Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Braca izdrzala u Udinama! Sad pametno na Tumbi, na neku foru da se uvali gol i onda bunkercina standardna koju niko ne moze da probije.

    Prvi gol je samo dokaz da je Mancini najsrecniji trener ikad. Koliko takvih samo kroz celu njegovu karijeru da ga izvlace. Odose dalje bez ikakve igre.

    EDIT: Evo higlightsi na ovom linku krecu, svi danasnji mecevi.

    http://www.firstrowsports.eu/watch/1...ighlights.html
    Last edited by Casiraghi; 16-02-12, 22:03.
    sigpic

    Comment


    • Nepravedan rezlutat na kraju za Siti, Porto je bio bolji u vecem delu tekme, ali jbg nisu imali srece, Danilo se takodje povredi, decko je strasan talenat... Nesrecan auto gol, a posle strasna greska Mutinja koji je slabo odigrao inace... My man jedna asistencija, ali se mangupirao u drugom poluvremenu, i opet se pokazalo koliko Porto kuburi sa napadacima, kad Hulk mora na spica... Uzdam se u cudo u Mancesteru, mada tesko...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Jao kako mi je zao Porta. Momci su igrali strasno, pogotovo u prvom poluvremenu, ali rezultat 1:1 je po meni trebao da ostane, 1:2 nikako, jer City nije toliko dominirao pa da zasluzi ovo vodstvo. No jbg, to je fudbal.

        Comment


        • Milo mi je sto je Hanover iscupao pobjedu kod kuce Tamo neka odigraju remi i ja zadovoljan.Pobjedu Valensije nisam ocekivao...mislio sam da ce im Stouk uvaliti 1 na golu snagu,a onda parkirati autobus...

          Comment


          • Ma i meni je drago za Hanover, nadam se da ce dobiti tamo i proci dalje.. Njemci nikada ne smetaju u ovakvim takmicenjima

            Comment


            • Meni nikako nije drago za Hanover jer ce Nemci da ostanu na 4 tima u LS ako Inter i Napoli ne prodju tj ne napravi neko od Talijana znacajan rezultat u LS.
              Sad mi nije jasno , ako Napoli recimo uzme LS ,ovo je samo primer , iz Italije onda idu 4 tima ?

              off : fanta pp
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Mancini je imao ocajnu taktiku protiv Porta... Trebalo bi da 2 gola u gostima rese posao mada nikad se ne zna. Porto sa onakvom igrom moze da ih iznenadi u revansu. Veceras definitivno nisu zasluzili poraz!
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Hanover jos bio blizu na kraju da daju treci gol, posle primljenog gola u drugom poluvremenu diglis su se iz mrtvih i preokrenuli u svoju korist.
                  Mame Biram DIuf imao na kraju sansu, a i jos jedan igrac Hanovera, ali sve to golman gostiju odlicno skinuo i sacuvao nadu gostima da mogu dalje.Losa vest je za Hanover sto je Abdelaue napustio mec u prvom poluvremenu zbog povrede(nisam video uzivo) i ne znam koliko je tezina povrede, ali mislim da ce propustiti revans.Mladi Poljak Sobiech je svojim ulaskom na teren prvo dao gol, pa onda je nad njim nacinjen penal i najzasluzniji je definitivno za ovaj preokret.

                  Miko, ne mogu Italijani posle 1 sezone da vrate to cetvrto mesto, trebaju barem 2-3 sezone da budu puno bolji od Nemaca, a i ove godine imaju nizi koeficijenato od njih.Previse pojedini timovi podbacuju iz sezone u sezonu da bi mogli sacuvati ta cetiri mesta.

                  Comment


                  • @Maric , pa ne mogu za sledecu to je normalno jer je vec odredjeno , za 13-14 bi mogli ukoliko recimo gledamo finale LS , Milan vs Inter , sanse minimalne ali kazem , Lacio bi morao proci a nece , Udine isto tesko , tu je caka , a realno sam uvek za Talijane da imaju 4 , bar bi ja uvek vise volio gledati u LS : Juve,Milan,Inter i Lacio nego sta ja znam , Bayern,Dortmund i onda koga vec ? Salke,Verder,Lever ??? Jeste da oni pune tribine ali volim vise Talijane , nadam se da ce Inter da pocisti Marsej i da ce Napoli napraviti senzaciju.

                    Ali nisi mi odgovorio , ukoliko teoretski Napoli ili Inter uzmu LS a ne budu u prva 3 u Italiji , to znaci da Talijani dobijaju 4 mesta ?
                    Nadam se da me razumes, ne mislim po tabeli 4 mesta, nego sampion + prva tri
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ne znam kako je moguce to izvesti, gde ih ubaciti?To je moglo pre neku godinu sa Liverpulom, ubaciti ih od prve runde, ali sada cisto sumnjam da ako osvoji bilo koji italijanski klub LS da ce automatski igrati i sledece sezone LS iako se nije plasirao u LS, nego u LE.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Ne znam kako je moguce to izvesti, gde ih ubaciti?To je moglo pre neku godinu sa Liverpulom, ubaciti ih od prve runde, ali sada cisto sumnjam da ako osvoji bilo koji italijanski klub LS da ce automatski igrati i sledece sezone LS iako se nije plasirao u LS, nego u LE.
                        E vidis to i mene kopka jer je od pre 2 godine ono pravilo tj ne znam kakvo je ali uglavnom stoji i na uefinom sajtu negde sam iskopao za timove i pise jasno sve i jos ono champion i on je prvi da ide direkt u grupnu fazu a imas i na wikipediji , jeste da ce to svi odmah reci svako moze uredjivati ali stoji tamo vec 2 sezone stalno tako da cemo videti , ako se desi pricacemo
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Znaci Udine lagano 0-2 bi trebalo da bude.
                          Vjerovatno tezak mec i izmedju Steaue i Tventea.
                          Ova dva bi trebali bas da budu na noz, a ostali mozda i priuste malo vise golova.
                          Stouk Valensija ce biti zanimljiv duel, ali ne koliko Porto Siti. Ovo bi trebao da bude najbolji dvomec u LE, ove godine. Svaka cast ManUTD-u, ali niko ne zeli da gleda onaj njihov fudbal. Mislim da samo neko ko ne voli ovu igru moze sjesti dva sata uz ManUTD.
                          Porto vs ManCity. Uzivajte veceras, jer je to nesto najbolje sto ce LE ponuditi ove godine. Mozda vec veceras vidimo goleadu. Vjerovatno ce Dzeko biti strijelac, ukoliko bude dobio sansu.
                          Eto. Pogodio sam da bi Dzeko dao gol, da je igrao...

                          Mancesteri zavrsili posao. Vjerovatno jedan od ta dva klub osvaja LE. City je vjerovatno zagrijaniji.
                          Ne vidim vise nijednu ekipu kaja ima to "nesto", da bi gurala do kraja.

                          Comment


                          • znao sm da ce Junajted dobiti sa 2 gola razlike,kao sto sam i prognozirao...Zao mi Porta,nije zasluzeno!Ostalo po obicaju kad je LE u pitanju manje vise neocekivano,izuzimajuci pobjedu Hanovera.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja mislim da bi Atletiko mogao da dogura daleko... Kao i Valencia.

                              Comment


                              • Dok je Falcao u ovoj formi, sigurno da ce dogurati

                                Comment

                                Working...
                                X