Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet se pokazalo da se najbolji i najatraktivniji fudbal na svijetu igra u Španiji................ Priimera dominira u ligi šampiona i ligi evrope i 100% sam siguran da španci osvajaju oba takmičenja

    Molim boga da onaj čelavi sutra izvuče parove Barsa-Chelsea i Real Madrid-Bayern M , od mene tad niko sretniji nebi bio ;)

    Comment


    • Originally posted by edohz View Post
      opet se pokazalo da se najbolji i najatraktivniji fudbal na svijetu igra u Španiji................ Priimera dominira u ligi šampiona i ligi evrope i 100% sam siguran da španci osvajaju oba takmičenja

      molim boga da onaj čelavi sutra izvuče parove Barsa-Chelsea i Real Madrid-Bayern M , od mene niko sretniji nebi bio ;)
      Djani Infantino je celavi inace Evo da se igramo malo prognoziranja :

      Benfica - Milan
      Chelsea - Marseille
      Barcelona - Bayern
      Real - Apoel
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        Opet se pokazalo da se najbolji i najatraktivniji fudbal na svijetu igra u Španiji................ Priimera dominira u ligi šampiona i ligi evrope i 100% sam siguran da španci osvajaju oba takmičenja

        Molim boga da onaj čelavi sutra izvuče parove Barsa-Chelsea i Real Madrid-Bayern M , od mene tad niko sretniji nebi bio ;)
        Sto je najvaznije igra se najucinkovitiji,ovi ostali epiteti su manje vazni

        Ja definitivno ne bih volio Real-Chelsea,jer nikako ne znam za koga bih navijao,ne znam koji mi je klub drazi...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Chelsea ce dobiti Apoel ili Marseille. Videcete.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • čelo je glavna faca na ovim izvlačenjima ;) Platini je fino rekao da bi volio gledati Real-Barsa u finalu i zato sam miran na sutrašnjem izvlačenju

            Comment


            • Svaka cast baskijcima! Odavno nisam vidio da je neko ovako nadigrao United u dvije utakmice, jbt ovi se nikad ne umaraju, svaka im cast jos jednom. Al ajde, Rooney je dao lijep gol pred kraj i oprostili smo se u stilu

              Jao sta Hart promasi u 95 minuti protiv Sportinga. Jbt, i ja, koji sam navijac Uniteda sam tuzan nakon onoga, mogu misliti kako je PRAVIM navijacima Citya.

              Comment


              • Nisam navijac Sitija ali mislim da UEFA treba da stavi prst na celo i da pocne da kaznjava igrace koje glume povrede pogotovo kad je onako ocigledno.
                Nije ni sportski a i pateticno je.

                Comment


                • Na AreniSport 1 sutra imaju direktni prijenosi zrijeba. u 11:45 pocinje zrijeb za ligu prvaka a od 13:00 za europa ligu. Evo sta bi ja volio da vidim.

                  Liga prvaka:
                  Apoel-Chelsea
                  Benfica-Bayern
                  Real-Marseille
                  Barcelona-Milan
                  Volio bi da ove ekipe poput Apoela, Benfice, Marseillea ispadnu vec u ovoj fazi takmicenja, tako da se moze uzivati u polufinalu, ali svakako da ce sutra biti sigurno jedan dobar derbi izvucen a ja najvise prizeljkujem Barcu i Milan.

                  Liga Europe:
                  Schalke-Bilbao
                  Atl.Madrid-Hannover
                  Ostalo me bas i ne zanima, samo zelim da vidim jedan njemacko-spanski duel u ovom takmicenju a vjerujem da ce se to desiti.

                  Comment


                  • Ma i Eurosport ce prenositi, a ima prenos i na sajtu LS... Ja bi voleo da vidim duel Bajerna i Reala, nemam pojma zasto, ali bi to bio svetski duel...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Ma i Eurosport ce prenositi, a ima prenos i na sajtu LS... Ja bi voleo da vidim duel Bajerna i Reala, nemam pojma zasto, ali bi to bio svetski duel...
                      živim za tekmu Real M-Bayern M. , moramo im se revanširati i to sa stilom

                      Comment


                      • Ali najjaci zreb kada bi bio

                        Barsa - Real
                        Milan - Bajern
                        Celzi - Marsej
                        Benfika - Apoel

                        Sve mec do meca
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          živim za tekmu Real M-Bayern M. , moramo im se revanširati i to sa stilom
                          Bogami kako su Bavarci krenuli, to moze biti izuzetno tezak zadatak, ako ih izvucete naravno...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma sa švabama se nika nezzz........Ali ako taj par nebude onda navijam za Barsa-Chelsea, utakmica za uživanje, bez ikakvih dilema

                            Comment


                            • Barsa - Benfika
                              Milan- Apoel
                              Celzi - Bajern
                              Real -Marsej
                              ovako bi ja volela..

                              Bavaraci igraju sve bolje, a i nemci su a sa njima nikad ne znaš. ne znam kako igra milan pošto ne gledam italijansku ligu, ali pošto sam njihov fan dajem im "najlakšeg"protivnika. ipak od svih ovih klubova navijam da Real osvoji LŠ. mislim da je bilo dosta barsine dominacije, vreme je malo za kraljevski klub da pokaže da je on ipak najveći španski klub

                              Comment


                              • Apoe i Marsej(moze se za njega reci isto),mada Barsi,Realu niko nece praviti probleme
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X