Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevjerovatno je kako je ovaj Mancini PRELOS!

    Ako ne osvoje PL, pa ja bi mu otkaz urucio s pjesmom.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • This is not fatal , no ?

      Hajde seik tjeraj debila konacno
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Hohohooooo gubi City...
        Kako me iznenadio Sporting
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • gledam noleta i pratim rezultat sitija, i uživam na oba meča. nadam se da će im sporting dati još jedan do kraja tek toliko da overe pobedu.

          Comment


          • Jao sta radi ovaj City, koja tuga. Sporting vrhunski odigrao, potpuno sam zaboravio na ovog Matiasa Fernandeza, sigurno ga se svi secate kad je bio zver na manageru 2008. Mislim da City treba da otpusti Mancinija i ako osvoje PL.
            Ali neverovatno da onakav Chelsea ostaje poslednji predstavnik Engleza u Evropi.
            Drago mi je da su ove tehnicke ekipe iz Evrope objasnile neke stvari Englezima. Timska igra im je na mnogo visem nivou od Engleza...
            Bilbao bi mogao da osvoji LE, i stvarno svaka im cast na politici koju vode, formirati ovakav tim od populacije koja nznm ni da li ima par miliona ljudi...
            sigpic

            Comment




            • Otprilike jos toliko mjeseci ti je ostalo do urucivanja otkaza.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • @Nash,svaka cast Sa Pinto-u,ali je vise ovaj debil zasluzan za to,dobro je Lehman rekao,ovo je pravi amaterski fudbal,niko ne smara kao oni

                @Tony,kazu da je oko 2,5 miliona ljudi ta populacija iz koje Bilbao crpi igrace(Baskiju nastanjuje 3 miliona ljudi inace),ono kako su objasnili Utd-u je stvarno fenomenalno,u obije tekme
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ovo je vrhunac

                  De Jong usao , bravo Mancini kralju
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ajde bre Salke, dva gola za prolaz u cetvrtfinale.

                    Blizu su postizanja drugog gola kako su usli u drugo poluvreme.

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Ovo je vrhunac

                      De Jong usao , bravo Mancini kralju
                      To vise nije ni smijesno vec zalosno. Sta lik radi od ove ekipe, haos jedan. Uvijek kada juri rezultat g. Mancini ubaci zadnjeg veznog... Pa zar to nije za popizditi, ne?

                      S ovakvim igrackim kadrom, svaki drugi trener bi izdominirao i u PL i u LE. AVB je sa losijim Portom izdominirao u LE, a ovaj napaceni Roberto ne zna da li je pos'o ili je dos'o. Ne znam samo kako ovo trpe nadlezni ljudi u tom klubu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ko ce drugi iz penala nego Huntelar.

                        One more...

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          @Nash,svaka cast Sa Pinto-u,ali je vise ovaj debil zasluzan za to,dobro je Lehman rekao,ovo je pravi amaterski fudbal,niko ne smara kao oni
                          Niko nije veci hejter Glupinija od mene ali Sporting igra ovaj dvomec bez takticke greske, bez ispadanja, odbrana u liniji, kod prekida perfektno, pritiskaju drvosece u redovima Sitija na pravi nacin, Silvu i Dzonsona usmeravaju na desnu nogu. Sve sto treba je odradjeno sa te strane, Siti u svom najboljem izdanju ne bi dao vise od 2 gola a ne ovako.
                          sigpic

                          Comment


                          • U Gelzenkirhenu nece biti produzetaka, Raul je petom asistirao Dzounsu koji se okrenuo ka golu i sutnuo za 3:1 i sada Tvente mora ici na sve ili nista, a veci deo meca su se branili.
                            Najzanimljiviji mec veceri definitivno.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Niko nije veci hejter Glupinija od mene ali Sporting igra ovaj dvomec bez takticke greske, bez ispadanja, odbrana u liniji, kod prekida perfektno, pritiskaju drvosece u redovima Sitija na pravi nacin, Silvu i Dzonsona usmeravaju na desnu nogu. Sve sto treba je odradjeno sa te strane, Siti u svom najboljem izdanju ne bi dao vise od 2 gola a ne ovako.
                              Sve to ja potpisujem i nema sta da dodam,posebno bih istakao vrijednost transfera Capella,a to je oko 3,5 miliona eura,a krila u Engleskoj su placena po 5-6 puta vise...tu su negdje,losiji nije sigurno

                              Ipak ne mogu da se otmem utisku da ova budala nikakav rizik u svojoj taktici nema,sve se svodi na fizicku spremu i individualni kvalitet,kriticno
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Sve to ja potpisujem i nema sta da dodam,posebno bih istakao vrijednost transfera Capella,a to je oko 3,5 miliona eura,a krila u Engleskoj su placena po 5-6 puta vise...tu su negdje,losiji nije sigurno

                                Ipak ne mogu da se otmem utisku da ova budala nikakav rizik u svojoj taktici nema,sve se svodi na fizicku spremu i individualni kvalitet,kriticno
                                Od Adama Dzonsona i Dauninga sigurno bolji igrac.

                                Nema pojma ali evo mu poklon penal, najsrecniji trener ikad.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X