrice,real navikao na slabije utakmice u ligi samo gleda u sudiju i nesto trazi kod svakog kontakta

      Comment


      • sad im Jose je**o majku i sve, pa ce da igraju u 2. kao muskarci...

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ne radi to sto Ozil radi,istina...ali da se krije po terenu to nije tacno,bas je suportno,on je covjek koji uvijak zeli da lopta kod njega,pa tako i sada

          Granero-a ne bi ubacio da mi zivot od toga zavisi,kriminalan je ove sezone,Arbeloa je Messi za njega,trenutno
          Bezmud je bre maksimalno, gledaj kad Kaka udje sta ce da pocini.

          Ne moze biti gori od ovog danas nikako, vise bi uradio glavu dajem. Steta sto nema Lasa i Nurija.
          sigpic

          Comment


          • Ofsajd kod prvog gola, mada tesko je ono videti. Aj' barem do izjednacenja.

            Comment


            • Sve zavisi od toga sta Murinjo misli sa kojim rezultatom moze da prodje i resi to u Madridu?? Sada cemo videti sta ce sa taktikom u 2 poluvremenu. Real moze mnogo vise od ovoga a bajern pitanje je koliko, sigurno ne koliko Real

              Comment


              • Pa kakvu sad priliku propusti Benzema, jao. Sta je mislio?

                Comment


                • Da l' je mogao Bayern primiti gluplji gol.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Ozil doktor, karaj boraniju bre!!!! Idemooooooooooooooooo!
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • sta je ronaldo promasio strasno sreca pa se ispravio sa asistencijom

                      Comment


                      • Cristiano ima strasnu nervnu blokadu na vecim utakmicama... Ali hvala Bogu pa da mi imamo malo srece...

                        Comment


                        • Lose se pise realu u subotu sa ovakvom igrom O.o

                          Comment


                          • Originally posted by 2012MARIN View Post
                            Lose se pise realu u subotu sa ovakvom igrom O.o
                            Lose se pise i Bayernu u subotu sa ovakovm igrom.

                            Ne znam da li je neko spomenuo, ali bajernovi igraci su rekli da bi bili zadovoljni sa neresenim ishodom i ne bi me cudilo kad bi zadrzali ovaj rezultat.


                            Zamalo Gomez da me demantuje.

                            Comment


                            • dal je normalan ovaj ramos

                              Comment


                              • Nije normalan, veze nema.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X