Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Ma i Eurosport ce prenositi, a ima prenos i na sajtu LS... Ja bi voleo da vidim duel Bajerna i Reala, nemam pojma zasto, ali bi to bio svetski duel...
    Tako je, i ja hocu Bayern..Da se Ronaldo i drustvo igraju.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Sad kad Brajtner izvuce Bajernu Apoel
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Apoel - Real
        Marsej - Bajern
        Benfika - Celsi
        Milan - Barsa

        EDIT: Marsej/Bajern - Apoel/Real i Benfika/Celsi - Milan/Barsa

        Znaci Bajern - Real i Celsi-Milan/Barsa

        Mada i Benfika ima svoje sanse, Marsej minimalne a Apoel je najgore moguce prosao.
        Last edited by Casiraghi; 16-03-12, 11:06.
        sigpic

        Comment


        • Real u polufinalu sa Bayern-om, idealno.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • I kao sto sam i ocekivao , Barca i Real mogu tek u finalu da se sastanu , cim je Platini rekao da bi mu to bilo super ..

            Real ce one osramotiti , Bayern isto ne bi trebao imati mnogo problema , Chelsea jeste favorit , ali bit ce tesko s Benficom , a derbi Milan - Barca , bit ce zestoko , ali naravno nadam se prolazu
            Last edited by Dale; 16-03-12, 11:16.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ja sam zadovoljan zrebom,bice tesko ali Benfiku mozemo da prodjemo. U polufinalu sta bude...

              Comment


              • Moram reci da Real nije mogao bolje proci. Prvo, dobili su APOEL, drugi mec igraju na Bernabeu, a drugo, u polufinalu se drugi mec igra na Bernabeu. Fantasticno.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Uh,najbolji moguci protivnik bajernu u 1/4 ,marsej super,bice bajern -real,celsi- barsa
                  FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                  Comment


                  • Ja vec vidim Bayern u finalu, pogotovo zbog toga sto se igra finale u Minhenu.

                    Nadam se finalu Chelsea - Bayern.

                    Barca - Milan ce biti zestoko !
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Lepo se u skoli uci - vanjski sa vanjskim , unutrasnji sa unutrasnjim



                      Real bi trebao rutinski ali uvek ima nada da Apoel nesto napravi ,bar remi da izvuce Celzi ce razbiti Benfiku , Marsej i Bajern bi moglo bi na malo golova i dosta gusto , presudice prvi mec u Francuskoj dosta. Derbi Milan i Barsa ce ponuditi nesto izvandredno , jedva cekam , mislim da bi ovde mogao Milan do iznenadjenja
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • znaci ako bude sve kako treba da ocekujemo el clasiko u finalu LS

                        Comment


                        • Od 3 "one" ekipe, dobili smo najtezu - Benficu. Ali svakako da je bolje to nego Real, Bayern ili Barcelona. Favoriti jesmo ali bice to veoma teske 2 utakmice, zapamtite ovo. Drago mi je sto se revans igra na Bridgeu.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            znaci ako bude sve kako treba da ocekujemo el clasiko u finalu LS

                            Nikako .

                            Po meni Milan osvaja.

                            Comment


                            • Real je izvukao Apoel da bi CR7 stigao Mesija i Gomeza na listi strelaca
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Samo se vi tesite, na kraju cemo se Dale i ja svadjati u finalu.

                                Ili mozda, Rossonero, Dule i kompanije, protiv Ede, AK-a i mene..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X